18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.
Oude ronde Empire-stijl spiegel. 20e Eeuw. Met bolle spiegel. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.
J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met teksten, vogels en figuren. Vaas met figuren heeft chips bovenrand. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long bordjes. Twee borden randglazuurschades. Twee borden haarlijnen. Afmeting: ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.
Albertus Hulshoff Pol, 1944. 1883 - 1957. Overspoelde weilanden met boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee Franse-stijl bijzettafels met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.
Vier werken van J. de Groot. Huisje bij nacht. Ezel. Mexicaan. Dorpje met figuur. Aquarellen op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 9,8 x 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse Wedgwood of Etruria stalamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén groot, 210 x 106 cm met floraal abstract. Iets versleten. Eén klein, 70 x 96 cm in de kleuren roodbruin, floraal. Goed. In redelijk/goede staat.
Zes maal Perzisch. Onder andere: Kussens, kameelzak, kleed. In diverse kleuren. Afmeting: 40 - 95 cm. In goede staat.
W. Moes. Circa 1900. Schepen op Zuiderzee. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 75 cm. In goede staat.
Vier oude Perzische kleden (kameelzak). Afmeting: 40 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse gravures. Eén maal Hugo de Groot, Zig bereidende tot de vlugt uit de Loevensteinsche gevangenis in 't jaar 1621. Door Isaad Tirion. Goed. Eén maal Admirality Office Dockyard Storehouse...
Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...
Twee oude/antieke Perzische gouaches met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: circa 13 x 21 cm. In goede staat.