Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen pendule met deiana. Mooie vergulding. Van onderen afgevlakt. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Daniel Muehlhaus. 1907 - 1981. Stilleven, vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Lilian Luiten. 1944 - 2012. Enschede. Groot werk. Vrouwelijk naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 120 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Twee werken A.J. van Prooijen. Circa 1900. Visser en Vissersvrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Fritz Dietrich. Duitse school. Kopie Rembrandt 1912 Sultan. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 101 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij bij Belt Schutsloot. 1980. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme notenhouten tafelklok met speelwerk. Circa 1890. Kam op rol. Eén buitenste tand kam mist. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2005. 'Zigeunerkamp in de sneeuw'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Leon Reding. 1871 - . Vrouw met lang haar en appel. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Kapitaal antiek Frans klokkenstel met Romeinse marmeren zuilen, figuren en druivenranken. Circa 1880. Compositie metaal. Gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 5...
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.
H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.