Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Kopjes, kommen, schotels, vaasjes. Delen beschadigd. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Duitse K.P.M. porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Visserveercouvert met zilveren heften, BWG, en stalen vork en schep. Het geheel is prachtig versierd, de heften zijn voorzien van krullen palmetten en floraal decor. De vork en de schep zijn voorzien ...
Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...
Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnewiel en een vrouw achter een spinnewiel. 3-6cm. totaal ca 40 gram. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een slee, een koets en een draaiorgel met molen aan de binnenkant. totaal ca 24 gram. 2,5-3,5cm. In goede staat.
Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat
Antieke bronzen Portre Montre. Neo gotisch met marmeren basement en zakhorloge. Zakhorloge is decoratie. Niet functionerend. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Grote zilver vergulde hanger, 835/000, met bewerkte rand en voorzien van een ovaal cabouchon geslepen groene agaat. Grootte 37x54mm, ca 24,3 gram. In goede staat
Zilver rosé verguld collier en hanger, 925/000, met een rechthoekige azuur malachiet, 22x38mm, lengte 40 cm. ca 14,1 gram. Nieuw.
Lang zilveren collier, 925/000, met parels en een bol met steentjes. lengte 88 cm, ca 40,9 gram. Gerhodineerd. Nieuw