Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.

Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 30 EUR

Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 30 EUR

Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren choker met zirconia's, 925/000. Zeskantig slangcollier met in het midden een hanger met 5 rond geslepen zirconia's, in verschillende maten, 3-6mm. lengte 41 cm. ca 11 gram. Nieuw

Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. Nieuw

Zilveren plaatarmband
Startprijs 35 EUR

Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw

Zilveren breidoppen broche en kruiken
Startprijs 35 EUR

Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat

Lot zilver en plated (5x)
Startprijs 35 EUR

Lot bestaand uit 2 zilveren servetbanden, een klein bekertje, allen met gestanst floraal decor, een natfruitschep met zilveren heft en een plated bonbonschaaltje. Diverse zilvergehaltes.

Parelcollier bruintinten
Startprijs 35 EUR

Parelcollier gemaakt van schelpen, in grijs en bruintinten. Voorzien van magneetsluiting. ø 14 mm. lengte 42 cm.

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit gekrulde schakels met filigrain. breedte 19 mm. lengte 19 cm. ca 13,9 gram.

Zilveren bijbelsot
Startprijs 35 EUR

Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat

Zilveren pijpje
Startprijs 35 EUR

Pijp met hout en een zilveren dop versierd met een figuur. 33x8cm.

Lot zilver
Startprijs 35 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

Zilveren collier, Daco
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier, Daco Milano, met fijn gevlochten zilveren draden, rond schakelcollier en rookkwarts harten. 43-48 cm. in goede staat

Zilveren armband en ring Filigrain
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband en bijpassende ring, 800/000, met rechthoekige plaat bewerkt met filigrain. 18,5 cm ø55 totaal ca 19,9 gram

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Startprijs 35 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 35 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 35 EUR

Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Noten tabaksdozen, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten Biedermeier tabakspotten. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Lot Eurostukken
Startprijs 35 EUR

Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...

Dubbele mijt Brugge
Startprijs 35 EUR

Dubbele mijt Brugge (z.j.)

4x Postzegels Black Penny
Startprijs 35 EUR

Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.

Antiek Romeins figuur
Startprijs 35 EUR

Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.

Antiek gipsen figuur
Startprijs 35 EUR

Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.