19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).
Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.
Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten regulateur met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1910. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.
Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.
Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Vier handbeschilderde porseleinen kop en schotels. Drie maal 19e eeuw. Eén maal Rosenthal, 20e eeuw. Eén schotel goud sleets. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...
Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek porseleinen kleine wasbak voor Friese Skutsje zeilboten. Circa 1900. Merk Sphinx Maastricht. Afmeting: 14,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Zilveren botermes, 835/000, met gecontourneerde steel voorzien van religieuze graveringen en gecontourneerd lemmet. In cassette. ca 42 gram. 19,5cm. In goede staat
Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rond model met bewerkte randen op het deksel en graveerwerk aan de achterzijde. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven jl.: G:1841 ø 5,5x1,5mm. Middenin ie...
Lot met 3 zilveren lepels, een strooilepel met gezaagde kruisjes in de ronde bak en voorzien van een steel rond met filetrand, MT.:A. Kuijllenburg, Schoonhoven, jl.:a:1885, een roomlepel met gecontou...
Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...
Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 50 bankbiljetten wereld onder andere: Turkije, België, India, Oostenrijk, Zimbabwe, Brazilië, Nicaragua.
Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Zware zilveren slavenarmband, 925/000, met scharnier met V-vormige bewerking aan de bovenzijde. Merk Quinn, Breedte 18 mm. ca 33 gram.
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een hart. Aan één kant bezet met witte zirconia's en aan de andere kant met zwarte zirconia's. Bevestigd aan een fijn ankercollier. 34x28mm. lengte...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met emaille. Gourmetcollier met hanger, omgeslagen model, ingelegd met blauw emaille, 20x36 mm. 60 cm. totaal ca30 gram. In goede staat
Kristallen schaal met zilveren beugel. Rechthoekig gecontourneerde geslepen schaal met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. Voorzien van restauratie, diverse chip. 19x11x15cm.
Vijf benen sieraden, 3 broches, een lijstje en een sierstukje. Afrikaanse figuren, olifant en roos. 6-8cm. In goede staat
Twee kristallen schenkkaraffen met zilver, 835/000. Eén karaf met gladde zilveren hals en één kleine karaf met zilveren stop. Grote karaf is gelijmd. 16x13x28cm en 10x7x18cm. In redelijk staat.
Kristallen karaf met zilveren rand en 2 zilveren randen met ketting. Karaf met amandelvormig slijpwerk en een zilveren rand versierd met ribben en ruitvormig pointilleeerwerk, wat beschadigd, en 2 ran...
Lot met 5 robijnen, een grote ovaal gefacetteerde robijn, 6,68ct, 10x13mm, en een lot met 4 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal 6,21 ct, ca 8x5mm.
Vier delen zilver, 835/000, in biedermeierstijl met 2 theezeven, bonbonschep en jamlepel. MT.: o.a. Zaanlandse zilversmederij, Niekerk en fa. Moerkerk. 11-16cm Totaal ca 109 gram.
Geelgouden hanger, 585/000, met diamanten. een hanger in trapeziummodel met 8 briljant geslepen diamanten in 2 rijen gezet. Totaal ca 1,2 gram. Grootte 11,5x7,5 mm. In goede staat
Twee ovaal gefacetteerde robijnen, 4,81 ct, ca 10,5x9x5mm, en 7,49 ct, ca 11,5x9,5x7mm.
Drie jade hangers, ovale gesneden modellen, in met bruin. 5x3,5cm, 4x2,8cm en 3,2x2,7cm. 2 voorzien van certificaat. Totaal ca 76 gram.
Twee double herenhorloges, automaat met stalen band. MCE, ø 39 mm. Nieuw
Zilveren ring en hanger, 925/000, met saffier. Zilveren ring met ovaal gefacetteerde blauw saffier, 12x10 mm, ø 63, en een hanger met ovaal gefacetteerde blauw saffier, 14x19 mm, bevestigd aan een ven...
Collier met gitten uit de Charleston tijd. Lang geregen collier, 3 rijen, met diverse kralen en rozetjes, in het midden voorzien van een ruitvormige hanger versierd met kralen en 3 hangers. ca 80 cm....
Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...
Zakhorloge Skeates Bros, Auckland, in stalen kast met witte emaille wijzerplaat. ø5,5 cm.
Tafelstuk met kristal op een zilveren voet, 835/000. Kristallen schaal met geschulpte rand en versierd met een amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met graveerwerk en een parelrand. ø2...
Kristallen sigarenbeker op zilveren voet, 835/000. Kristallen beker met omgeslagen bewerkte rand geplaatst op een ronde zilveren voet met ruitvormig pointilleerwerk, ø12x12cm. Enkele chips, verder in ...
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rechthoekig gecontourneerd model versierd met trembleerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: o:1873 5x5x1,8cm. ca 26 gram. Iets gedeukt verder in goede staat
Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...
Vier kristallen flacons met zilver, 925/000. Twee geslepen flacons met zilveren hals, een klein ronde met een gladde zilveren rand, Birmingham 1892, en een vierkante geslepen smalle flacon met lange g...
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 54,ca. 9,gr. Nieuw
Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.
Drie paar barnstenen, cabouchon geslepen, ø 11mm,ø 14,5mm en 12x16mm.
Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...
Rozetring met granaten, 333/000. Grootte kop ø 18 mm met diverse geslepen granaten. ø 57 , ca 3,5 gram. In goede staat
Zilveren gesp, 835/000, rechthoekig model met bloemenmand en schijfjes. MT.: Onduidelijk jl.:p:1874. 10x6cm. ca 44 gram. In goede staat
Antieke geslepen kristallen Biedermeier koekjespot ø ca. 14 cm en ca. 20 cm hoog. Deksel met knop en staand op zes-kantige stam. Minimale chips. In goede staat.
Twaalf zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en gecontourneerde steel met biedermeier gravue. Totaal ca 123 gram. 11 cm. In goede staat.
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren lepel met lekbak, 925/000. Een rond bakje voorzien van schenktuiten met daarin een scharnierend zeefje met een greep van bamboe. MT.: Gottlieb Kruz, Schwabisch Gmund. Importeursteken: C.Mähl...
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.
Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd Tiroler berglandschap. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 cm. ...
Onduidelijk gesigneerd. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 1966. Bosgezicht met tenten. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.
Piet Snel. 1911 - 1991. Maanvissen. Nr. 1/25. Houtsnede op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.