Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen schaal met zilveren beugel
Resultaat: 170 EUR

Rechthoekig gecontourneerde geslepen kristallen schaal met zilveren beugel met schubben bewerking. 925/000, MT.: Hendrik Smits, Amsterdam. jl.: Z:1834. 19x14x16cm. Minimale chip mogelijk, in goede sta...

3 Rammelaars en kinderbeker
Resultaat: 40 EUR

Drie rammelaars, 2 zilveren rammelaars, 835/000, een eend en een klokvorm, en een alpaca olifant. De klok mist de bijtring. en een plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afb...

Divers zilver en kristal
Resultaat: 65 EUR

Lot divers zilver en kristal, 835/000, met o.a. een kandelaar op ronde voet, broche met nachtwacht, een parfumflacon met zilveren voet, kraag en dop en schild, een ovale kristallen flacon met zilveren...

4 Delen glas met o.a. zilver.
Resultaat: 90 EUR

Vier delen glas bestaande uit een tafelbel uit paars gekleurd glas met slijpwerk voorzien van zilveren opengewerkt handvat, 835/000, ø7,5x20 cm, een rood glazen flacon met zilveren strooidop, een parf...

Zilveren gebaksschep
Resultaat: 120 EUR

Zilveren gebaksschep, 800/000,opengewerkt met hoorn des overvloeds voorzien van ebbenhouten greep. lengte 36 cm, voorzien van restauratie.

3 Zilveren miniatuur, stoel & 2 kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een fraai uitgewerkte stoel en 2 3-lichts kandelaren. MT.: o.a Niekerk Schoonhoven. Totaal ca 33 gram. 4,5-5,3 cm. In goede staat

4 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 70 EUR

Vier zilveren pillendoosjes, 2 rechthoekige modellen, een ovaal model en een zeskantig klein model. Drie scharnierende modellen. Versierd met o.a. graveerwerk. Verschillende gehaltes. Totaal ca 68 gra...

Lot divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers bestaande uit een sleef, doos, kurk met vis en een natfruitlepel. Plated.

2 Zilveren miniaturen
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een beeldhouwer met model en een tabour. MT.:W van Son, Schoonhoven. ca 54 gram. 4,5x3,5cm en 3x5cm. In goede staat

Zilveren doosje + dekselpotje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000 en kristallen potje met zilveren deksel, 925/000. Zilveren doosje met scharnier en versierd met guillochebewerking, 9x8x0,8cm en een klein kristallen cilindervormig potje met ...

Zilveren lepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren gedenklepel, 833/000, met een dubbel getorste steel met vissen en leeuwenkop. bekroond met een molen, wieken ontbreken. De lepel komt vermoedelijke uit Amsterdam, jaarletter JL.: X:1806. len...

Asbak met zilveren rand
Resultaat: 25 EUR

Ronde glazen asbak met geslepen ster op de bodem voorzien van een zilveren rand. ø 16x3 cm. in goede staat.

Flacon met zilveren dop
Resultaat: 70 EUR

Fraaie kristallen flacon met zilveren dop. Gecontourneerde flacon met gele en rode delen, voorzien van gravures van bloemen en een paard. Voorzien van een zilveren 835/000 dop met bewerking, wat gedeu...

Stel zilveren botermessen
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren gegraveerde botermessen, 835/000, met getorste stelen, en spitse heften met parelranden. Nederlands gekeurd. Circa: 1900. Afmeting: 15,5 cm. Gewicht: ca. 50 gr. In goede staat.

2 Zilveren trompetvaasjes & lakstempels
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren trompetvaasjes, 835/000 en 2 lakstempels. Twee vaasjes op ronde voet ø5x10cm en ø5x9cm. En twee lakstempels, één met wapen en één met monogram.

Zilveren soezen schaal
Resultaat: 375 EUR

Fraaie zilveren soezenschaal, 925/000. Ovale schaal met gelobte bewerking en hamerslag, op een ovale gelobte voet. 30x21x11 cm. ca. 543 gr. In goede staat

Lepeldoosje met zilveren lepels
Resultaat: 55 EUR

Houten lepeldoosje met zilveren lepels. 15 theelepels, 1 gebroken, met gecontourneerde steel met graveerwerk, 6 koffielepels met gecontourneerde steel met filetrand en een suikerschep met gecontournee...

2 Zilveren strooiers.
Resultaat: 60 EUR

Zilveren peper- en zoutstrooier, 835/000, op ronde voet met bolle buik en strooidop met eikel. ca 10,5 cm. ca 43 gram. In goede staat

Plated theeservies, 4-delig.
Resultaat: 40 EUR

Vier delig plated theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 35 cm. In goede staat.

12 Zilveren fruitmesjes
Resultaat: 350 EUR

Twaalf antieke zilveren fruitmessen, Frans 950/000 gekeurd, met fijne florale bewerkingen. Het heft is aan de onderzijde versierd met een takbewerking en een bewerkte dubbele filet rand. Op het zilver...

Boterstolp met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen boterstolp met zilveren knop, 835/000. Boterstolp met geslepen ruiten en bloemen met zilveren knop met parelranden geplaatst op een onderschotel met aculadevormige rand. ø17x15cm. in zeer g...

Zilveren theepot & comfoor
Resultaat: 440 EUR

Zilveren kannetje op comfoor, 833/000, kannetje met bolle buik voorzien van een scharnierend deksel met parelrand, geplaatst op een bijpassend comfoor, met brander, op drie gekrulde poten versierd met...

Lot zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren bestaande uit een theezeef in biedermeier stijl met oud-Hollandse taferelen ( gerestaureerd), 2 suikerscheppen en een kristallen deksel met zilveren knop.

3 Grote zilveren bestekdelen
Resultaat: 90 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met o.a. een aardappellepel, een groentelepel en een taartschep. Model 'Haags Lofje'. Aardappellepel en taartschep MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: G:1916 Groentel...