Twee antieke Meissen porseleinen bonbon-schalen met druivenranken en fruit decors. Grotere heeft randschade. Circa 1900. Afmeting: 22 - 25,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met landschap decor en gecontourneerde omranding. Drie haarlijnen + chips. Afmeting: ø 15,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén maal glas. Eén maal steengoed. Circa 1900. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke dienbladen. Circa: 1900. Eén maal Oosters, achter-glas-schildering. Eén maal met metalen monturen en goud brocaat handwerk. Afmeting: 45 x 28 x 3 cm. + 39 x 30 x 3 cm. In goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal diverse 18e - 19e eeuwse werken. Eén aquarel met figuren en vee. J.Z. Deez ? '79. Eén ingekleurde gravure met figuren. Nürnberg bei C. Frummer. Eén gravure, dieren, Mart. Engelbrecht, excud ...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Figuren op de bouw. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Victor W. Stroud, 1944 Winchester. Jockeys te paard. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In goede staat.
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.
Zilveren bolletjescollier met hanger, 925/000, met een princes geslepen gele zirconia, 12x11mm. Lengte 41 cm. Nieuw
Drie horloges, damesmodellen, een double Pulsar met leren band, een Seiko horloge, double met leren band en een stalen Skagen horloge met rekband. Allen quarts
Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.
Drie delen antiek Frans/Italiaans 'Fayence', 18e - 19e eeuw. Eén diepe schaal met polychrome landschaps decor, beschadigd. Eén gecontourneerd bord met polychrome florale decor, gemerkt. Eén Italiaanse...
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Antieke rieten poppenwagen met houten greep en ijzeren wielen. Circa 1920. Afmeting: 65 x 66 x 32 cm. In goede staat.