Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Zakkroonluchters
Resultaat: 390 EUR

Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.

Twee stillevens op metaal geschilderd
Resultaat: 400 EUR

Twee vroeg stillevens op metaal geschilderd. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Halve maantafel (kersen), 1800
Resultaat: 400 EUR

Antiek Duits Louis Seize kersenhouten halve maantafel met etage en hekje + intarsia. Dik fineer. Circa 1800. Kleine fineerschade. Afmeting: 81 x 86 x 43 cm. In goede staat.

Speeldoos met div. melodieën
Resultaat: 400 EUR

Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse marmeren damesbuste, 1900
Resultaat: 400 EUR

Antieke Italiaanse marmeren damesbuste met lauwerkrans. Door Prof. E. Nenaioni Firenze. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Colenbrander schaal, Sprong
Resultaat: 400 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Sprong. 1924. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.

Evert Moll, Havengezicht met boten
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Duitse datum-tafelklok, 1910
Resultaat: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten datum-tafelklok. Circa 1910. Functies niet getest. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Gouden pennen-armband
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden pennenarmband, 585/000, met rechthoekige bewerkte schakels. Breedte 11mm, lengte 19 cm, met bakslot en veiligheden. ca. 25,3 gram. In goede staat

Zilveren 4-delig servies
Resultaat: 400 EUR

Zilveren servies, 835/000, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerpot en een lepelvaasje allen versierd met ribranden. MT.: van kempen, Begeer & Vos, Utrecht, jl.: L:1921. 20x12x15cm, 12x8x9cm, 16x9x...

C. Verschuur, Coming sheep
Resultaat: 400 EUR

C. Verschuur. 1888 - 1966. Pseudoniem Cor Bouter. Coming sheep in de zon met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met achtdaags-uurwerk en vergulde messing wijzerplaat. John Spence Market Harborough. Afmeting: 194 x 47 x 23 cm. In goede staat.

Duitse eiken 2-deurs kast
Resultaat: 400 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit kast met volle zuilen, snijwerk en capitellen. Circa 1880. Historisme. Kast heeft twee uitneembare lades + schappen. Afmeting: 205 x 65 x 41 cm. In goede staat.

Duitse barok vitrine opzetkast
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...

Chinese theebus met zilver
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi theebus met zilveren deksel. Chinese vrouwen in tuin decor. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.

6x Zeldzame Chinese Imari borden
Resultaat: 400 EUR

Zes zeldzame vroege 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschappen en coulissen decors en gecontourneerde omranding. Drie met oude haarlijn. Twee met lichte randschade. Afmeting: ø...

4x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille beschilderde florale decors en goud decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen siervaas met florale en goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 31 cm ø. In goede staat.

Pastoorskast, Noten
Resultaat: 410 EUR

18e Eeuwse wortelnoten Hollandse pastoorskast met schappen en vijf lades. Ongerestaureerd. Afmeting: 201 x 70 x 176 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

Zilveren Lapponia choker
Resultaat: 425 EUR

Zilveren choker, 925/000, Lapponia Björn Weckstörm, lang rechthoekig gecontourneerd model met staafjesketting. 8x5cm. Lengte ca 80cm. ca 56 gram. In goede staat

Bronzen beeld, Jager met kruisboog
Resultaat: 425 EUR

Groot antiek gesigneerd bronzen figuur. Jager met kruisboog en jonge knaap. Richard Kissling. 1848 - 1919. Wilhelm Tell met zoon. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Kang Xi sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met florale decors. Verso Kang Xi gemerkt. Randglazuur chips. Afmeting: 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Witgouden creolen met diamant
Resultaat: 425 EUR

Witgouden creolen, 585/000, ovaal model aan de voorzijde bezet met baquette geslepen diamanten, totaal ca 0,33 crt VS-W. Met een opengewerkte achterzijde. Breedte 3,5 mm. ø 15x18 mm. ca 3,8 gram WVP ...

Zilveren broodmand
Resultaat: 430 EUR

Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met raster- en floraal motief. De rand is versierd met voluten en palmetten. Voorzien van grepen in de vorm van palmetten en voluten. MT.: Onduidelijk ...

Gouden sieradenset met diamant
Resultaat: 440 EUR

Gouden sieradenset met diamant. wit- met geelgouden set met een ring, een hanger en oorknoppen met een diamant. merk Jeunesse. Totaal ca 0,09 crt. ø 53, Grootte hanger 15x10mm, oorknoppen 10x4mm, Tota...

Antiek zilveren cabaret
Resultaat: 440 EUR

Antiek zilveren cabaret, 835/000, rechthoekig model gezaagd met bladdecor met parelrand, geplaatst op 4 krulpootjes, totaal ca 262 gram. 19x12x3,5cm. MT.: Alle de Haas, Sneek, jl.: u: 1904. In zeer go...

Antieke slinger dekselbokaal
Resultaat: 449 EUR

Grote 19e eeuwse geetste glazen slinger dekselbokaal met bloemenmand en wapen decor. Kroon met adelaarskop. Mooie kwaliteit en gaaf ! Afmeting: 42 cm. In goede staat.

E. Koster, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Hollands stadsgezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30,5 x 22,5 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Resultaat: 450 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.

Gouden diamantenring
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Gouden slag ring met 2 krullen bezet met diverse diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 0,80 crt. Breedte kop van de ring 19 mm, ø 55 ca 3,1 gram. ...

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese porseleinen vaas met paradijsvogel decor. Kleur: rood/groen. Beschadigd bovenrand. Afmeting: 33 x 22 cm ø. In matige staat.

Engelse vitrinekast
Resultaat: 450 EUR

Grote Engelse chique mahoniehouten vitrine opzetkast met schappen en deuren. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 214 x 200 x 40 cm. In zéér goede staat.

Familie Rose vaas, 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren decor en emaille beschildering. Mooie kwaliteit. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinees ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 450 EUR

Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Zilveren 4-delig servies
Resultaat: 450 EUR

Zilveren servies, 4-delig, met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, allen rijkelijk versierd in biederstijl met krullen en voluten en cartouchen met Hollandse landschappen. Het servies is gep...

Traub, Firenze 1920
Resultaat: 450 EUR

Traub, mogelijk Gustav Traub. 1885 - 1955. Duitse school. Firenze 1920. Fante Trinita. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 54 cm. In goede staat.

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 450 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gedraaid collier met solitairhanger met een princes geslepen diamant, ca 0,54 crt SI-W lengte 45 cm. ca 1,5 gram WVP € 1995,-

Jugendstil tafel
Resultaat: 450 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.

Kraagkandelaar
Resultaat: 475 EUR

Antieke 17e - 18e eeuwse messing rokkandelaar. Afmeting: 25 x 10,7 cm ø. In goede staat.

Statenbijbel 1714
Resultaat: 475 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Ivoren Magic Ball, circa 1900
Resultaat: 475 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Set geweren, 19e eeuw
Resultaat: 475 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse geweren met been-inleg en gravering. Afmeting: 85 - 112 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot, Kang Xi-stijl
Resultaat: 475 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi-stijl trekpot met florale en figuren in landschappen decors in coulissen. Afmeting: 10 x 12,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Chinees ivoren snijstuk.
Resultaat: 475 EUR

Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...

Gesigneerd Schischov?, Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar
Resultaat: 475 EUR

Gesigneerd. Russische school.. Schischov? Circa 1930. Impressionistisch Russisch landschap met wandelaar en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Water potje, Queng Long
Resultaat: 500 EUR

Klein antiek Chinees porseleinen waterpotje met Queng Long bodemmerk. Uiterst gedetailleerde beschildering met eenden in landschap decor en goudrand. Afmeting: 3 x 6,6 cm ø. In goede staat.

Bordenrek + tinnen lepels
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.

Antieke zilveren doos (rechthoekig)
Resultaat: 500 EUR

Antieke zilveren doos, rechthoekig gecontourneerd model met op het scharnierende deksel een gegraveerde voorstelling. de zijkanten zijn versierd met een floraal patroon met vogels en bloemen. Vermoede...

Gesigneerde Iittala vogel
Resultaat: 500 EUR

Grote gesigneerde Iittala Finland kunstglazen vogel. O. Toikka etc. Nr. 600/2000. Afmeting: 26 - 37 x 14 cm. In goede staat.

Wapenrek + 2 wapens
Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse koloniale geweren met gewerenrek. Eén maal Field Rifle Co. Birmingham England met plated (?) versieringen. Afmeting: 100 cm. Eén maal Frans of Engels (?) geweer. Gemerkt Requalité. Met...

6x Chinees Imari porselein
Resultaat: 500 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...

Vergulde tafel met marmeren blad
Resultaat: 500 EUR

Grote Franse vergulde Louis Quinze-stijl tafel met wit marmeren blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 150 x 75 cm. In goede staat.

Choker blauw saffier en diamant
Resultaat: 500 EUR

Zilveren choker, 835/000, bezet met blauw saffier en diamanten. Bijzondere choker met royaal tussenstuk bezet met ovaal gefacetteerde blauw saffieren met blad met kleine diamanten. In het midden van d...

Chinese Familie Rose schenkkan
Resultaat: 500 EUR

Oude Chinese Familie Rose schenkkan met olifanttuit, florale + goud decor en bodemmerk. Afmeting: 20,5 x 15 x 10 cm ø. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boerderij met paardenkar
Resultaat: 500 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Grote Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 525 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met rugmerk en restvergulding. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Kist met messing beslag
Resultaat: 525 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten kist met messing beslag. Alleen slot vervangen. Afmeting: 66 x 60 x 119 cm. In goede staat.

Gouden herenhorloge
Resultaat: 525 EUR

Geelgouden herenhorloge, 585/000, Pontiac, Automatisch herenhorloge met ronde kast, ø33mm, voorzien van een geschakelde gouden band. Lengte 21 cm. kastnr.: 1157166 66021. Bruto gewicht ca 54,5 gram. I...

Parelchoker met diamanten hangers.
Resultaat: 550 EUR

Prachtige choker van parels met diamanten hangers. Collier van 2 rijen kleine cultive parels, ø 4mm, verfraaid met 3 bijzondere hangers, goud met zilver en diamanten met een oud slijpsel. De hangers b...

Waterkan met zilver
Resultaat: 550 EUR

Bijzondere waterkan met zilver, Jugendstil, De kan is versierd met een geëtst decor van bloem en bladeren. Voorzien van een zilveren hals, greep en deksel prachtig versierd met florale motieven. Het s...

Antieke zilveren brandewijnkom, Groningen
Resultaat: 550 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, Groningen 1749/1750, gedreven met lobben op ovale voet met geschulpte rand. Met grepen met drakenkoppen. De kom is voorzien van een wapengravure met monogram. 21x12x8cm...

KPM eetservies
Resultaat: 550 EUR

Groot Duits porseleinen KPM eetservies + theeservies met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee grote dekselschalen, twee schalen, één-en-dertig borden (divers), sauskom, botervloot, koffie + theek...

Colenbrander schaal, Bargten
Resultaat: 550 EUR

Antieke Ram Colenbrander schaal. Patroon Bargten. 20er Jaren. Afmeting: 4,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren fazant
Resultaat: 550 EUR

Grote zilveren fazant, 835/000, 29x6x14cm. totaal ca 310 gram. In goede staat

Bronzen beeld, Lezende dame
Resultaat: 550 EUR

Groot modern bronzen beeld. Lezende dame. 21e Eeuw. Afmeting: 51 x 62 x 33 cm. In goede staat.

Zilveren tafelstuk, Fazant
Resultaat: 550 EUR

Zilveren tafelstuk, Fazant, 835/000, met opstaande vleugels. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam jl.:O: 1949 Grootte 23x11x13cm. ca 297 gram. In goede staat

Harm Kamerlingh Onnes, Surrealistisch landschap
Resultaat: 550 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Surrealistisch landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 560 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet in het midden bezet met 7 diamanten. Aan weerskanten in de band zitten 2 rijen met diamanten. totaal ca 0,50 crt. ø 57 ca 3,1 gram. Nieuw

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Resultaat: 570 EUR

Jan te Wierik, 1998. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve figuren. Acryl op papier. Afmeting: 44 x 58 cm. In goede staat.

Antieke viool
Resultaat: 600 EUR

Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Bronzen Aziatische doofpot
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame grote antieke Chinese bronzen doofpot met tekens, houten deksel en natuurstenen Foo-hond. Op hoge poten. Diverse gravures. 19e Eeuw of ouder. Met origineel houtgestoken console. Afmeting: 60 ...

Set Kang Xi kop en schotels
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen
Resultaat: 600 EUR

Antiek kanon met Amsterdams' stadswapen en annotatie 1706. Van gietijzer op houten rolbok. Wormbeval. Afmeting: 67 x 31 x 38 cm. In goede staat.

14-Delig zilverbeslag voor bijbel
Resultaat: 625 EUR

14 delig zilveren beslag voor een grote bijbel bestaand uit 8 hoekstukken en 2 complete sloten. ( dikte bijbel dient ca 15 cm te zijn.) Totaal ca 782 gram

Beursje met gouden beugel, antiek
Resultaat: 650 EUR

Fraai beursje met geelgouden beugel, 750/000, Halve maanmodel voorzien van graveerwerk. MT.: A. Ooms & Zoon, Middelburg/Zierikzee jl.:G:1816. Met zwart velouren tas. 7x9cm. Gewicht met tas: ca 30 gram...

Engelse tafelklok
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten bracket klok, met twee maal snek, slagwerk op grote bel. Groot uurwerk. Gemerkt Sanders Newburn. Minimale fineerschade. Afmeting: 50 x 28 x 15 cm. In goed...

Eikenhouten empire kabinet 1820
Resultaat: 650 EUR

Kleinere Hollandse eikenhouten Empire kabinet met halve zwarte zuilen en met origineel verguld ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 207 x 150 x 50 cm. In goede staat.

Twee-delige Wernicke boekenkast
Resultaat: 650 EUR

Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.

2x Ram Colenbrander vazen (motief)
Resultaat: 650 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander vazen. Decor Motiefje, A.P. Afmeting: 12,7 cm. 20-er jaren. In goede staat.

Houten Barok figuur
Resultaat: 650 EUR

18e - 19e Eeuws houtgestoken figuur met originele polychromie goud/wit. Heilige met schild. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Zilveren fazant
Resultaat: 650 EUR

Grote zilveren fazant, 835/000, met wat uitstaande veren 26x11x13cm. totaal ca 395 gram. In goede staat

Karl Wagner, Hollands havengezicht
Resultaat: 650 EUR

Karl Wagner (Carl). 1839 - 1923. Duitse school. Hollands havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren bestek, Haags lofje
Resultaat: 660 EUR

Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje, 6 persoons, bestaande uit zes tafelmessen, -vorken en -lepels, 6 dessertmessen, 4-vorken en 6 -lepels, 2 aardappels-, 2 saus- , 2 groentelepels en 2 vleesv...

2x Kang Xi borden, 17e eeuw
Resultaat: 675 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met zes bodemtekens. Met Chinese vrouwen in tuin decor, coulissen en gecontourneerde omranding. Eén gaaf en één met minimale haarlijn. Afmeting: 4,5 ...

Zilveren bouilloir
Resultaat: 675 EUR

Zilveren bouilloire, ketel op standaard, 835/000, versierd met parelrand en gezaagd motief. De standaard, geplaatst op 4 bolpoten, is versierd met een bloemenelement, voorzien van brander. MT.: J.M....

Zilveren opengewerkte mand met bloemen
Resultaat: 675 EUR

Grote zilveren mand, 835/000, met een ovaal gecontourneerde vorm met gezaagd biedermeier decor, geplaatst op een ovale voet met 4 krulpoten MT.: jl.:j:1969 23x33x17cm. ca 829 gram. In zeer goede staa...

Ivoren penselen houder
Resultaat: 675 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...

Ketting met diamant
Resultaat: 700 EUR

Bijzondere zilver vergulde choker met diamanten. Choker met langwerpige plaatjes versierd met kobaltblauw emaille en bezet met een diamant met een oud slijpsel. De plaatjes zijn in een verlopend patro...

Empire boekenkast
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In redelijke staat.

3-Delige Empire boekenkast
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse notenhouten Empire boekenkast met vergulde capitellen. Circa 1820. Kast is drie-delig. Afmeting: 107 x 42 x 235 cm. In goede staat.

2x Colenbrander vazen, Strooming
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Ram Colenbrander bloempotten. Decor Strooming. Met originele dozen, 1924. Afmeting: 8 x 11,8 ø cm. In goede staat.

Chinese kom met bodemmerk
Resultaat: 700 EUR

Aparte oude/antieke Chinees porseleinen kom met bodemmerk en fijne beschildering goud op rode glazuur. Afmeting: 6,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Schilderijklok met speelwerk
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse Duitse schilderijklok met speelwerk. Cylinderrol. Functies niet getest. Afmeting: 85 x 100 x 21 cm. In goede staat.

Harm Kamerlingh Onnes, Mexicaanse moeder met kind
Resultaat: 700 EUR

Harm Kamerlingh Onnes. 1893 - 1985. Mexicaanse moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 44 cm. In goede staat.

Russische chronometer
Resultaat: 720 EUR

Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.