Elf zilveren bedels aan een ring, in de vorm van diverse oude gereedschappen. ø6cm. ca 45 gram.
Fantasiering, 416/000, met robijn. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met 6 steentjes. ø53 ca 1,7 gram
Vier colliers van edelstenen met o.a. koraal, agaat been en hematiet. 45-65 cm.
Twee 835/000 zilveren sierkurken. Eén bol, één rond. ø 5 x 6 cm en 3 x 5,5 cm. Beiden met hamerslag. Zilverfabriek Voorschoten. Circa 1930. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 3 ringen en 2 broches. diverse gehaltes. Met hematiet en paarse steen. Totaal ca 21 gram
Klein zilveren beursje, 800/000, versierd met roosjes en met een zilveren tasje. 6,5x7cm. ca 29 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden met een horloge ( werkend) , manchetknoop, 3 broches en 3 hangers. Totaal bruto ca 48 gram. Diverse gehaltes
Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.
Twee zilveren armbanden met dolfijnen, 925/000. Een ankerarmband met 5 bedels in de vorm van een dolfijn en een pennenarmband met schakels in dolfijnvorm. 18 cm. ca 28,8 gram. In goede staat
Zilveren vintage collier, 925/000, lang collier met 2 grote ovale bewerkte schakels, lengte 96 cm, breedte 4-20mm. ca 30,4 gram . Gerhodineerd.Nieuw
Lot zilveren sieraden met een getorste slavenband, broche en twee ringen. totaal ca 33 gram.
Zilveren sauslepel, 835/000, met hartfilet. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: t:1878. ca 46 gram. 17 cm. In zeer goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.
Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm..In goede staat.
Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...
Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...