Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)
Resultaat: 60 EUR

Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Franse wandklok, 'Koeienoog'
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles
Resultaat: 225 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kapitaal antiek Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 550 EUR

Kapitaal antiek Frans klokkenstel met Romeinse marmeren zuilen, figuren en druivenranken. Circa 1880. Compositie metaal. Gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 5...

Italiaanse keramieken tafellamp
Startprijs 70 EUR

Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.

Friese staartklok, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.

Engelse staande klok
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Engelse achtdaagse staande klok met datumaanduiding en secondenwijzer. Samuel Vale Coventry. Uit eikenhouten gestoken kast. Functies niet getest. Afmeting: 220 cm. In goede staat.

Kleine oude reiswekker
Resultaat: 140 EUR

Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Zuid Duitse portaalklok.
Startprijs 100 EUR

Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...

Duitse eikenhouten staande klok, circa 1920.
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...

1x Chinees bordje
Startprijs 20 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.

Empire dressoir
Startprijs 1.200 EUR

Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.

4x Chinese schotels, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vier diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Emaille beschildering. Twee goed. Twee beschadigd, haarscheur. Afmeting: 22,5 - 24 cm. In redelijke staat.

Mahonie klapbuffet
Startprijs 375 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen plaquette
Startprijs 120 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette met tekst. In houten lijst. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27,5 cm. In goede staat.

Japans servies
Resultaat: 50 EUR

Antiek Japans gemerkt theeservies, oranje glazuur met draken decors. Circa 1920. Zes kop en schotels, melk + suikerpot en theekan. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

2x Italiaanse gestoken stoelen
Startprijs 250 EUR

Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...

Chicken schaal
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen Chicken schaal met kippen en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 x 20,5 cm ø. In goede staat.

Chinese draken vaas, Da Qing
Startprijs 500 EUR

Zeldzame oude Chinees porseleinen vaas met gedetailleerde draken decor en Chinese signatuur Da Qing Youngzheng Niam Zhi. Beschadigd. Afmeting: 24,3 x 8,6 cm ø. In matige staat.

Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startprijs 1.700 EUR

19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.

2x Chinese kom, Republiek.
Startprijs 100 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Secretaire met opzet
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.

Noorse tegel in lijst
Startprijs 50 EUR

Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.

Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...