Antiek eikenhouten model buffetkastje. Kinderspeelgoed. Circa 1900. Afmeting: 71 x 48 x 24 cm. In goede staat.
Antieke speelgoed miniatuurkast. Linnenkast met lade, spiegel + schappen. Circa 1915. Bamboe decor. Afmeting: 49 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten kruiden-wandrek. Jugendstil, circa 1915. Met originele keramieken 13-delige voorraadpotten set. Afmeting: 71 x 115 x 21 cm. In goede staat.
Zwitserse Reuge speeldoos met cilinder en kam. In notenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 20 cm. In goede staat.
Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee antieke vergulde messing processielampen voor op stok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie antieke koperen schalen. Onder andere Amsterdamse school-stijl. Circa 1920. Eén maal ster-vormig, F. Wolterman. Eén maal gebloemd, ongemerkt. Eén maal kopergeslagen op drie pootjes. Afmeting: 22 ...
Oude Duitse WMF plated Jugendstil lampenvoet. 20e Eeuw. Fitting kapot. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke koperen Jugendstil set. Bestaande uit: Tablet, comfoor en kan. Circa 1915. Licht bedeukt. Afmeting: 31 x 40 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Jugendstil tafelverdeelschaal in waterlelieblad vorm. Circa 1915. Gesigneerd A.E. Chanas. Afmeting: 19 x 35 x 37 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke messing fruitschaal met rozendecor. Circa 1890. Afmeting: 9 x 26 cm ø. In goede staat.
Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.
Messing Jugendstil ketel op comfoor. Gemerkt met twee vissen in cirkel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 15 cm. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met bodemmerk. Circa 1900. Gepoetst. Eén pootje gerepareerd. Afmeting: 20 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse cloisonne sierschotel met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: ø 30,3 cm. In goede staat.
Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.