Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Sierlijke ring, wit, 416/000, met zoetwaterparel, ø 7mm, en diamantjes. Breedte kop 10 mm. ø 53. WVP € 295,- Nieuw
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Twee zilveren geboortelepels, 835/000, geboortelepel met een voorstelling van koeien in de bak bewerkte steel en bekroond met een molen ( één wiek ontbreekt) MT.: onduidelijk jl.: T:1903 en een geboor...
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek zilveren snuifdoosje, 835/000, rechthoekig model met ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.:vermoedelijk J.Kramer, Amsterdam jl.:P:1824. 6,5x4x2cm. ca 54 gr...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 585/000, voorzien van ketting met geelgouden elementen versierd met graveerwerk. ø 32 mm. werkend.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw
Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Gematteerde geslepen kristallen theebus met 835/000 zilveren dop. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp - Rotterdam. Circa 1870. ø 8 x 14 cm. Gaatje in deksel. Verder in goede staat.
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Geelgouden broche/hanger, 5858/000, met bloemcamee. Een ovale broche met gladde zetrand voorzien van een camee met een bloemafbeelding. ø 47x35 mm. ca 10,9 gram