Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur porseleinkast met inhoud
Resultaat: 275 EUR

Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

WMF Jugendstil tafellamp
Resultaat: 275 EUR

Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Märklin treinset
Resultaat: 275 EUR

Uitgebreide Duitse 60-er jaren Märklin treinset met diverse wagons, travo, rails etc. In doosjes. Afmeting: 50 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.

Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Resultaat: 275 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat

Antieke bureau wekker, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke bureau wekker. Circa 1890. Man speelt trommel. Compositie metaal met messing. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Tegeltableau met spreuk
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau met spreuk; 'De bouwman waght van scheeren hand veel milden zegen op het land'. Eén tegelhoek beschadigd. Afmeting: 51 x 39 cm. In goede staat.

Gouden harthanger diamant
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, in de vorm van een hart bezet met saffier en diamant. Een bolle hartvormige hanger in het midden versierd met een rozet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en een ran...

Onduid. gesig., Paardenstal met figuren
Resultaat: 280 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Paardenstal met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25,5 x 19,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse cloisonne vazen
Resultaat: 280 EUR

Twee antieke Japanse cloisonne vazen met florale en paradijsvogels + vlinder decors. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In goede staat.

Gouden getorste armband
Resultaat: 280 EUR

Geelgouden getorste armband, 750/000. Getorste armband uit gevlochten schakels versierd met bollen. Met bakslot en veiligheid. ca 14 gram. lengte 18 cm. breedte 1 cm. In goede staat

Antieke hangpetroleumlamp
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw aan tafel
Resultaat: 300 EUR

Bronzen beeld naar Salvador Dali. Vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Gesigneerd Dali. Afmeting: 28 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Japanse wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne wierookbrander met tempelhond en florale decors. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Colenbrander schaal, Eenvoud
Resultaat: 300 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Eenvoud. 1923 - 1924. Minimale glazuur chip. Afmeting: 5,5 x 16,3 cm ø. In goede staat.

Duitse Bergman klok
Resultaat: 300 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse houtgestoken Bergmann klok met originele polychromie, sabel + emmer + klokje. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Penantkast, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en vergulde messing versieringen + zwart marmeren blad. Ongerestaureerd. Afmeting: 96 x 52 x 101 cm. In redelijk/goede staat.

M. Nefkens, Landschap met herder en schapen
Resultaat: 300 EUR

Martinus Jacobus Nefkens. 1866- 1941. Landschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Abstracte compositie
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: 61 x 70 cm. In goede staat.

Boeken-vitrinekast, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten boeken-vitrinekast met zijkanten geslepen glas en vier schappen. Circa 1890. Afmeting: 204 x 140 x 52 cm. In goede staat.

Grote spiegel met console, mahonie.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.

Zilveren fazant, strooier
Resultaat: 300 EUR

Zilveren fazant, 835/000, als strooier. Fraaie uitgewerkte fazant geplaatst op een ovale bewerkte voet. Met losse kop als strooier. MT.:Zaanlandse Zilversmederij, Zaandan/Amsterdam jl.: X:1957. 22x4x8...

Gouden oorhangers met jade
Resultaat: 300 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met knoppen in de vorm van Zeeuwse knoppen en daaronder gouden rozet versierd met filigrain, met in het midden een gesneden jade. ca 5,7 gram. In goede staat

Ongesigneerd ? Vrouw in stoel bij venster
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd ? . 18e - 19e Eeuw. 17e Eeuws interieur, vrouw in stoel bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 51 cm. In goede staat.

2x Yoshitomo Nara, Cosmic Girl
Resultaat: 300 EUR

Twee keer Yoshitomo Nara, 1959 Japan. Cosmic Girl. Digitale print op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Resultaat: 300 EUR

Anton Heyboer. Dikke vrouw op strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 39 x 38 cm. In goede staat.

Ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 300 EUR

Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule met jager en jachthoorn. Zéér mooie vergulding! Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Secretaire met snijwerk op klauwpoten
Resultaat: 300 EUR

Hollandse koloniale teakhouten Barok-stijl secretaire met messing beslag, snijwerk en klauwpoten. Circa 1900. Mooie patina. Afmeting: 111 x 90 x 62 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet, eiken
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet in ossenbloed gekleurd, met timpaan kap, guirlandes, medailles, halve Korinthische zuilen en messing ringbeslag. Circa 1780. Kleine beschadigingen. Afmeting: ...

Barok miniatuurkast, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Duitse Barok miniatuurkast van notenhout met pruimenhout, intarsia en bandintarsia. Schellak gepolitoerd. Scharnieren vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 50 x 33 x 26 cm.

Eiken Empire kabinet
Resultaat: 300 EUR

Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.

Halfmaan rolluik kastje
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws eikenhouten Louis Seize halve maan wandkast met jalouziedeuren en lade. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 40 x 75 cm. In zeer goede staat.

Eiken kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet, gebogen met klauwpoten en prachtig antiek beslag. Zijkanten matig, rugwand nieuw. Behoeft aandacht. Kleine beschadigingen. Afmeting: 235 x 178 x 70 cm. In...

Damesbureau + stoel, 1860
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Willem III wortelnoten damesbureau met originele bijpassende stoel. Bureau heeft uitschuifbaar blad, drie lades + sleutel. Circa 1860. Afmeting: 118 x 82 x 52 cm. In goede staat.

9x Duitse Meissen gebaksborden
Resultaat: 300 EUR

Negen Duitse porseleinen Meissen gebaksborden met handgeschilderde florale + goud decors. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.

Arabische sabel in originele schede
Resultaat: 310 EUR

19e Eeuwse Arabische sabel met Arabische schrift op lemet. Heft van been en bekleed met leder. In originele schede, hout met leder bekleed. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Karl Plückebaum, Faun met houten speelgoedpaard
Resultaat: 315 EUR

Karl Plückebaum. 1880 - 1952. Duitse school. Faun met houten speelgoedpaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 27 cm. In goede staat.

Gouden horloge, Pontiac
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat

Aquarel Hengelo, Jugendstil
Resultaat: 325 EUR

Zeldzaam Jugendstil aquarel/ontwerp Hengelo Concertgebouw, Kunst en Kunstnijverheid. Geschilderd door R.M.P. Jans. Afmeting: 57 x 45 cm. In goede staat.

Sabel in lederen foedraal
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse sabel, Midden-Oosten. Met lederen schede, houten heft met messing. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse lakwerk tiltoptafel
Resultaat: 325 EUR

Antieke Japanse lakwerk tiltoptafel met paradijsvogels en florale inlegwerk van parelmoer. Circa 1880. Afmeting: 70 x 67 x 67 cm. In zeer goede staat.

Chinese kop+schotels, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Set 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Twee kopjes haarlijn + chip. Rest goed. Met karper decor, Kang Xi, vier teken merk. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Wit gebogen vitrinekastje
Resultaat: 325 EUR

Witte Louis Quinze-stijl één-deurs vitrinekast met twee laden + gebogen glas. Stijl meubel. Shabby chic gepimpt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 50 x 80 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Olifant
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse bronzen Indische olifant. Japan of China. Afmeting: 22 x 28 x 13 cm. In goede staat.

Ram Colenbrander vaas, Woelig
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander vaas. Patroon Woelig, A.K. 20-er jaren. Haarlijn. Afmeting: 17 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

KPM eetservies
Resultaat: 325 EUR

Groot Duits KPM porseleinen Barok-stijl eetservies. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vier dekselschalen, drie sauskommen, twaalf schalen, dekselpot, elf kop + schotels, theekan, vier-en-twintig borden, dertig...

2x Zeshoekige Imari dekselvazen
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse zeskantige Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Witgouden ring met tanzaniet en diamant
Resultaat: 325 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met 3 rozetten met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet en daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten, rozetten zi...

F. Toussaint, Dame in zomerse kledij
Resultaat: 325 EUR

F. Toussaint. gesigneerd. Dame in zomerse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
Resultaat: 325 EUR

Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden armband
Resultaat: 325 EUR

Witgouden armband, 585/000, met bewerkte schakels, breedte 10 mm, lengte 18,5 cm. ca 20,8 gram. Met bakslot en veiligheid. In goede staat

Franse mini pendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

J.J.C. Spohler, Romantisch Hollands landschap
Resultaat: 330 EUR

Gesigneerd J.J.C. Spohler. 20e Eeuw. Romantisch Hollands landschap met molens en wandelaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 330 EUR

Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model, gezaagd voorzien van een getorste opgesoldeerde rand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.:H: 1942. 29x19x9cm, totaal ca 375 gram. In zeer g...

Antieke zilveren tasbeugel
Resultaat: 330 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, 800/000, gecontourneerd model met binnenbeugel en draagoog voorzien van bijzondere afbeeldingen voorzien van een zwart fluwelen tas. MT.: van Giffen, Groningen ca 1770. 16x...

J. Endbuschel ? , Edelhert bij bosrand
Resultaat: 330 EUR

J. Endbuschel ? Duitse school. Edelhert bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Resultaat: 330 EUR

Handbeschilderde oude Friese stoelklok met wekker, maanstand en datum. 20e Eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Franse wand/bureau klok
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen wand/bureau klok met steunstandaard. Met achtdaags stil echappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 6 x 16 cm ø. In goede staat.

Donderbus percussie voorlader
Resultaat: 330 EUR

18e Eeuwse koloniale donderbus percussie voorlader pistool met graveringen op loop. Been-inleg. Stukje hout uit kolf. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.

Zilveren schaal op voet
Resultaat: 330 EUR

Prachtige zilveren schaal op voet, 835/000, Gecontourneerd ovaal model op voet in barokstijl. 33x22x14cm. ca 770 gram. In zeer goede staat

Louis Seize pendule
Resultaat: 330 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde pendule op marmeren basement. Uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 330 EUR

Geeelgouden ring, 585/000, met diamanten. geelgouden ring met een witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. De middenste diamant, ca 0,40 crt SI-P/W, staat wat hoger op de ring. Daarnaast z...

Zilveren kurkentrekker, Fries
Resultaat: 335 EUR

Zilveren kurkentrekker, 833/000 MT.: M.W.Warris, Sneek 1836-1853

Zilveren boot
Resultaat: 340 EUR

Zilveren zeilschip op houten basement. Een driemaster zeilschip uit zilver geplaatst op een rechthoekig houten basement. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:q:1976 25x8x32cm. In goede staat.

Witgouden oorstekers blauw saffier en diamant
Resultaat: 340 EUR

Witgouden oorstekers/clips, 750/000, met blauw saffier en diamant. Oorstekers gemaakt in een bladvorm met 7 ovaal gefacetteerde blauw saffieren, 5,2x4mm, 4 kleine briljant geslepen diamanten en 3 witg...

Ram Colenbrander vaasje, Bloemetjes
Resultaat: 350 EUR

Antieke kleine Ram Colenbrander vaas. Patroon Bloemetjes. 20-er jaren. Afmeting: 7,6 x 6,6 cm ø. In goede staat.

De Distel vaas, 1915
Resultaat: 350 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil polychrome 'de Distel' vaas. Circa 1915. Met letters + genummerd. Zwaan met waterlelie decor. Drie chips uitsteeksels boven. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In redelijk/goede staa...

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 350 EUR

Zeven maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Zes stuks met Lange Lijs-decors. Eén maal met florale schotel. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 6,5 - 10 cm.

2x Grote Imari vazen
Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervazen met paradijsvogels in landschappen decors en goud decor. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

Koloniale donderbus
Resultaat: 350 EUR

Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.

Weense portaalklok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Weense portaalklok met wortelnoten fineer en geeboniseerde zuilen. Klok heeft kwartier-slag op twee gongspiralen, met wekker functie op bel. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43,5 cm....

Franse pendule onder stolp, 1860
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse vergulde pendule onder stolp. Louis Philippe. Circa 1860. Met serres porseleinen plaquettes. Compositie metaal. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 4...

Jugendstil spiegel, ca. 1900
Resultaat: 350 EUR

Antiek vergulde Duitse historisme halspiegel met vrouwengezicht. Circa 1900. Afmeting: 115 x 54 cm. In zeer goede staat.

Zilveren petroleumlamp
Resultaat: 350 EUR

Prachtige petroleumlamp op driehoekige zilveren voet, 13 lothige, 812/000, rijkelijk versierd met opgewerkt bladeren en bloemen. Totale lengte ca 66 cm. Voorzien van nette restauratie. Voorzien van de...

Zilveren broodschaal
Resultaat: 350 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd ruit- en floraalpatroon met parelrand. Geplaatst op 4 uitgewerkte pootjes met bloem en voorzien van 2 gekrulde grepen met blo...

Zilveren dienblad
Resultaat: 350 EUR

Mooie zilveren dienblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd op 4 bolpoten MT.: Jacob Lang & Christiaan Koops, Rotterdam jl.: O:1848 25x31x3,5cm. ca 600 gram. In goede staat

Grote ikoon, Presentatie Christus in de tempel
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke ikoon. Circa 1800. Rusland. De presentatie Christus in de tempel met Samuel, Elisabeth, Maria en Josef. Inschilderingen. Afmeting: 46 x 54 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.

Franse reissecretaire, 1860
Resultaat: 350 EUR

Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.

Marokaans Mukala geweer
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Noord Marokaans Mukala geweer met zilverdraad inleg in kolf en gegraveerde loop + been. Apart slag systeem. Afmeting: 132 cm. In goede staat.

Chinese plaquette, Wang Xiao Ting
Resultaat: 350 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen plaquette met zeer gedetailleerde beschildering. Wang Xiao Ting gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 19,8 x 12,8 x 0,4 cm. In goede staat.

Daniel Muehlhaus, Vaas met rozen
Resultaat: 355 EUR

Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Gietijzeren houtkachel
Resultaat: 360 EUR

Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.

Glazen Schneider vaas
Resultaat: 360 EUR

Antieke Jugendstil Schneider glazen vaas met iriserend effect. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Witgouden ring blauw saffier diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden ring, 585/000, met blauw saffier en diamant. Ring met 2 rozetten met rond gefacetteerde blauw saffier, ø 4,5 mm, met daaromheen een rand met in totaal 15 briljant geslepen diamanten. Verfra...

Zilveren theeservies 3-delig
Resultaat: 360 EUR

Zilveren theeservies, 835/000, theekan melkkan en suikerpot, rond glad model. De theekan is voorzien van een floraal bewerkte rand. MT.: Van Kempen, Voorschoten. jl. theekan: S:1928 jl. roomstel.: U:1...

Eiken tweedeurskast Bückeburg
Resultaat: 360 EUR

Duitse eikenhouten twee-deurs Barokkast met beschildering. Anno 1805. Uit de omgeving van Bückeburg. Kast is ongerestaureerd. Afmeting: 186 x 166 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Sitzendorf servies
Resultaat: 375 EUR

Oud Duits handbeschilderd Sitzendorf servies met Barok putti en landschappen decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Achttien kop + schotels (thee, mokka, koffie), zes gebaksborden, twee kandelaren, vier dek...

Weense 3-gewichten regulateur
Resultaat: 375 EUR

Antieke Weense notenhouten drie-gewichten regulateur met halve zuilen. Klok heeft kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Arabier, onder originele glazen stolp. Circa 1860. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 52 x 38 x 17 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Hollands landschap met paarden
Resultaat: 375 EUR

Ron Meilof. 1953 - ........ . Hollands landschap met paarden bij fruitbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x Cassolettes met brons
Resultaat: 375 EUR

Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.

Gouden hanghorloge met collier
Resultaat: 380 EUR

Geelgouden hanghorloge met gouden collier, 585/000. Lang Gourmetcollier met hanghorloge met gefacettteerde rand, ø 27 mm. Lengte collier 80 cm. Totaal bruto gewicht ca. 37 gram. Breuklijn in wijzerpla...

Zilveren broodmand
Resultaat: 380 EUR

Zilveren broodmand, 925/000, ovaal gecontourneerd model met parelrand voorzien van gezaagd decor met ovalen en krullen. 30x21x10cm. MT.: Spritzer&Fuhrmann. ca 370 gram. In goede staat.

Zilveren theeservies, 3-delig
Resultaat: 380 EUR

Zilveren theeservies, 830/000, 3-delig. Vierkant gecontourneerd servies, theekan, melkkan en suikerbak, met zilveren grepen en knoppen. Duits, MT.: E.L.Vietor, Darmstadt, rond 1900. 23x14x20cm,12x8x9...