Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.
Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.
Antieke Italiaanse marmeren damesbuste met lauwerkrans. Door Prof. E. Nenaioni Firenze. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Geelgouden pennenarmband, 585/000, met rechthoekige bewerkte schakels. Breedte 11mm, lengte 19 cm, met bakslot en veiligheden. ca. 25,3 gram. In goede staat
Zilveren servies, 835/000, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje allen versierd met ribranden. MT.: van kempen, Begeer & Vos, Utrecht, jl.: L:1921. 20x12x15cm, 12x8x9cm, 16x9x...
C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Imari porseleinen siervaas met florale en goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 31 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.
Zilveren choker, 925/000, Lapponia Björn Weckstörm, lang rechthoekig gecontourneerd model met staafjesketting. 8x5cm. Lengte ca 80cm. ca 56 gram. In goede staat
Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Witgouden creolen, 585/000, ovaal model aan de voorzijde bezet met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt VS-W. Met een opengewerkte achterzijde. Breedte 3,5 mm. ø 15x18 mm. ca 3,8 gram WVP ...
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met raster- en floraal motief. De rand is versierd met voluten en palmetten. Voorzien van grepen in de vorm van palmetten en voluten. MT.: Onduidelijk ...
Gouden sieradenset met diamant. wit- met geelgouden set met een ring, een hanger en oorknoppen met een diamant. merk Jeunesse. Totaal ca 0,09 crt. ø 53, Grootte hanger 15x10mm, oorknoppen 10x4mm, Tota...
Antiek zilveren cabaret, 835/000, rechthoekig model gezaagd met bladdecor met parelrand, geplaatst op 4 krulpootjes, totaal ca 262 gram. 19x12x3,5cm. MT.: Alle de Haas, Sneek, jl.: u: 1904. In zeer go...
Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Gouden slag ring met 2 krullen bezet met diverse diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 0,80 crt. Breedte kop van de ring 19 mm, ø 55 ca 3,1 gram. ...
Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.
Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en emaille beschildering. Mooie kwaliteit. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Zilveren servies, 4-delig, met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, allen rijkelijk versierd in biederstijl met krullen en voluten en cartouchen met Hollandse landschappen. Het servies is gep...
Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Antieke 17e - 18e eeuwse messing rokkandelaar. Afmeting: 25 x 10,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...
Gesigneerd. Russische school.. Schischov? Circa 1930. Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.
Antieke zilveren doos, rechthoekig gecontourneerd model met op het scharnierende deksel een gegraveerde voorstelling. de zijkanten zijn versierd met een floraal patroon met vogels en bloemen. Vermoede...
Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
Grote Franse vergulde Louis Quinze-stijl tafel met wit marmeren blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 150 x 75 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 835/000, bezet met blauw saffier en diamanten. Bijzondere choker met royaal tussenstuk bezet met ovaal gefacetteerde blauw saffieren met blad met kleine diamanten. In het midden van d...
Oude Chinese Familie Rose schenkkan met olifanttuit, florale + goud decor en bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 15 x 10 cm ø. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.
Geelgouden herenhorloge, 585/000, Pontiac, Automatisch herenhorloge met ronde kast, ø33mm, voorzien van een geschakelde gouden band. Lengte 21 cm. kastnr.: 1157166 66021. Bruto gewicht ca 54,5 gram. I...
Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...
Bijzondere waterkan met zilver, Jugendstil, De kan is versierd met een geëtst decor van bloem en bladeren. Voorzien van een zilveren hals, greep en deksel prachtig versierd met florale motieven. Het s...
Antieke zilveren brandewijnkom, Groningen 1749/1750, gedreven met lobben op ovale voet met geschulpte rand. Met grepen met drakenkoppen. De kom is voorzien van een wapengravure met monogram. 21x12x8cm...
Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...
Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Bargten. 20er Jaren. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Grote zilveren fazant, 835/000, 29x6x14cm. totaal ca 310 gram. In goede staat
Groot modern bronzen beeld. Lezende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 62 x 33 cm. In goede staat.
Zilveren tafelstuk, Fazant, 835/000, met opstaande vleugels. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam jl.:O: 1949 Grootte 23x11x13cm. ca 297 gram. In goede staat
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Surrealistisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met 7 diamanten. Aan weerskanten in de band zitten 2 rijen met diamanten. totaal ca 0,50 crt. ø 57 ca 3,1 gram. Nieuw
Jan te Wierik, 1998. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve figuren. Acryl op papier. Afmeting: 44 x 58 cm. In goede staat.
Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.
14 delig zilveren beslag voor een grote bijbel bestaand uit 8 hoekstukken en 2 complete sloten. ( dikte bijbel dient ca 15 cm te zijn.) Totaal ca 782 gram
Fraai beursje met geelgouden beugel, 750/000, Halve maanmodel voorzien van graveerwerk. MT.: A. Ooms & Zoon, Middelburg/Zierikzee jl.:G:1816. Met zwart velouren tas. 7x9cm. Gewicht met tas: ca 30 gram...
19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...
Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote zilveren fazant, 835/000, met wat uitstaande veren 26x11x13cm. totaal ca 395 gram. In goede staat
Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje, 6 persoons, bestaande uit zes tafelmessen, -vorken en -lepels, 6 dessertmessen, 4-vorken en 6 -lepels, 2 aardappels-, 2 saus- , 2 groentelepels en 2 vleesv...
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met zes bodemtekens. Met Chinese vrouwen in tuin decor, coulissen en gecontourneerde omranding. Eén gaaf en één met minimale haarlijn. Afmeting: 4,5 ...
Zilveren bouilloire, ketel op standaard, 835/000, versierd met parelrand en gezaagd motief. De standaard, geplaatst op 4 bolpoten, is versierd met een bloemenelement, voorzien van brander. MT.: J.M....
Grote zilveren mand, 835/000, met een ovaal gecontourneerde vorm met gezaagd biedermeier decor, geplaatst op een ovale voet met 4 krulpoten MT.: jl.:j:1969 23x33x17cm. ca 829 gram. In zeer goede staa...
Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...
Bijzondere zilver vergulde choker met diamanten. Choker met langwerpige plaatjes versierd met kobaltblauw emaille en bezet met een diamant met een oud slijpsel. De plaatjes zijn in een verlopend patro...
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.
Twee antieke Ram Colenbrander bloempotten. Decor Strooming. Met originele dozen, 1924. Afmeting: 8 x 11,8 ø cm. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.
Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.