18e Eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Kleinere oude restauraties. Uurwerk spillegang, tandwiel los erbij. Afmeting: 73 cm. In redelijke staat.
Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met deiana. Mooie vergulding. Van onderen afgevlakt. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren strooilepel. Ajourgezaagde bak met kruisjes en gecontourneerde steel met florale Biedermeier graveringen. Mr. G. v/d Dussen - Schoonhoven. Anno jlib: 1861. 28 gr. 17 cm. In goede staa...
Twee grote oude Chinees porseleinen kommen met figuren, landschap en groene draak decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 8 x 18,8 cm ø. en 7 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Tien maal Leerdam glaswerk. A.D. Copier. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borrelglazen, zes schaaltjes en vaasje. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met vertikaal gezaagd spijlenmotief. Voorzien van parelrand. MT.: G.Reijnen, Schoonhoven jl.:Q1926. 15x10x5cm ca 102 gram. In goede staat
Vier zilveren zoutvaatjes, 830/000, in de vorm van een paddestoel versierd met emaille. ø4x4cm. MT.: Aksel Holmsen, Sandefjord. totaal ca 75 gram. In redelijk goede staat
Grote 19e eeuwse kristalglazen gember dekselcoupe. Enkele chips. Afmeting: 38 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse cloisonne sierschotel met paradijsvogel en florale decors. Afmeting: ø 30,3 cm. In goede staat.
Twee gouden ringen, 585/000, met saffier. Rijring en een ring met schakelmontuur. ø56-60 ca 3 gram. In goede staat
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Drie maal Yixing, China. 20e Eeuw. Eén Chinese vaas met landschap. Eén Yixing theepot met bodemmerk, roodbruin. Eén Yixing theepot, theeglazuur met tekst. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren choker, BWG, gemaakt uit gevlochten draad met in het midden diverse hangertjes in een contourneerde ruitvorm. Lengte 45 cm. . Gedragen, in goede staat.
Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje,835/000, gecontourneerd model rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. jl.:N:1847 8.5x8.5x4...
Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...
Oude/antieke Chinese Blanc de Chine porseleinen Geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Topje vinger af. Afmeting: circa 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zakhorloges, één zilveren en één staal met beschermkast. Bij zilveren zit scharnierdeksel los, bij beiden ontbreekt een wijzer. ø43-48mm.
Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Kutani visschaal, binnenin met karper decor, goud decor en draken. Mooie kwaliteit. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 25 cm ø. In goede staat.
Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.
Grote antieke Chinees porseleinen kraagvaas met florale decors en bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In redelijke staat.
Drie grote Duitse Meissen porseleinen schalen in Barok-vormgeving. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 61 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinese Yi Xing of Böttger theepot met pagode gebouwen + figuren en symbolen. Fraai exemplaar. Minimale chip tuit, verder goed. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met bloem, bezet met een diamant. Fijne staafbroche uit bewerkt draad met bloem bezet met briljant geslepen diamant, ca 0,06 crt. Grootte 50x12mm. ca. 4 gr. met kanonsluiti...
Prachtige grote 19e eeuwse rood-koperen appelketel met monogrammen en jaartal 1872. Afmeting: 38 x 40 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren vleesvork, 925/000, en mergboor, 835/000, met ebbenhouten greep. 22-24 cm. In goede staat
Kapitaal antiek Frans klokkenstel met Romeinse marmeren zuilen, figuren en druivenranken. Circa 1880. Compositie metaal. Gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 5...
Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met chinoiserie en florale decor. Haarlijnen en/of beschadigingen. Afmeting: ø 30 - 35 cm. In redelijke staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met putti en rozen + goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met Griekse dames. Empire. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Zeven oude Chinese Yixing theepotten. Diverse uitvoeringen. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Bolle wat brede ring, 6 mm, met een rond gefacetteerde smaragd, ø 3 mm, met aan weerskanten diamanten bezet in een driehoek, totaal ca 0,10 crt. ø53 ...
17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse achtdaagse staande klok met datumaanduiding en secondenwijzer. Samuel Vale Coventry. Uit eikenhouten gestoken kast. Functies niet getest. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met 7 diamanten. Aan weerskanten in de band zitten 2 rijen met diamanten. totaal ca 0,50 crt. ø 57 ca 3,1 gram. Nieuw
Extra kleine bijbel. 'Komst en Welkomst tot Christus', door J. Bunjan tot Harderwijk bij Herman Rampen 1711. Afmeting: 13,5 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen zilver, 835/000, in biedermeierstijl met 2 theezeven, bonbonschep en jamlepel. MT.: o.a. Zaanlandse zilversmederij, Niekerk en fa. Moerkerk. 11-16cm Totaal ca 109 gram.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Zeer kleine oude reiswekker met handbeschilderde porseleinen plaquettes. Afmeting: 6 cm. In goede staat.
Drie delen groot Duits 19e eeuws keramiek. Eén bruin geglazuurde grote cake-vorm, barsten. Eén grote blauw geglazuurde keramieken schaal met bloem, goed. Eén zeer grote bruin geglazuurde keramieken sc...
Oude/antieke Chinees porseleinen Chicken kom met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm ø. In goede staat.
Veertien stuks Franse porseleinen dekseldoosjes met vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lilian Luiten. 1944 - 2012. Enschede. Groot werk. Vrouwelijk naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 120 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585, met een rond gefacetteerde licht blauwe steen geplaatst in een ronde zetkast met uitgewerkte rand met krullen en bollen. ca 2,1 gram. ø 50. In goede staat.
Duitse Fürstenberg'porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugendstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/go...
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles keramieken siervazen met landschappen decors. Kleine restauratie. Circa 1920. Afmeting: 34 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zuid Duitse goud kleurige portaal pendule van mahoniehout. Circa 1800. Uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Achterdeksel is nieuw. Wijzerplaat heeft twee chips. Afmeting: 62 x 27 x 15 cm. In r...
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Zilveren bestek Haags lofje, 835/000. Met 6 dessertvorken en -lepels, 1 tafellepel met gravure, een aardappellepel en groentelepel en een compotelepel met gravure MT.: Gerritsen en van Kempen & J.M. v...
Grote Italiaanse keramieken tafellamp met opengewerkte kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Fritz Dietrich. Duitse school. Kopie Rembrandt 1912 Sultan. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 101 cm. In goede staat.
Zilveren sauskom, 13 lothige, 812/000, met onderschotel. Sauskom met greep, voluutvormig geplaatst op een onderschotel met golvende rand met floraal decor. 22x12x15cm. ca 665 gram. In goede staat
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee Duitse Rosenthal Studio-Line Björn Wiinblad porseleinen vazen met vogels en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Groot mahoniehouten Empire dressoir met vergulde messing kariatiden en zwart marmeren blad. Vier deurs, drie laden. Tweede periode. Afmeting: 102 x 204 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Sierlijke ring, wit, 416/000, met zoetwaterparel, ø 7mm, en diamantjes. Breedte kop 10 mm. ø 53. WVP € 295,- Nieuw
Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Antiek 6-pas tegeltableau met edelhert en jachthonden. Grote dikke handbeschilderde geglazuurde tegels. Met monogram. Afmeting: 54 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Twee zilveren geboortelepels, 835/000, geboortelepel met een voorstelling van koeien in de bak bewerkte steel en bekroond met een molen ( één wiek ontbreekt) MT.: onduidelijk jl.: T:1903 en een geboor...
Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige Italiaanse notenhouten gestoken Renaissance-stijl stoelen met vrouwenbustes, fratzen, guirlandes, fruit etc. 19e Eeuw. Historisme. Bekleding versleten. Afmeting: 130 x 51 x 60 cm. In go...
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek zilveren snuifdoosje, 835/000, rechthoekig model met ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.:vermoedelijk J.Kramer, Amsterdam jl.:P:1824. 6,5x4x2cm. ca 54 gr...