Zilveren choker, 925/000, met toermalijn. Collier met driehoekige schakels in het midden voorzien van een trapezium gevormde hanger uit 2 delen met rond cabouchon geslepen roze toermalijn, ø 4,5 mm. L...
Broodmes met zilveren heft, 835/000, model Haags lofje. MT.: Hooijkaas Schoonhoven, jl.: O:1949. 31 cm. In redelijk goede staat
Lot met o.a. zilver met een zilveren beursje, pen, diverse zilveren colliers, broche en een plated taartschep.
Zilveren gesp, BWG, met gecontourneerde vorm voorzien van een Oosterse afbeelding met figuren en dorp. ca 89 gram. 13x8cm. In goede staat
Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.
Collier van gefacetteerde aquamarijn kralen, verlopend in grootte 9-18 mm. 45 cm, met verzilverde sluiting.
Zilveren zoutvaatje met lepel, 925/000, zoutvaatje met dubbele grepen met vertikale knerren. MT.: Walken & Hall, Sheffield jl.:n:1905, Hierbij een zilveren zoutlepeltjes = met ronde bak en gegraveerd ...
Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Engelse gewichtenset, steelpan, wandlamp koetsmodel en twee ketels. Afmeting: 8 - 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken heilig beeld altaar met originele polychromie. Afmeting: 107 x 38 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 21,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.
Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.
Twee Boheems kristallen dekselpotten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø / 21 x 15 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke glazen/kristallen stopflessen, divers. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Zeven maal Duits Rosenthal Björn Wiinblad. Twee maal glas, grote wandborden. Twee maal klein porselein. Drie maal groot porselein. Afmeting: 16,5 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Villeroy en Boch Mettlach bierpul met figuren in herberg voorstelling. Naar Würth 1881. Nr.: 1146. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot antiek poppen/kinderservies. Wit met goud. Circa: 1900. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e eeuwse tegels met boeren gebouwen. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Groot porseleinen steigerend paard in Barok-stijl beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 43 x 13 cm. In goede staat.
Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek zilveren collier met hanger, 800/000 met parelmoer. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een bewerkte rand en strik met markasiet bezet met parelmoer. enkele steentjes ontbreken. 25x45m...
Zilveren armband uit ronde buis open model aan de uiteinden voorzien van paardehoofden. ø68x59 mm. ca 16,2 gram. In goede staat.
Oorstekers, 333/000, met vierkant geslepen bergkristal, 8x6mm. ca 1,4 gram. Nieuw
Vier plated dieren. 20e Eeuw. Eén haas, een kip, een ezel en een konijn. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.
Lot met diverse horloges en sieraden. o.a. Seiko citizen, manchetknopen en goud op zilveren broche.
Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.
Een zilveren schaar, 835/000, met ridder en lans, naar 18e eeuws voorbeeld. MT.: Firma Dalhia Amsterdam. 1920-1958. 10 cm. In goede staat
Vijf zilveren ringen, 925/000. Vier zegelringmodellen en een fantasiemodel. Totaal ca 15 gram. Nieuw
Zilveren suikerschep, 835/000, kolenschep model met ronde steel met filetrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten, 1858-1924. ca 11,5 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralentakjes, verlopend in grootte. 7-30mm, lengte 44 cm. ca 36 gram.
Zilver rosévergulde hanger, 925/000, rond model volledig bezet met champagne kleurige zirconia's. ø 40 mm. ca 23,7 gram. Nieuw
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd, met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Zilver vergulde hanger en ring met diamant en grijze parels, in de vorm van een bloem met 5 parels en kleine diamantjes. ø 16 mm. ø55. Totaal ca 4,6 gram. Nieuw
Zilveren gevlochten armband, 925/000, met zeskantige sluiting. Breedte 8 mm, lengte 18 cm. ca 20,2 gram. In goede staat
Plated strooier met schelpvormige gezaagde bak. De steel is gemaakt uit een klein bokkepootje. 18 cm. In goede staat
800/000 Zilveren vismes met fraaie florale gravering en steel met twee-zijdige opgelegde florale afbeeldingen met cartouche. MT: Bruckmann & Söhne - Heilbron. Circa 1910. 54 gr. 20 cm. In goede staat.
Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat
Zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde ring met diverse kleurstenen, o.a. peridot, citrien, granaat en amethist. ø 59. ca 4,1 gram. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.