18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Zilveren choker met zirconia's, 925/000. Zeskantig slangcollier met in het midden een hanger met 5 rond geslepen zirconia's, in verschillende maten, 3-6mm. lengte 41 cm. ca 11 gram. Nieuw
Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. Nieuw
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat
Lot bestaand uit 2 zilveren servetbanden, een klein bekertje, allen met gestanst floraal decor, een natfruitschep met zilveren heft en een plated bonbonschaaltje. Diverse zilvergehaltes.
Parelcollier gemaakt van schelpen, in grijs en bruintinten. Voorzien van magneetsluiting. ø 14 mm. lengte 42 cm.
Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit gekrulde schakels met filigrain. breedte 19 mm. lengte 19 cm. ca 13,9 gram.
Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat
Pijp met hout en een zilveren dop versierd met een figuur. 33x8cm.
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Zilveren collier, Daco Milano, met fijn gevlochten zilveren draden, rond schakelcollier en rookkwarts harten. 43-48 cm. in goede staat
Zilveren armband en bijpassende ring, 800/000, met rechthoekige plaat bewerkt met filigrain. 18,5 cm ø55 totaal ca 19,9 gram
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten Biedermeier tabakspotten. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.
Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.