Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitaal antiek Frans klokkenstel met Romeinse marmeren zuilen, figuren en druivenranken. Circa 1880. Compositie metaal. Gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 5...
Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.
18e Eeuwse Engelse achtdaagse staande klok met datumaanduiding en secondenwijzer. Samuel Vale Coventry. Uit eikenhouten gestoken kast. Functies niet getest. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl secretaire met opstand. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Met geïntarseerd binnenleven, met lades en deurtje. Afmeting: 210 x 115 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten boerenkastje. Meidenkastje met kerfsnede. Circa 1880. Afmeting: 102 x 115 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten vitrine opzetkast met glas-in-lood en diverse snijwerk versieringen, onder andere cherubijnkoppen, ranken, leeuwenkoppen, bustes, bloemen. Circa 1880. Enkele beschadiginge...