Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kop + schotel met bloemen en landschap decor. Gecontourneerde schotel. Kopje haarlijn + chip. Schotel randglazuur chips. Afmeting: 6 - 13,5 cm ø. In redelijke staat.

Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 30 EUR

Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 30 EUR

Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren choker met zirconia's, 925/000. Zeskantig slangcollier met in het midden een hanger met 5 rond geslepen zirconia's, in verschillende maten, 3-6mm. lengte 41 cm. ca 11 gram. Nieuw

Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. Nieuw

Zilveren plaatarmband
Startprijs 35 EUR

Zilveren plaatarmband, 925/000, met grove venetiaanse schakels. Armband met plaat, 6,5x35mm, bevestigd aan een armband met Venetiaanse schakels. Lengte 20 cm. ca 25 gr. Nieuw

Zilveren breidoppen broche en kruiken
Startprijs 35 EUR

Zilveren broche met breidoppen en kruiken, 835/000, aan een onedele ketting. Brochering met 2 breidoppen en een gourmetcollier met zilveren kruiken uit filigrain. 3x3cm en 4x1,8cm. In goede staat

Lot zilver en plated (5x)
Startprijs 35 EUR

Lot bestaand uit 2 zilveren servetbanden, een klein bekertje, allen met gestanst floraal decor, een natfruitschep met zilveren heft en een plated bonbonschaaltje. Diverse zilvergehaltes.

Parelcollier bruintinten
Startprijs 35 EUR

Parelcollier gemaakt van schelpen, in grijs en bruintinten. Voorzien van magneetsluiting. ø 14 mm. lengte 42 cm.

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 800/000, gemaakt uit gekrulde schakels met filigrain. breedte 19 mm. lengte 19 cm. ca 13,9 gram.

Zilveren bijbelsot
Startprijs 35 EUR

Zilveren bijbelslot, 833/000, compleet en versierd met rastergraveerwerk. MT.: Jacobus van de Bergh, Schoonhoven, jl.:E:1890. 12x5cm. Verstevigd aan de achterzijde. ca 24 gram. In goede staat

Zilveren pijpje
Startprijs 35 EUR

Pijp met hout en een zilveren dop versierd met een figuur. 33x8cm.

Lot zilver
Startprijs 35 EUR

Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.

Zilveren collier, Daco
Startprijs 35 EUR

Zilveren collier, Daco Milano, met fijn gevlochten zilveren draden, rond schakelcollier en rookkwarts harten. 43-48 cm. in goede staat

Zilveren armband en ring Filigrain
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband en bijpassende ring, 800/000, met rechthoekige plaat bewerkt met filigrain. 18,5 cm ø55 totaal ca 19,9 gram

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn
Startprijs 35 EUR

Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 35 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 35 EUR

Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Noten tabaksdozen, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten Biedermeier tabakspotten. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.

Lot Eurostukken
Startprijs 35 EUR

Kavel euromunten waaronder: 2 euro 2011 Nordrhein-Westfalen, 2 euro 2000 Espana, 2 euro 2013 Baden-Württemberg, 2 euro 2002 Duitsland, 2 euro 2008 Malta, 2 euro 2014 Niedersachsen, 2 euro 2012 Bayern,...

Dubbele mijt Brugge
Startprijs 35 EUR

Dubbele mijt Brugge (z.j.)

4x Postzegels Black Penny
Startprijs 35 EUR

Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.

Antiek Romeins figuur
Startprijs 35 EUR

Antiek Romeins figuur. Mannelijk naakt op marmeren basement. Arm gerestaureerd. Afmeting: 42 cm. In redelijke staat.

Antiek gipsen figuur
Startprijs 35 EUR

Antiek koud beschilderd gipsen figuur. Gesigneerd M. Segondo. Circa: 1930. Chips basement. Afmeting: 37 x 36 x 13 cm. In redelijke staat.

Divers serviesgoed
Startprijs 35 EUR

Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 35 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein
Startprijs 35 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Onder andere: Kopjes, kommen, schotels, vaasjes. Delen beschadigd. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

6x Divers aardewerk
Startprijs 35 EUR

Zes maal divers oud/antiek aardewerk. Twee porseleinen flacons, circa 1900. Eén KPM bordje, circa 1900. Eén Porceleyne Fles bord, 1979. Eén maal Societe Maastricht Wilhelmina bord. Eén maal Nymphenbur...

6x Yixing kop+schotels
Startprijs 35 EUR

Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.

4 x Chinees borden
Startprijs 35 EUR

Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Startprijs 35 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

KPM figuur
Startprijs 35 EUR

Duitse K.P.M. porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 35 EUR

Groot bruin geglazuurd terra cotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.

Zeer grote 'Westerwald' kruik
Startprijs 35 EUR

Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.

Zilveren vergulde ring met granaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.

4 Horloges
Startprijs 40 EUR

Vier horloges, o.a. casio, double en staal. analoog en digitaal.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Zilveren visbestek
Startprijs 40 EUR

Visserveercouvert met zilveren heften, BWG, en stalen vork en schep. Het geheel is prachtig versierd, de heften zijn voorzien van krullen palmetten en floraal decor. De vork en de schep zijn voorzien ...

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Twee delen kristal met zilver, een kristallen theebus met olijfslijpsel en voorzien van een zilveren hals en dop, deukje in ø9x13cm en een kristallen schaal met slijpwerk op zilveren ronde voet. ø15x1...

Zilveren houder, rond model
Startprijs 40 EUR

Zilveren houder, rond model versierd met guirlandes en parelrand geplaatst op 3 poten. 800/000. ø13,5x7,5 cm.

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een spinnewiel en een vrouw achter een spinnewiel. 3-6cm. totaal ca 40 gram. MT.: o.a. Lesscher Amsterdam. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een boot met een visser en een slee met paard. 5-9cm. totaal ca 33 gram. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, een slee, een koets en een draaiorgel met molen aan de binnenkant. totaal ca 24 gram. 2,5-3,5cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren miniaturen, een koala met jong, een klomp en een hond in de vorm van een hond. Diverse gehaltes. 3-5cm. Totaal ca 83 gram. In goede staat

Antieke Portre Montre zakhorloge
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen Portre Montre. Neo gotisch met marmeren basement en zakhorloge. Zakhorloge is decoratie. Niet functionerend. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Zilver vergulde agaathanger
Startprijs 40 EUR

Grote zilver vergulde hanger, 835/000, met bewerkte rand en voorzien van een ovaal cabouchon geslepen groene agaat. Grootte 37x54mm, ca 24,3 gram. In goede staat

Collier met Azuur Malachiet
Startprijs 40 EUR

Zilver rosé verguld collier en hanger, 925/000, met een rechthoekige azuur malachiet, 22x38mm, lengte 40 cm. ca 14,1 gram. Nieuw.

Zilveren collier met parels
Startprijs 40 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, met parels en een bol met steentjes. lengte 88 cm, ca 40,9 gram. Gerhodineerd. Nieuw

11x Zilveren bedels aan ring
Startprijs 40 EUR

Elf zilveren bedels aan een ring, in de vorm van diverse oude gereedschappen. ø6cm. ca 45 gram.

Damesring met rode steen
Startprijs 40 EUR

Fantasiering, 416/000, met robijn. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met 6 steentjes. ø53 ca 1,7 gram

4 Collier met edelstenen
Startprijs 40 EUR

Vier colliers van edelstenen met o.a. koraal, agaat been en hematiet. 45-65 cm.

2x Zilveren sierkurken
Startprijs 40 EUR

Twee 835/000 zilveren sierkurken. Eén bol, één rond. ø 5 x 6 cm en 3 x 5,5 cm. Beiden met hamerslag. Zilverfabriek Voorschoten. Circa 1930. In goede staat.

Zilveren sieraden, 5x
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen en 2 broches. diverse gehaltes. Met hematiet en paarse steen. Totaal ca 21 gram

Zilveren beursje
Startprijs 40 EUR

Klein zilveren beursje, 800/000, versierd met roosjes en met een zilveren tasje. 6,5x7cm. ca 29 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een horloge ( werkend) , manchetknoop, 3 broches en 3 hangers. Totaal bruto ca 48 gram. Diverse gehaltes

Lot zilveren sieraden, munten
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een armband gemaakt uit bijbelslot MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven , een munthanger met fl 10,-, een manchetknoop en een filigrain hanger met 10 cent. totaal ca 65 gram.

2 Zilveren armbanden met dolfijnen
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren armbanden met dolfijnen, 925/000. Een ankerarmband met 5 bedels in de vorm van een dolfijn en een pennenarmband met schakels in dolfijnvorm. 18 cm. ca 28,8 gram. In goede staat

Zilveren vintage collier
Startprijs 40 EUR

Zilveren vintage collier, 925/000, lang collier met 2 grote ovale bewerkte schakels, lengte 96 cm, breedte 4-20mm. ca 30,4 gram . Gerhodineerd.Nieuw

Lot zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met een getorste slavenband, broche en twee ringen. totaal ca 33 gram.

Zilveren granaatbroche
Startprijs 40 EUR

Zilveren broche met granaat, ca 4,9 gram. 40x18mm.

Zilveren sauslepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sauslepel, 835/000, met hartfilet. MT.:A.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.: t:1878. ca 46 gram. 17 cm. In zeer goede staat.

Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

F. Stock, Bos met beek
Startprijs 40 EUR

F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 40 EUR

Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.

Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 40 EUR

Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 40 EUR

J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm..In goede staat.

Antiquarische prent Lonneker
Startprijs 40 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 40 EUR

Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poes
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...

Map met 4 kunstwerken + 1 foto
Startprijs 40 EUR

Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwijk, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm...

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Startprijs 40 EUR

Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

Rien Visser, Portret lezende man
Startprijs 40 EUR

Rien Visser. Portret lezende man (Gerard Krol ?). Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 43 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Buurserzand
Startprijs 40 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Buurserzand. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

W.H. Unger, Duits bergachtig landschap
Startprijs 40 EUR

W.H. Unger. 1929. Duitse school. Duits bergachtig landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

S. Kramer, Houten huisje met duiven bij boerderij
Startprijs 40 EUR

S. Kramer (Simon 1940 - 2015). Houten huisje met duiven bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x oude/antieke Oosterse kistjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Oosterse houten kisten. Eén maal gedetailleerd lakwerk met figuren, pagodes en signature. Interessant! Circa 1920. Eén maal Indonesië, ranken-snijwerk kamferhout. 20e Eeuw. Afmeting:...

Theestoof met messing binnenbak
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.

Koloniale tabaksset
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

Antieke kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

3x Oud China
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Franse Art Nouveau spiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.

Tafellamp met figuur
Startprijs 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antiek dekenkistje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke eikenhouten dekenkist met messing beslag. Slotplaatje mist + zijkant één beslag mist. Afmeting: 23 x 23 x 33 cm. In redelijke staat.

2 Stalampen
Startprijs 40 EUR

Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.

2 Wandlampen
Startprijs 40 EUR

Twee vuurvergulde 19e eeuwse Empire-stijl messing wandkandelaren. Geëlektrificeerd. Afmeting: 20 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Kleine kaarsenkroon
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen drie-lichts kaarsenkroon. Historisme. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 30 x 25 cm ø. In goede staat.

Bronzen tafel heilig kruis
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen tafel heilig kruis met Latijnse tekst verso. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Oude eikenhouten duivenklok
Startprijs 40 EUR

Oude eikenhouten duivenklok. 20e Eeuw. Fineerschade. Afmeting: 13 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Gietijzeren potkachel
Startprijs 40 EUR

Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

Electrische ijzeren haard
Startprijs 40 EUR

Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Interessante doos diversen
Startprijs 40 EUR

Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Pathefoon, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke platenspeler, pathefoon. Circa 1920. Sterke gebruikssporen + oxydatie. Afmeting: 23 x 30 x 30 cm. In matige staat.