Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke haardset met vuurbokken, 7 delig.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse 7-delige haardset met vuurbokken. Afmeting: 20 - 71 cm. In redelijk/goede staat.

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen rekenpenning, ter herinn. inname
Startprijs 40 EUR

Bronzen rekenpenning 1592 (Inname van Steenwijk, Ootmarsum en Coevorden).

Drachme oud Egypte
Startprijs 40 EUR

Drachme Oud Egypte (Ptolemaeën 300-150 B.C.)

Lot eerste dag enveloppen Duitsland
Startprijs 40 EUR

Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.

Bim Bam regulateur, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bimbam regulateur met geslepen glas in koper. Circa 1920. Afmeting: 79 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Amerikaanse regulateur
Startprijs 40 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten regulateur met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1910. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Schippertjes Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 70 cm. In redelijk staat.

Vergulde houten kruk
Startprijs 40 EUR

Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Art Deco Jeu de boules speler
Startprijs 40 EUR

Grote plated jeu de boules of kegel speler, op houten basement. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Staand jongetje
Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Staand jongetje. Jongen heeft scheur in arm. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.

4x Oude/antieke karaffen
Startprijs 40 EUR

Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.

Lot glazen (29 st.)
Startprijs 40 EUR

Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs glazen tafelstuk
Startprijs 40 EUR

Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.

Weense Goldscheider buste
Startprijs 40 EUR

Antieke Weense Goldscheider terracotta buste. Overgeschilderd. Afmeting: 12,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud Japans goud-Imari
Startprijs 40 EUR

Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.

4x Duitse kop + schotels
Startprijs 40 EUR

Vier handbeschilderde porseleinen kop en schotels. Drie maal 19e eeuw. Eén maal Rosenthal, 20e eeuw. Eén schotel goud sleets. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

KPM servies
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits KPM porseleinen theeservies met twee Zwiebelmuster bonbonschalen. Chip theepot + chip theekop. Afmeting: 10 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees/Kantonese vaaslamp
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

3 Chinese kommen
Startprijs 40 EUR

Drie grote Societé Ceramique Maastricht kastkommen met Chinese decors. Haarscheur. Afmeting: 10,5 x 18,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x borden, 1900
Startprijs 40 EUR

Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Chinese voorwerpen
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...

8x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.

Lot diverse gemberpotten
Startprijs 40 EUR

Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

Oude Yixing theepot
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Wasbakje Maastricht (uit Skutsje)
Startprijs 40 EUR

Zeldzaam antiek porseleinen kleine wasbak voor Friese Skutsje zeilboten. Circa 1900. Merk Sphinx Maastricht. Afmeting: 14,5 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.

3x Terracotta serviesgoed
Startprijs 40 EUR

Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

5x Kop+schotels, Chinees
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke porseleinen kop en schotels. Gemerkt F. Met chinees decor Lange lijs en peterselie decors. Afmeting: 7,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

4x Villeroy en Boch
Startprijs 40 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vier maal Chinees porselein. Twee 18e eeuwse kopjes met krab + kreeft decor. Lichte randglazuurschade. Twee maal rijstkommen met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing trekpotje
Startprijs 40 EUR

Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.

Zilveren botermes
Startprijs 45 EUR

Zilveren botermes, 835/000, met gecontourneerde steel voorzien van religieuze graveringen en gecontourneerd lemmet. In cassette. ca 42 gram. 19,5cm. In goede staat

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 45 EUR

Zilveren bobonmaandje, 800/000, gecontourneerd ovaal model met zaagwerk en getorste rand. 12,5x8,5x3cm. ca 36 gram. Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoos, rond
Startprijs 45 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rond model met bewerkte randen op het deksel en graveerwerk aan de achterzijde. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven jl.: G:1841 ø 5,5x1,5mm. Middenin ie...

3 Zilveren lepels
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 zilveren lepels, een strooilepel met gezaagde kruisjes in de ronde bak en voorzien van een steel rond met filetrand, MT.:A. Kuijllenburg, Schoonhoven, jl.:a:1885, een roomlepel met gecontou...

2 Kandelaren, zilver en plated
Startprijs 45 EUR

Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.

Zilveren roomstel
Startprijs 45 EUR

Zilveren roomstel, 835/000, melkkan en suikerbak met een getorst model op bewerkte klauwpoten. MT.: Emil Hermann, Waldstetten. ø8x4mm en 9x6,5x6,5cm. Totaal ca 117 gram. Een enkel deukje verder in goe...

3 Barnstenen colliers
Startprijs 45 EUR

Drie colliers van barnsteen, 60-70 cm. totaal ca 135 gram

Joh. B. Hooghove, Kerk interieur
Startprijs 45 EUR

Joh. B. Hooghove. Kerk interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

50x Diverse bankbiljetten (wereld)
Startprijs 45 EUR

Kavel met ca. 50 bankbiljetten wereld onder andere: Turkije, België, India, Oostenrijk, Zimbabwe, Brazilië, Nicaragua.

2x Schildpadpoppen
Startprijs 45 EUR

Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Pop, 'Armand Marseille', ca. 1900.
Startprijs 45 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Armand Marseille' pop, Nr. 370, 2,5 Dep. Circa 1900. Compleet met kleertjes en mohair pruik. Pop heeft lederbalg lichaam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

16x Glaswerk
Startprijs 45 EUR

Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 45 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Goebel borden
Startprijs 45 EUR

Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren slavenband Quinn
Startprijs 50 EUR

Zware zilveren slavenarmband, 925/000, met scharnier met V-vormige bewerking aan de bovenzijde. Merk Quinn, Breedte 18 mm. ca 33 gram.

Zilveren zirconia harthanger
Startprijs 50 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een hart. Aan één kant bezet met witte zirconia's en aan de andere kant met zwarte zirconia's. Bevestigd aan een fijn ankercollier. 34x28mm. lengte...

Zilveren hanger met emaille
Startprijs 50 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met emaille. Gourmetcollier met hanger, omgeslagen model, ingelegd met blauw emaille, 20x36 mm. 60 cm. totaal ca30 gram. In goede staat

Kristallen schaaltje met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel. Rechthoekig gecontourneerde geslepen schaal met zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. Voorzien van restauratie, diverse chip. 19x11x15cm.

5 Benen sieraden
Startprijs 50 EUR

Vijf benen sieraden, 3 broches, een lijstje en een sierstukje. Afrikaanse figuren, olifant en roos. 6-8cm. In goede staat

2 Karaffen met zilver
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen met zilver, 835/000. Eén karaf met gladde zilveren hals en één kleine karaf met zilveren stop. Grote karaf is gelijmd. 16x13x28cm en 10x7x18cm. In redelijk staat.

Karaf met zilveren montage
Startprijs 50 EUR

Kristallen karaf met zilveren rand en 2 zilveren randen met ketting. Karaf met amandelvormig slijpwerk en een zilveren rand versierd met ribben en ruitvormig pointilleeerwerk, wat beschadigd, en 2 ran...

5 Robijnen
Startprijs 50 EUR

Lot met 5 robijnen, een grote ovaal gefacetteerde robijn, 6,68ct, 10x13mm, en een lot met 4 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal 6,21 ct, ca 8x5mm.

4 Zilveren bestekdelen
Startprijs 50 EUR

Vier delen zilver, 835/000, in biedermeierstijl met 2 theezeven, bonbonschep en jamlepel. MT.: o.a. Zaanlandse zilversmederij, Niekerk en fa. Moerkerk. 11-16cm Totaal ca 109 gram.

Gouden hanger diamant
Startprijs 50 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met diamanten. een hanger in trapeziummodel met 8 briljant geslepen diamanten in 2 rijen gezet. Totaal ca 1,2 gram. Grootte 11,5x7,5 mm. In goede staat

2 Robijnen
Startprijs 50 EUR

Twee ovaal gefacetteerde robijnen, 4,81 ct, ca 10,5x9x5mm, en 7,49 ct, ca 11,5x9,5x7mm.

3Jade hangers (+ certf.)
Startprijs 50 EUR

Drie jade hangers, ovale gesneden modellen, in met bruin. 5x3,5cm, 4x2,8cm en 3,2x2,7cm. 2 voorzien van certificaat. Totaal ca 76 gram.

2 Horloges, automaat
Startprijs 50 EUR

Twee double herenhorloges, automaat met stalen band. MCE, ø 39 mm. Nieuw

Zilveren ring en hanger met saffier
Startprijs 50 EUR

Zilveren ring en hanger, 925/000, met saffier. Zilveren ring met ovaal gefacetteerde blauw saffier, 12x10 mm, ø 63, en een hanger met ovaal gefacetteerde blauw saffier, 14x19 mm, bevestigd aan een ven...

Ketting met gitten (Charleston tijd)
Startprijs 50 EUR

Collier met gitten uit de Charleston tijd. Lang geregen collier, 3 rijen, met diverse kralen en rozetjes, in het midden voorzien van een ruitvormige hanger versierd met kralen en 3 hangers. ca 80 cm....

Fotolijstje en tafelstukje
Startprijs 50 EUR

Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...

Zakhorloge Auckland
Startprijs 50 EUR

Zakhorloge Skeates Bros, Auckland, in stalen kast met witte emaille wijzerplaat. ø5,5 cm.

Kristallen schaal met zilver
Startprijs 50 EUR

Tafelstuk met kristal op een zilveren voet, 835/000. Kristallen schaal met geschulpte rand en versierd met een amandelslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met graveerwerk en een parelrand. ø2...

Sigarenbeker met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen sigarenbeker op zilveren voet, 835/000. Kristallen beker met omgeslagen bewerkte rand geplaatst op een ronde zilveren voet met ruitvormig pointilleerwerk, ø12x12cm. Enkele chips, verder in ...

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 50 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...

Zilveren pepermuntdoos, vierkant
Startprijs 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rechthoekig gecontourneerd model versierd met trembleerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: o:1873 5x5x1,8cm. ca 26 gram. Iets gedeukt verder in goede staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met gekrulde steel bekroond met een figuur en een schild met hart. De puntvormige bak met geschulpte rand is voorzien van een voorstelling van een boerin met koe. MT.:J.V...

4 Delen kristal met zilver
Startprijs 50 EUR

Vier kristallen flacons met zilver, 925/000. Twee geslepen flacons met zilveren hals, een klein ronde met een gladde zilveren rand, Birmingham 1892, en een vierkante geslepen smalle flacon met lange g...

Zilveren ring met robijn
Startprijs 50 EUR

Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 54,ca. 9,gr. Nieuw

Lot barnsteen
Startprijs 50 EUR

Lot met barnsteen, een collier met geperste fantasiekralen, een collier met nuggets en een armband.

3 Paar barnstenen
Startprijs 50 EUR

Drie paar barnstenen, cabouchon geslepen, ø 11mm,ø 14,5mm en 12x16mm.

3 Zilveren miniaturen, slee, stoel man paraplu
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000 een arreslee met paard en figuur, een kinderstoel en een parapluverkoper. MT.: o.a. Lesener Amsterdam. 20x15x30mm, 25x25x45mm en 80x20x25mm. Totaal ca 41 gram. In goe...

Rozetring met granaat
Startprijs 50 EUR

Rozetring met granaten, 333/000. Grootte kop ø 18 mm met diverse geslepen granaten. ø 57 , ca 3,5 gram. In goede staat

Zilveren gesp
Startprijs 50 EUR

Zilveren gesp, 835/000, rechthoekig model met bloemenmand en schijfjes. MT.: Onduidelijk jl.:p:1874. 10x6cm. ca 44 gram. In goede staat

Kristallen koekpot met deksel
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen Biedermeier koekjespot ø ca. 14 cm en ca. 20 cm hoog. Deksel met knop en staand op zes-kantige stam. Minimale chips. In goede staat.

12 Zilveren lepeltjes
Startprijs 50 EUR

Twaalf zilveren lepeltjes, 835/000, met puntbak en gecontourneerde steel met biedermeier gravue. Totaal ca 123 gram. 11 cm. In goede staat.

Kristallen parfumflacons + opbergkist
Startprijs 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepel met lekbak
Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel met lekbak, 925/000. Een rond bakje voorzien van schenktuiten met daarin een scharnierend zeefje met een greep van bamboe. MT.: Gottlieb Kruz, Schwabisch Gmund. Importeursteken: C.Mähl...

Gerard van Keulen, Joodse gravure
Startprijs 50 EUR

Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 50 EUR

Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.

Franse karikatur, Nero op trap met bananenschil
Startprijs 50 EUR

Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.

2x Duitse werken. Riviergezicht + Onduid. gesig. Tiroler berglandschap
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd Tiroler berglandschap. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 cm. ...

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 78 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met tenten
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 1966. Bosgezicht met tenten. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Herenportret
Startprijs 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.

Lot Chinese kunstwerken
Startprijs 50 EUR

Zeven stuks oude Chinese op zijde geborduurde kunstwerken. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 61 cm. In goede staat.

Piet Snel, Maanvissen
Startprijs 50 EUR

Piet Snel. 1911 - 1991. Maanvissen. Nr. 1/25. Houtsnede op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.

3x Religieuze steendrukken
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.