Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Oud Duits handbeschilderd Sitzendorf servies met Barok putti en landschappen decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Achttien kop + schotels (thee, mokka, koffie), zes gebaksborden, twee kandelaren, vier dek...
Witgouden ring, 585/000, met blauw saffier en diamant. Ring met 2 rozetten met rond gefacetteerde blauw saffier, ø 4,5 mm, met daaromheen een rand met in totaal 15 briljant geslepen diamanten. Verfra...
Zilveren theeservies, 835/000, theekan melkkan en suikerpot, rond glad model. De theekan is voorzien van een floraal bewerkte rand. MT.: Van Kempen, Voorschoten. jl. theekan: S:1928 jl. roomstel.: U:1...
Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Prachtige petroleumlamp op driehoekige zilveren voet, 13 lothige, 812/000, rijkelijk versierd met opgewerkt bladeren en bloemen. Totale lengte ca 66 cm. Voorzien van nette restauratie. Voorzien van de...
Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd ruit- en floraalpatroon met parelrand. Geplaatst op 4 uitgewerkte pootjes met bloem en voorzien van 2 gekrulde grepen met blo...
Mooie zilveren dienblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd op 4 bolpoten MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam jl.: O:1848 25x31x3,5cm. ca 600 gram. In goede staat
Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....
Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...
Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.
Antieke kleine Ram Colenbrander vaas. Patroon Bloemetjes. 20-er jaren. Afmeting: 7,6 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Zes stuks met Lange Lijs-decors. Eén maal met florale schotel. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 6,5 - 10 cm.
Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...
Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met zeer gedetailleerde beschildering. Wang Xiao Ting gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19,8 x 12,8 x 0,4 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met paradijsvogels in landschappen decors en goud decor. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.
Witgouden oorstekers/clips, 750/000, met blauw saffier en diamant. Oorstekers gemaakt in een bladvorm met 7 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, 5,2x4mm, 4 kleine briljant geslepen diamanten en 3 witg...
Zilveren zeilschip op houten basement. Een driemaster zeilschip uit zilver geplaatst op een rechthoekig houten basement. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:q:1976 25x8x32cm. In goede staat.
Zilveren kurkentrekker, 833/000 MT.: M.W.Warris, Sneek 1836-1853
Prachtige zilveren schaal op voet, 835/000, Gecontourneerd ovaal model op voet in barokstijl. 33x22x14cm. ca 770 gram. In zeer goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...
Antieke zilveren tasbeugel, 800/000, gecontourneerd model met binnenbeugel en draagoog voorzien van bijzondere afbeeldingen voorzien van een zwart fluwelen tas. MT.: van Giffen, Groningen ca 1770. 16x...
Geeelgouden ring, 585/000, met diamanten. geelgouden ring met een witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. De middenste diamant, ca 0,40 crt SI-P/W, staat wat hoger op de ring. Daarnaast z...
Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J. Endbuschel ? Duitse school. Edelhert bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met bewerkte schakels, breedte 10 mm, lengte 18,5 cm. ca 20,8 gram. Met bakslot en veiligheid. In goede staat
Prachtige witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met 3 rozetten met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet en daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, rozetten zi...
Zeldzaam Jugendstil aquarel/ontwerp Hengelo Concertgebouw, Kunst en Kunstnijverheid. Geschilderd door R.M.P. Jans. Afmeting: 57 x 45 cm. In goede staat.
F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.
Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.