Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse sieraden met o.a. een dubbeltjesarmband, double choker, collier, horloge en manchetknopen.

Zilveren schaaltje met klontjestang
Resultaat: 40 EUR

Zilveren schaaltje, 835/000, rond model op drie bolpootjes met hamerslagdecor, ø10x4cm, en een klontjestang met palmetvormig decor. In goede staat

Parelcollier
Resultaat: 40 EUR

Verlopend collier van cultivé parels, 3-7 mm, met een witgouden sluiting met parel. Lengte 45 cm. In goede staat

Zilveren asbak met munt
Resultaat: 40 EUR

Zilveren asbak met munt, BWG, rond model met op de bodem een munt van El Salvador 900 c.a.m. 1908. Voorzien van gravure op de omgeslagen randen. ø 10 cm. totaal ca 52 gram. In goede staat

2 Gitten colliers
Resultaat: 40 EUR

Twee colliers met gitten. Een collier met 3 rijen met gefacetteerde gitkralen, 4,5mm, bevestigd aan een geelmetalen slot met zwarte stenen. 42 cm. En een gevlochten collier met gitten met een divers s...

3 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Drie delen zilver bestaande uit een vaasje op ronde voet, 12 cm, een eierdop met parelrand, 7cm en een servetband met filetranden. 3,5cm. Diverse gehaltes, MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Zeist . I...

Zilveren hanger en collier
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 835/000. Trapezium gevormde hanger gemaakt uit bewerkte en gladde rechthoeken, 31x56mm, bevestigd aan een ankercollier. lengte 60 cm. ca 22 gram. In goede staat

Lot manchetknopen
Resultaat: 40 EUR

Lot manchetknopen met 3 paar zilveren manchetknopen, een paar met munt met Kennedy en een paar onedele manchetknopen met eenden.

Kristallen vaasje met 7 zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000, voorzien van 7 zilveren theelepels, 835/000, met deels getorste steel en bekroond met een kroon. MT.: Niekerk Schoonhoven. ø7x8cm. 10 cm. In goede st...

Zilvere hanger panter
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Fijn jasseroncollier met hanger in de vorm van een panter, 25x43 mm. lengte 60 cm. totaal ca 24 gram. In goede staat

Zuid-Duitse klederdracht sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met 7 Zuid-Duitse knopen, BWG zilver, met filigrain. totaal ca 25 gram. ø 20 mm.

Bijbel met zilveren slot
Resultaat: 40 EUR

Bijbel met zilveren slot. Het oude testament (1896), met lederen kaft voorzien van een zilveren slot met bloembewerking. 835/000. MT.:vermoedelijk Arend Kiers, Meppel jl.: K:1819. Kaft wat beschadigd....

Gouden hanger blauw topaas.
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met blauw topaas. Langwerpige hanger met een blauw topaas met emerald slijpsel. lengte 32 mm, ca.1,5gr. In goede staat.

Zilveren klemarmband
Resultaat: 40 EUR

Zilveren klemband, 925/000, bolmodel verlopend in breedte. 13-21 mm. ca 33 gram.

Zilveren armband, filigrain
Resultaat: 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, gemaakt uit filigrain met zwarte steen. Voorzien van veiligheid. Breedte 16-32mm ø 58x54mm. ca 30 gram. In goede staat

Zilveren ronde mosterdpot
Resultaat: 40 EUR

Zilveren mosterdpot, 925/000, rond model met oorgreep en deksel met duimgreep, MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.:m:1911. 6x4x4cm ca 21 gram. In goede staat

Parelcollier, 10 mm.
Resultaat: 40 EUR

Lang collier van zilver grijze parels, ø 10 mm, met zilveren sluiting, 925/000. lengte 90 cm. ca 112,5 gram. Merii

Massieve zilveren sauslepel
Resultaat: 40 EUR

Massieve zilveren sauslepel. 835/000, MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam jl.: y:1908. 17 cm ca 74 gram. In zeer goede staat

Cultive parels
Resultaat: 40 EUR

Streng cultivé parels, 7-7,5mm, met een wat ovale vorm voorzien van natuurlijke oneffenheden. Met een wat roze gloed. Lengte 41 cm. (zonder sluiting) In zeer goede staat

A. Malive, Poezen bij bolderkar
Resultaat: 40 EUR

A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Ganzal ? , Oude man met baard
Resultaat: 40 EUR

Ganzal ? Oude man met baard. Circa 1960. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesign., Stilleven bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Stilleven bloempotten. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Resultaat: 40 EUR

Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.

5x Mode prenten, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse gravure
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. These come hopping. Now effectives Nec. pofsum diecrequar. Gravure op papier. Afmeting: 57 x 9,5 cm. In redelijjk/goede staat.

F. Boucler, Rode ets
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse rode ets. F. Boucler, Demarteau sculp tiré du cabinet de madame D'azaincourt. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 34,5 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Nico Vrielink, Balinese schone
Resultaat: 40 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.

L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot
Resultaat: 40 EUR

L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

3x Schalen, Amsterdamse school
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke koperen schalen. Onder andere Amsterdamse school-stijl. Circa 1920. Eén maal ster-vormig, F. Wolterman. Eén maal gebloemd, ongemerkt. Eén maal kopergeslagen op drie pootjes. Afmeting: 22 ...

Indonesisch kistje
Resultaat: 40 EUR

Indonesisch kistje met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 21 x 14,5 cm. In goede staat.

2x Dekseldoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoosjes. Eén lepeldoosje met slot en sleutel. Eén souvenir dekseldoosje. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Antieke staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij, Dame met hoed
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur schilderij op ivoor met ivoren lijst. Circa 1900. Naar Garisbourgh. Dame met hoed en veren. Gouache op paneel. Afmeting: 12 x 14 cm. In goede staat.

Geel bureaulampje, 60-er/70-er jaren
Resultaat: 40 EUR

60-er / 70-er Jaren bureaulamp. Aluminium voet + geëmailleerd geel + chrome beugel. Afmeting: 34 x 30 cm ø. In goede staat.

Chinees Mahjong spel
Resultaat: 40 EUR

Chinees Mahjong spel in houtbeschilderde doos. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 41 x 14 cm. In goede staat.

Lot kandelaren (5x)
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren waarvan drie met wandbevestiging. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

2x Jugendstil fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil-stijl messing fotolijsten met standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Engelse trekweegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse messing Spring Balance (trekweegschaal). 30 LBS by I. Loth. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Veld +Telescoop kijker
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke kijkers. Eén veldkijker, Field Marine Lemaire Paris. Eén hedendaagse telescoopkijker in foudraal. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.

Amerikaanse Dumore projector
Resultaat: 40 EUR

Voor-oorlogse Amerikaanse Dumore projector in houten kist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Houtgestoken meermin
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese houtgestoken meermin uit wortelhout. Afmeting: 18 x 18 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Grote messing Renaissance-stijl kaarskandelaar met cherubijnenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.

Tabakspijp hazenbot + ketting
Resultaat: 40 EUR

Antieke benen tabakspijp en hoornen ketting. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.

Houten theestoof + emmer
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier theestoof met emmer + messing handvat. Circa 1860. Afmeting: 42 x 29 cm ø. In goede staat.

Wandelstok met klok
Resultaat: 40 EUR

Oude wandelstok met uurwerk in messing bol. 21e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Duitse juwelenkist, ca. 1910
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse houtgesneden sieradenkist met voor-oorlogse postkaarten van Nederland. Circa 1910. Afmeting: 15 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, Jugendstil
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing Jugendstil petroleumlamp met glazen pegels en gekleurde glazen stenen in kap. Circa 1915. Afmeting: 65 x 28 cm ø. In goede staat.

2x Plated kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee decoratieve plated kaarskandelaren in de vorm van Romeinse zuilen. 21e Eeuw. Afmeting: 31,7 cm. In goede staat.

2 Kandelaren met schaal
Resultaat: 40 EUR

Twee grote tinnen Giovanni Patrini kaarskandelaren en één bewerkte tinnen fruitschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm en 11 x 26 cm ø. In goede staat.

2x Kaarskandelaren, 1915
Resultaat: 40 EUR

Twee Jugendstil kaarskandelaren met dovers. Circa 1915. Compositie metaal met marmeren basement. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Messing kerkkandelaar
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse vergulde messing Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

2x Chinese piedestals, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinese houtgestoken piedestals met originele polychromie en vergulding. Circa 1900. Krimpnaden. Afmeting: 15 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Schrijfset met porselein
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Franse messing met porseleinen bureauset. Bestaande uit twee kandelaren, inktpot en briefopener. Afmeting: 17 -21 cm. In goede staat.

Ruud Jaspers, Metalen vogel
Resultaat: 40 EUR

Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.

Militaire rekenschijf
Resultaat: 40 EUR

Hollandse militaire rekenschijf in lederen etui, 1e helft 20e eeuw Cond:G ø13cm.

3x Importalbums postfris
Resultaat: 40 EUR

Drie gewatteerde Importa albums met postfris Nederland, 90-er jaren.

Poppenwagen, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.

Fries staartklokje Hindeloopen
Resultaat: 40 EUR

Oude kleine Hindeloopen beschilderde Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

Franse Henry Deux wandklok
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry Deux wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Franse Art Nouveau klokkast.
Resultaat: 40 EUR

Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.

Plantentafel, mahonie
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Eiken kastje
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten kistje met originele bronzen hengsels. Afmeting: 34 x 36 x 52 cm. In goede originele staat.

Eiken lectuurhouder
Resultaat: 40 EUR

Grote eikenhouten lectuurhouder. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 47 x 83 x 40 cm. In zéér goede staat.

Ladenkastje
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten ladenkastje. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 94 x 52 x 32 cm. In goede staat.

Leren relax stoel, blauw
Resultaat: 40 EUR

Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.

Fauteuil met leder.
Resultaat: 40 EUR

Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.

2 Heilige figuren, 20e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Twee oude houtgesneden heilige figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 32 cm. In goede staat.

4x Antiek glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek glaswerk. Circa 1900. Twee boterstolpen. Chips. Twee stopkaraffen. Goed. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

5x Orrefors glazen
Resultaat: 40 EUR

Vijf stuks Orrefors design glazen met blauwe stam. Intermezzo, Zweden. 21e Eeuw. Afmeting:17 - 28 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Vijftien stuks oude/antieke glazen. Gegraveerd en met goudrand. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

8x Karaffen/parfumflacons
Resultaat: 40 EUR

Acht diverse glazen karaffen, onder andere Jugendstil etc. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke opaline vazen, 1880
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke roze opaline vazen met florale decors. Circa 1880. Eén chip. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek glas
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

3x Porseleinen beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee Staffordshire honden. Eén koets met figuren. G.D.R. Thüringen. Jurk beschadigd. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

12x Gemberpotjes
Resultaat: 40 EUR

Twaalf oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten. Afmeting: 9 - 10 cm ø. In goede staat.

Lot Japans porselein (8x)
Resultaat: 40 EUR

Acht delen oud/antiek Japans porselein. Twee borden, twee eierschaal kopjes met deksel + één schotel. Twee losse schotels, één gemberpot. Eén chip. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese rolvazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors, fruit, landschappen etc. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Oude Chinese rolvazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen rolvazen met diverse decors. Afmeting: 20e eeuw. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Afmeting: 24 x 19 cm ø. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek Chinees Familie Rose bord met vogel, vlinder, fruit, floraal en goud decor. Afmeting: ø 24,7 cm. In goede staat.

2x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en houten deksels. Circa 1900. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Gembertpot
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 19 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Japanse kopjes
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met rode tekens en bodemmerk. 19e Eeuw. Minimale randschade. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Gemerkt. Eén maal penselen-vaas met tekens, bloesems + vogel. Eén maal dekselvaas met tekens, bloesem + vogel. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.

5x Chinees miniatuur terracotta
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Chinese miniatuur terracotta figuren. Drie maal met pagode gebouw. Eén maal met brug. Eén maal boot met figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Keramieken tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Grote geglazuurde keramieken tafellamp met Tiffany-stijl lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 46 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 40 EUR

18e -19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Afmeting: 10 - 9,5 cm. ø. In goede staat.

Lot sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met ringen, broches, parelcollier en oorclips.

Knoopsgat horloge
Resultaat: 35 EUR

Antiek knoopsgathorloge, glas ontbreekt. ø kast 14 mm.

Lotje zilveren bestek
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren bestekdelen, 835/000, met 4 theelepels, een roomlepel, een vork en een dessertlepel, met monogram. En één plated theelepel. totaal zilver ca 119 gram.

Armband met emaille en kleursteen
Resultaat: 35 EUR

Gold Plated armband met emaille en kleurstenen. Slavenband met scharnier, opengewerkt versierd met bloemen en vlinders met emaille en voorzien van diverse gekleurde stenen. 60x55mm. Nieuw

Parelcollier, groen
Resultaat: 35 EUR

Collier van olijfgroene parels, gemaakt uit natuurlijk materiaal met magneetsluiting. ø 10 mm, Lengte 41 cm. Nieuw

4 Delen zilver
Resultaat: 35 EUR

Vier delen zilver met een beker met parelrand voorzien van gravure, een ovale servetband met gravure, een vingerdoekband met monogram en een lepel met wajangfiguur. Diverse gehaltes. totaal ca 118 gra...