19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Extra kleine bijbel. 'Komst en Welkomst tot Christus', door J. Bunjan tot Harderwijk bij Herman Rampen 1711. Afmeting: 13,5 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.
Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.