18e Eeuws zilveren miniatuur van een melkkan, ca 1740 belastingteken dolfijn, ca 20 gram, 3,6 cm. In goede staat
Zilveren loddereindoosje, 833/000, 8-kantig met dubbel opgehoogd deksel. Toegeschreven aan A. van Willemswaar, Schoonhoven, jl.:Y:1858. ca 20 gram, 3,8x3,8x3cm. In goede staat
Lot met vier beursjes, één zilveren gecontourneerde beugel met graveerwerk, scharnier los, en voorzien van kralentas. 3 dunne beugels uit o.a. alpaca. 6-12 cm. in redelijk goede staat.
Drie bestekdelen zilver, 835/000, bestaande uit 2 koffielepels, en een suikertang. ca 74 gram. In goede staat
Zilveren kinderbeker, 835/000, met omgeslagen rand en ribrand aan de voet. MT.: Van Kempen en Begeer, jl.: d:1963. Voorzien van monogram. ø6x7cm. ca 61 gram. In goede staat
Vijf zilveren suikerscheppen, 835/000, met bewerkte steel. totaal 63 gram. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 835/000, plat geribd model met een hartje. MT.: Onduidelijk. ca 1850. ca 18 gram, 10,5 cm. In goede staat
18e Eeuwse Groninger zilveren roomlepel, schelpvormige bak met gladde steel met staande vogel, ca 1760. ca 14 gram, 10,5cm. Oude restauratie, in redelijk goede conditie.