Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap 1997, Nr. 628 Groene weide. Met originele lijst. Acryl op linnen. Afmeting: 118 x 118 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
17e Eeuwse grote Chinese Wanli porseleinen sierschotel met ganzen en coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: ø 32,8 cm. In redelijke staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek vliegershorloge, WOI, Natalis, met stalenkast. Wijzerplaat iets beschadigd, werkend. ø 41 mm.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met gouden kast, ø23 mm, en band, verlopend. Merk Pontiac, Mechanisch lengte 15,5-16,5cm. Totaal gewicht ca 22,5 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met plated wijzerplaat, Arabische vrouw met anker en peddel. Circa 1820. Mooie vergulding. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmetin...
Vroeg 19e eeuwse Franse notenhouten console wandklok met florale intarsia. Circa 1840. Kleine beschadigingen. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 57 cm. + 23 x 34 ...
Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Italiaanse bronzen olifanten-pendule. Met Indische olifant. Tweede helft 20e eeuw. Hermle-uurwerk met repetitieslag op twee bellen. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw
Geelgouden zakhorloge, 585/000, klein model, ø 36 mm, met witte emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en arabische minuten aanduiding. Gladde gouden kast met randen en voorzien van een achterzijde ...
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge met seconden en datumaanduiding. Ongesigneerd. Behoeft restauratie. Afmeting: 255 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Drie broches, plated bezet met o.a. koraal, goudsteen, tijgeroog en chrysopaas. 4-6cm. In goede staat
Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.
Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.