Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Zeldzame Chinese Imari borden
Resultaat: 400 EUR

Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...

Naar Kever, Boeren interieur met kinder, moeder en kippen
Startprijs 70 EUR

Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.

Japanse Kutani schaal
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Engelse stick barometer
Resultaat: 210 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

2x Kerfsnede planken
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.

Tafelklok met muziek
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Kraagvaas
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.

Lot partituren (28x)
Startprijs 100 EUR

Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.

H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 150 EUR

H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Clemens Briels, Antipodes figuren
Startprijs 300 EUR

Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.

3x Duitse Meissen schalen
Resultaat: 60 EUR

Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.

Scheepskompas in blikken doos
Startprijs 100 EUR

Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Franse wandklok, 'Koeienoog'
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Collier van gitten
Resultaat: 40 EUR

Lang collier van gefacetteerde gitkralen, rond, peervormige ovaal en tonvormig. lengte 150 cm.

2x Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Startprijs 60 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Kapitaal antiek Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 550 EUR

Kapitaal antiek Frans klokkenstel met Romeinse marmeren zuilen, figuren en druivenranken. Circa 1880. Compositie metaal. Gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 5...

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
Resultaat: 325 EUR

Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met vertikaal gezaagd spijlenmotief. Voorzien van parelrand. MT.: G.Reijnen, Schoonhoven jl.:Q1926. 15x10x5cm ca 102 gram. In goede staat

Chinese theepot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Startprijs 100 EUR

Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zilveren kluwenmandje
Startprijs 150 EUR

Antiek Hollands zilveren kluwenmandje,835/000, gecontourneerd model rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. jl.:N:1847 8.5x8.5x4...

Friese staartklok, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

F. Toussaint, Dame in zomerse kledij
Resultaat: 325 EUR

F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Engelse achtdaagse staande klok met datumaanduiding en secondenwijzer. Samuel Vale Coventry. Uit eikenhouten gestoken kast. Functies niet getest. Afmeting: 220 cm. In goede staat.

Lederen kinder motorpet
Resultaat: 35 EUR

Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Delfts blauwe borden
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.

Lot zakhorloges
Startprijs 25 EUR

Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.

J. Ates, Figuren in roeiboot in zonnig landschap
Startprijs 65 EUR

Johannes Ates. Groningen. 1868 - 1954. Figuren in roeiboot in zonnig landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Kleine oude reiswekker
Resultaat: 140 EUR

Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 100 EUR

Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn + oude flacon
Startprijs 50 EUR

Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

4x Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Koekplank + lepelrek
Startprijs 50 EUR

Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.

G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startprijs 120 EUR

Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesign., Adelijke figuur krijgt brief
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Adelijke figuur krijgt brief. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 21 cm. In redelijke staat.

Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.

Keith Haring, Man + mannetjes
Startprijs 380 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.

Klomp malachiet gesteente
Startprijs 110 EUR

Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Purmerend plateelvaas
Startprijs 550 EUR

Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.

3x Duits keramiek, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...

Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht
Resultaat: 120 EUR

Ludwig Müller. Duitse school. Zonnig dorpsgezicht. Circa: 1915. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Gouden broche met bloem
Startprijs 90 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met bloem, bezet met een diamant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant geslepen diamant, ca 0,06 crt. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiti...

Boekensteun met snijwerk, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.