Bijzondere hanger met collier uit witmetaal. Vermoedelijk Afghanistan. 4,5x6,5cm.
Ronde zilveren broche, 925/000, versierd met een bloem gemaakt uit een mozaïek van parelmoer en turkoois. ø 36 mm. ca 7,9 gram. Tevens te dragen als hanger. In goede staat
Lot met zilver met Zeeuwse knoppen en een rinkelband. 4 losse knoppen, een dubbele speld met 2 knoppen en een oorhanger. De armband is versierd met krullen en floraal decor. totaal ca 23,2 gram.
Zakhorloge in stolp, ø 53mm, Chronometre De valssear. Mechanisch werkend.
Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54
Zilveren ring, 925/000, met smaragd en zirconia's. Ring met in het midden een markiesvorm bezet met markiesvormig gefacetteerde smaragd voorzien van een rand met kleine zirconia's. ø59 breedte 24 mm
Drie vergulde bestekdelen, 925/000, met emaille. Een Deense kerstlepel met blauw emaille met gouden sterren. Jul 1964 MT.:A.Michelsen en 2 vleesvorkjes goldplated met blauw en rood emaille. MT.:David ...
Grote jadehanger peervormig met aan de bovenkant een gesneden floraal decor. 5,5x3cm. In goede staat
Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Goldplated mechanisch horloge, rechthoekig model met leder band. In goede staat.
Antieke Duitse papier maché 'Bruno Schmidt' pop met 'mama geluid' en slaapogen. Circa 1930. Afmeting: 32 cm. In zéér goede staat.
Dubbeltjesarmband gemaakt met dubbeltjes van 1936-1941, met randen gemaakt uit zilveren schakels voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm.
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.
Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt K.P.M., andere onduidelijk, waarschijnlijk ook K.P.M.. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...
Antieke opaline glazen petroleumlamp met emaille beschildering. Circa 1915. Eén staafje kaphouder mist. Afmeting: 50 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hundertwasser 1928 - 1971. Landschap. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 chokers, één, met markesiet en één met parels en een cfe (close for ever) armband met een muntje. Totaal ca 26,5 gram.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met rosé accenten, voorzien van gravure aan de achterzijde van boeren. Geplaatst in een kunststof stolp met houten basement . Mechanisch. Scharnierachterdeksel zit los. ø...