Zeer groot gebeeldhouwd natuurstenen beeld voorstellend figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Verguld bronzen figuur op marmeren basement. Smid bij aambeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren basement. Figuren in 18e eeuwse klederdracht. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Moderne bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote bronzen schoenmaker door P. Karge, Köln. Paul J. Karge 1930. Duitsland. Met gietstempel Düsseldorf. Mooie patina. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 12 - 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse houtgestoken Heilige Petrus met rest polychromie. Twee onderarmen missen + één glazen oog mist. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Chinees bronzen figuur. Monnik op Foo hond. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antiek barok marmeren beeld. Liggende vrouw met leeuw. Waarschijnlijk Italië. 18e Eeuw. Afmeting: 19 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Tien diverse bronzen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.