Grote Art Deco herdershond met bal op natuurstenen basement. Circa 1920. Compositie metaal. Afmeting: 26 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen schaal met vergulde messing monturen. Afmeting: 12,5 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met landschappen decors en gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits, gemerkte, porseleinen pop. Nr.: 201. Circa 1915. Pop heeft babylichaam en mohair pruik. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Lot van achttien Duitse elastolin Indianen figuren. Circa 1930 - 1940. Paar haarscheuren. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Antiek Chinees Jade rijstwijn set. Circa 1900. Acht-delig. Trekpot bamboedecor, zes kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd. Afmeting: 2,3 - 15 cm. In goede staat.
Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...
Eén stockboek postfris, 60er-70er jaren en postfris Zwitserland. Acht albums met Nederlands eerste dag enveloppen. Vanaf 1963 tot en met 2008.
Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met rode tekens en bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....