Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.
Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.
Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat
Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, vierkant gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk , jl.: e:1864. Met gravure. 5x5x1,5cm. ca 30 gram. Wat gedeukt aan de bovenzijde.
Grote oude Tibetaanse marmeren boeddha zittend op lotusbloem. Met polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Antiek Chinees Jade rijstwijn set. Circa 1900. Acht-delig. Trekpot bamboedecor, zes kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd. Afmeting: 2,3 - 15 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Bronzen figuur. (Ballet)meisje met korte rok. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Groot modern bronzen beeld. Lezende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 62 x 33 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met rode tekens en bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Vier oude Perzische kleden (kameelzak). Afmeting: 40 - 108 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.