Antiek klein gietijzeren potkacheltje op drie poten. Circa: 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Jaap Nanninga. 1904 - 1962. Winterlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde spiegel in Rococco-stijl. Afmeting: 110 x 53 cm. In zéér goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met roodbont koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III wortelnoten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 73 x 100 x 120 cm. In zéér goede staat.
Twee Hollandse Jugendstil herdenkingsborden. Gemerkt: BACA. Eén bord: Tijdperk van O.W. ers en smokkelaars 1914 - 1918. Eén bord: Mislukte revolutie november 1918. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.
Kristallen loddereinfles, ovaal model met rechthoekig slijpsel voorzien van geelgouden hals en dop, 585/000, versierd met graveerwerk. Deukje bovenop de dop. 3,5x9cm.
Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Fijn dameshorloge, mechanisch, Viking, met gevlochten band en een ronde kast, ø 15 mm, bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. Brutogew...
Twee maal gesigneerd Chinees brons. 20e Eeuw. Eén wierookbrander met perzik decor rondom. Eén vaas met draken. Afmeting: 8 x 17 x 13 cm ø. en 26 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...
Twee antieke Rozenburg keramieken vaasjes met stroomglazuur en jaarletter K. Chips. Afmeting: 15 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Droste Cacao porseleinen servies. Vier-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 37 cm. In goede staat.
Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Russische school 1941. Impressionistisch Russisch landschap met boerderij. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Mooie grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit halspiegel met console, volle zuilen en kroon. Circa 1890. Afmeting: 203 x 95 x 20 cm en 58 x 84 x 32 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Uitgebreid Engels Wedgwood of Etruria keramieken servies. Decor Rosalind. Bestaande uit: Twee schalen, drie ovale schalen, zes kommen, theepot, 2x suikerpot, 2x melkkan, vier-en-twintig kop+schotels, ...