Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lang collier van gefacetteerde gitkralen, rond, peervormige ovaal en tonvormig. lengte 150 cm.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek Frans klokkenstel met Romeinse marmeren zuilen, figuren en druivenranken. Circa 1880. Compositie metaal. Gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 5...
Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met vertikaal gezaagd spijlenmotief. Voorzien van parelrand. MT.: G.Reijnen, Schoonhoven jl.:Q1926. 15x10x5cm ca 102 gram. In goede staat
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje,835/000, gecontourneerd model rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. jl.:N:1847 8.5x8.5x4...
Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse achtdaagse staande klok met datumaanduiding en secondenwijzer. Samuel Vale Coventry. Uit eikenhouten gestoken kast. Functies niet getest. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.
Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met bloem, bezet met een diamant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant geslepen diamant, ca 0,06 crt. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiti...
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.