Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat
Ring, 375/000, wit bezet met een aquamarijn ovaal gefacetteerd, ca 3 ct, versierd met rond gefacetteerde witte saffieren aan de zijkanten. ø 53 ca 2,8 gram, In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
Lang collier van zilver grijze parels, ø 10 mm, met zilveren sluiting, 925/000. lengte 90 cm. ca 112,5 gram. Merii
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren strooilepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno jlib: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staa...
Vier zilveren zoutvaatjes, 830/000, in de vorm van een paddestoel versierd met emaille. ø4x4cm. MT.: Aksel Holmsen, Sandefjord. totaal ca 75 gram. In redelijk goede staat
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...
Twee gouden ringen, 585/000, met saffier. Rijring en een ring met schakelmontuur. ø56-60 ca 3 gram. In goede staat
Zilveren choker, BWG, gemaakt uit gevlochten draad met in het midden diverse hangertjes in een contourneerde ruitvorm. Lengte 45 cm. . Gedragen, in goede staat.
Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.