Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startprijs 125 EUR

Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Gevelsteen, Porceleyne Fles
Startprijs 50 EUR

Antieke creme terracotta Porceleyne Fles gevelsteen met tekst 'Niet zonder moeite'. Afmeting: 5 x 26 x 21 cm. In goede staat.

Delfts bord met chinoiserie
Resultaat: 70 EUR

Groot 18e eeuws Delfts bord met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: 5,5 x 34 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse vaas
Startprijs 70 EUR

Grote Japanse Satsuma vaas met goud decor, florale en geisha's decor. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 33 cm ø. In goede staat.

Houten lokeend
Startprijs 60 EUR

Antieke houten lokeend met lood en touw bevestiging. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 12 cm. In goede staat

Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR

Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.

Duitse kruisboog + accessoires
Startprijs 700 EUR

Antieke Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Circa 1800. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.

Koloniale donderbus
Resultaat: 350 EUR

Groot 18e eeuws koloniaal donderbus geweer met koperdraad-inleg in loop + Oosters snijwerk op kolf. Haan mist. Kolf overgeschilderd. Afmeting: 104 cm. In redelijke staat.

Kavel diverse militaria
Resultaat: 75 EUR

Kavels met diverse militaria artikelen waaronder: plaquettes, onderdelen van de uitrusting en overige gebruiksvoorwerpen.

2x Kruithoorn
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse kruithoorns van hoorn of notenhout en been. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer met dubbele trekker
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops pistool
Resultaat: 50 EUR

Antiek dubbelloops pistool met knikloop. Onklaar. Afmeting: 20 cm. In matige staat.

Militair statief
Resultaat: 100 EUR

Groot oud militair statief. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Genummerd 1950. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Duitse sabel, ca 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse sabel. Circa 1900. E. Sachs Hoflieferant Berlin. Lemet gegraveerd met: 'Mit Gott für Kaiser'. Bronzen met houten heft. Lichte oxydatie. Afmeting: 86,5 cm. In goede staat.

Gouden slavenarmband, briljant
Startprijs 1.400 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...

Spaanse secretaire, Vurenhout
Startprijs 200 EUR

Spaanse vurenhouten secretaire met vele panelen. Donker gebeitst. 20e Eeuw. Afmeting: 198 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Ongesig., Vaas met klaprozen
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 3-Delig, + 1 deel plated
Startprijs 600 EUR

Zilveren theeservies, 800/000, 3 -delig, met theekan, melkkan en suikerbak. Een bolmodel op pootjes versierd met een rand met graveerwerk met o.a. krullen, de binnenzijde van de melkkan en suikerkan z...

Kerkboek met gouden slot, 1854
Startprijs 275 EUR

Bijbel met geelgouden slot, 585/000. Bijbel, het nieuwe testament 1854 , met bruinlederen omslag en goud op snee voorzien van een zeer fraai uitgewerkt geelgouden slot. Gebruiksporen, verder in goede ...

Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.

Spiegel met Jugendstil tegels
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse grenenhouten Jugendstil spiegel met Majolica tegels. Circa 1915. Afmeting: 98 x 89 x 8 cm. In goede staat.

Zilveren strooier, pauw
Startprijs 250 EUR

Zilveren strooier, BWG, in de vorm van een pauw op een stok geplaatst op een houten voet.23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.

Zilveren armband met hanger
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, met hanger. Zilveren oogjes armband, ø 10 mm, met karabijnsluiting en een ronde hanger met zwarte inleg. ø 14 mm. lengte 21 cm. ca 35 gram. In goede staat

Ongesigneerd, Ballerina bij gordijn
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Ballerina bij gordijn. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, circa 1880
Resultaat: 135 EUR

Vergulde spiegel met florale decors. Circa 1880. Zijn stukjes af. Afmeting: 100 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

Parelcollier met gouden slot
Startprijs 250 EUR

Lang collier van zoutwater cultiveparels, ø6,5-7mm, met een mooi diep luster geknoopt en voorzien van een wit- met geelgouden ovale sluiting met 2 diamanten, totaal ca 0,04 crt. Lengte 82 cm. In zeer ...

Gouden oorstekers met robijn
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, peervomrig met peervormig gefacetteerde robijn, 4x6mm. ca 1,3 gram. Nieuw

Zilveren bestek, 6 persoons
Resultaat: 850 EUR

Zilveren bestek, 800/000, model hart filet, met 6 tafel messen, -vorken en lepels, 6 dessertmessen, -vorken en -lepels en een opdienlepel. Duits, 16,5-25cm. Totaal gewicht ( zonder messen) ca 1340 gra...

3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 20 EUR

Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Bolink, 2x Impressionistische landschappen
Resultaat: 100 EUR

Twee maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Twee maal impressionistische landschappen met bomen. Olieverf op linnen Afmeting: 38 - 45 cm. In goede staat.

Schilpaddoos met zilveren lepeltjes
Startprijs 90 EUR

Schildpaddoos, rechthoekig gecontourneerd model gevuld met 6 zilveren theelepels met gecontourneerde steel en versierd met graveerwerk. MT.: Albert Meijer, Schoonhoven, jl.:l:1971. 11 cm. Zilver totaa...

Wortelnoten vitrine opzetkast
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten vitrine opzetkast met bandintarsia, afgeronde hoeken en zijkanten glas. Te openen aan de zijkanten. Circa 1940. Lichte fineerschades. Afmeting: 205 x 123 x 51 cm. In redelijk/goede st...

Zilveren lijst,
Startprijs 325 EUR

Zilveren lijst, 835/000, op hout gemaakt. Breed model, 4 cm, strak model versierd met opgelegde bloemen op de hoeken. MT.: J.Hamers, Tilburg. 1912-1933. Grootte 31x38cm. In goede staat

Duitse wortelnoten naaitafel
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse wortelnoten naaitafel met geïntarseerde vakverdeling, twee lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 77 x 38 x 46 cm. In goede staat.

Grote Yi Xing theepot
Startprijs 1.200 EUR

Zeer grote oude/antieke Yi Xing theepot met blauwe emaille beschildering en bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.

Zilveren Oost Friese broche
Startprijs 60 EUR

Antieke Oost Friese broche, rond model met glasstenen. ca 1850 ø 36 mm. ca 13,5 gram.

Oorringen met saffier
Resultaat: 140 EUR

Oorringen, 416/000, met saffier en diamant. Halve creool met een rij bezet met 6 rond gefacetteerde blauw saffieren, totaal ca 0,65 crt, om en om gezet met 5 kleine diamanten, totaal ca 0,01 crt. Bree...

Japans/Chinees zijde schilderij, Pauwen
Resultaat: 160 EUR

Oud Japans of Chinees zijdeschilderij met pauwen voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 47 cm. In goede staat.

Hollandse eethoek, Willem III
Resultaat: 100 EUR

Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.

14-Delig zilverbeslag voor bijbel
Resultaat: 625 EUR

14 delig zilveren beslag voor een grote bijbel bestaand uit 8 hoekstukken en 2 complete sloten. ( dikte bijbel dient ca 15 cm te zijn.) Totaal ca 782 gram

Grote spiegel met console, mahonie.
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Startprijs 80 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 200 EUR

Zilveren brandewijnkom, rond model op ronde voet met uitgewerkte grepen met putti en bloemen. 22x14x4,5cm. ca 176 gram. In goede staat

Lot Eurostukken
Startprijs 35 EUR

Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...

4 Gouden ringen met diamant en zirconia
Startprijs 255 EUR

Vier gouden fantasie ringen, 585/000, met diamant en zirconia. totaal ca 7,6 gram. Nieuw

5x Kleine tapijten
Startprijs 60 EUR

Vijf kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.

2x Zilveren sierkurken
Startprijs 40 EUR

Twee 835/000 zilveren sierkurken. Eén bol, één rond. ø 5 x 6 cm en 3 x 5,5 cm. Beiden met hamerslag. Zilverfabriek Voorschoten. Circa 1930. In goede staat.

De Kat, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 185 EUR

De Kat. Circa 1950. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 125 EUR

Ronde geelgouden hanger, 750/000, met een briljant geslepen diamant. ca 0,20 crt. ø 8 mm.

Postzegelalbum 1940 - 2001
Resultaat: 50 EUR

Postzegel album Nederland, 1940 - 2001. Veel postfris materiaal, waaronder veel blokken en postzegel boekjes.

Bronzen beeld met ivoren hoofd
Startprijs 2.000 EUR

Antiek bronzen beeld met ivoren hoofd. Door Josef Jossen. Vissersjongen met speelgoedboot. Op albast basement. Circa 1910. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lot munten, jaarsets + penningen
Resultaat: 30 EUR

Zeer groot lot met setjes munten. Gulden setjes van Hfl. 3,90. 1982 t/m 1986 + 3x 1984 + 83 + 82. Negen setjes Nederlandse Rijksmunten. 1981 t/m 1992 + 1997 en nog 2x 1984. Plus tien diverse munten se...

14x Insteekalbums, Wereld
Resultaat: 70 EUR

Doos met veertien (14x) stockboeken postzegels, waaronder voor-oorlogse Nederland en rest wereld. Mooi lot uitzoekwerk!

Album met bankbiljetten
Resultaat: 25 EUR

Map met diverse bankbiljetten vier-en-twintig stuks (24 st.) , wereld. Waaronder: Twee maal ziverbon van Hfl. 1,= (gulden). Nederland: Eén gulden, en 2,5 en 5 en 10-gulden biljet en diverse anderen, z...

Zilveren sieraden, 5x
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen en 2 broches. diverse gehaltes. Met hematiet en paarse steen. Totaal ca 21 gram

Meinert Volkers, Sakti 1963
Startprijs 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Mechanisch speelgoed
Resultaat: 45 EUR

Twee delen oud/antiek mechnisch speelgoed. Eén maal Japan, beertje met stofzuiger, 50-er jaren. Eén maal beertje, circa 1930, vermoedelijk Duitsland. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.

Zilveren beursje
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met sterren, bloemen en waaiers. MT.: J.B. le Loup, Schoonhoven, 1852-1865. Voorzien van fraaie stoffen tas met bloemen. 10x17cm. In redelijk goede staat

Zilveren bijbelsot
Startprijs 35 EUR

Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat

Ring aquamarijn met witte saffier
Resultaat: 90 EUR

Ring, 375/000, wit bezet met een aquamarijn ovaal gefacetteerd, ca 3 ct, versierd met rond gefacetteerde witte saffieren aan de zijkanten. ø 53 ca 2,8 gram, In goede staat.

7 Zilveren servetringen
Startprijs 60 EUR

Lot met zeven zilveren servetbanden, voorzien van graveerwerk en bewerking. Met monogramgravure. Diverse gehaltes. Totaal ca 145 gram.

Pop, 'Ernst Heubach', 1926.
Resultaat: 80 EUR

Grote antiek Duits porseleinen 'Ernst Heubach' pop, nr. 342. Circa 1926. Met pruik van echt haar, flirt ogen en prachtig papier maché lichaam en antieke kleding. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jager met kruisboog
Resultaat: 425 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Witgouden oorknoppen
Resultaat: 50 EUR

Witgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van bloemetjes uit draad met in het midden een klein wit steentje, ø 10mm, Zonder poussettes. In goede staat

5x Antieke Chinese Foo-honden
Startprijs 70 EUR

Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Bootje met zilver.
Resultaat: 25 EUR

Kristallen schip met zilveren zeil, 835/000. Geslepen schip met ruitslijpsel met zilveren mast en zeil, opengewerkt, met voluten en schild. 10x7x12cm. In goede staat

Sven Erik Lund, Winters besneeuwd landschap met boten
Startprijs 60 EUR

Sven Erik Lund. Winters besneeuwd landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Poppenwagen, 19e eeuw.
Resultaat: 40 EUR

Gelakte poppenwagen met lederen kap. 19e Eeuw. Kap heeft paar scheurtjes. Wagen heeft mooi gelakt koetswerk en metalen spaakwielen. Afmeting: 80 x 81 x 45 cm. In goede staat.

Parelcollier, 10 mm.
Resultaat: 40 EUR

Lang collier van zilver grijze parels, ø 10 mm, met zilveren sluiting, 925/000. lengte 90 cm. ca 112,5 gram. Merii

Zilveren bak met steel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren bakje met steel, 925/000, Tiffany & Co, voorzien van gravure aan de zijkant. MT.: Tiffany & Co New York. 15x11x4cm. ca 172 gram. In goede staat

2x Chinese houten Quan Yin beelden
Startprijs 130 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin + Chinees op hocker. Eerste helft 20e eeuw met polychromie. Afmeting: 41- 67 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Bakkersmeisje met manden
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Bakkersmeisje met stokbroodmanden. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Twents bosgezicht
Startprijs 60 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twents bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Beeld, G. Poitvin
Startprijs 1.200 EUR

G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Tas met zilveren beugel en rokhaak
Startprijs 560 EUR

Grote Staphorster tas met zilveren gecontourneerde beugel en rokhaak, 835/000. versierd met cartouches met floraal decor. Met graveerwerk op de rand. MT.: N.de Gids, Schoonhoven jl.:N: 1897. Met tas m...

Franse pendule, 1870
Startprijs 1.100 EUR

Antieke Franse pendule met bronzen olifant en vergulde messing klokkast. Circa 1870. Met achtdaags origineel uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren strooilepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno jlib: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staa...

Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Grote Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 525 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Friese stoelklok, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Kleinere oude restauraties. Uurwerk spillegang, tandwiel los erbij. Afmeting: 73 cm. In redelijke staat.

4 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

Vier zilveren zoutvaatjes, 830/000, in de vorm van een paddestoel versierd met emaille. ø4x4cm. MT.: Aksel Holmsen, Sandefjord. totaal ca 75 gram. In redelijk goede staat

Collier van gitten
Resultaat: 40 EUR

Lang collier van gefacetteerde gitkralen, rond, peervormige ovaal en tonvormig. lengte 150 cm.

Elsina Grühn-Daalman, Bloemstilleven
Startprijs 60 EUR

Elsina Grühn-Daalman. Brunssum, 1935. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

2 Gouden ringen
Startprijs 135 EUR

Twee gouden ringen, 585/000, met saffier. Rijring en een ring met schakelmontuur. ø56-60 ca 3 gram. In goede staat

Bronzen figuur, Chinese danseres
Startprijs 180 EUR

Gesigneerd bronzen beeld op zwart marmeren basement, met monogram M.A. of A.M. (over elkaar). Onduidelijke gietstempel. Chinese danseres met waaier. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 900 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen pendule met deiana. Mooie vergulding. Van onderen afgevlakt. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Gustav Becker gewichten regulateur
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Zilveren choker
Resultaat: 50 EUR

Zilveren choker, BWG, gemaakt uit gevlochten draad met in het midden diverse hangertjes in een contourneerde ruitvorm. Lengte 45 cm. . Gedragen, in goede staat.

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR

Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Zilveren schakelarmband
Resultaat: 15 EUR

Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met vertikaal gezaagd spijlenmotief. Voorzien van parelrand. MT.: G.Reijnen, Schoonhoven jl.:Q1926. 15x10x5cm ca 102 gram. In goede staat

Frans bronzen figuur, 1900
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Circa 1900. Meisje met fruit. Fruit Defendir, door Rancoulet. 1870 - 1915. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Naaikastje met been
Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.