Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

11x Zilveren bedels aan ring
Startprijs 40 EUR

Elf zilveren bedels aan een ring, in de vorm van diverse oude gereedschappen. ø6cm. ca 45 gram.

Damesring met rode steen
Startprijs 40 EUR

Fantasiering, 416/000, met robijn. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met 6 steentjes. ø53 ca 1,7 gram

4 Collier met edelstenen
Startprijs 40 EUR

Vier colliers van edelstenen met o.a. koraal, agaat been en hematiet. 45-65 cm.

2x Zilveren sierkurken
Startprijs 40 EUR

Twee 835/000 zilveren sierkurken. Eén bol, één rond. ø 5 x 6 cm en 3 x 5,5 cm. Beiden met hamerslag. Zilverfabriek Voorschoten. Circa 1930. In goede staat.

Zilveren sieraden, 5x
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen en 2 broches. diverse gehaltes. Met hematiet en paarse steen. Totaal ca 21 gram

Zilveren beursje
Startprijs 40 EUR

Klein zilveren beursje, 800/000, versierd met roosjes en met een zilveren tasje. 6,5x7cm. ca 29 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een horloge ( werkend) , manchetknoop, 3 broches en 3 hangers. Totaal bruto ca 48 gram. Diverse gehaltes

Lot zilveren sieraden, munten
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.

2 Zilveren armbanden met dolfijnen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren armbanden met dolfijnen, 925/000. Een ankerarmband met 5 bedels in de vorm van een dolfijn en een pennenarmband met schakels in dolfijnvorm. 18 cm. ca 28,8 gram. In goede staat

Zilveren vintage collier
Startprijs 40 EUR

Zilveren vintage collier, 925/000, lang collier met 2 grote ovale bewerkte schakels, lengte 96 cm, breedte 4-20mm. ca 30,4 gram . Gerhodineerd.Nieuw

Lot zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een getorste slavenband, broche en twee ringen. totaal ca 33 gram.

Zilveren granaatbroche
Startprijs 40 EUR

Zilveren broche met granaat, ca 4,9 gram. 40x18mm.

Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sauslepel, 835/000, met hartfilet. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: t:1878. ca 46 gram. 17 cm. In zeer goede staat.

Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

F. Stock, Bos met beek
Startprijs 40 EUR

F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 40 EUR

Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.

Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 40 EUR

Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 40 EUR

J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm..In goede staat.

Antiquarische prent Lonneker
Startprijs 40 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 40 EUR

Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poes
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...