Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge
Startprijs 3.000 EUR

Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...

A.Verhoesen, Landschap met koeien, figuren ...
Startprijs 3.000 EUR

Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, Meisje
Startprijs 3.000 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Schietende ruiter staand op paard
Startprijs 2.900 EUR

Russisch antiek gesigneerd bronzen beeld. Kyrillisch gesigneerd Evgeni Alexandrovich Lanceray (1848-1886), Schietende ruiter staand op paard. Circa 1880. Afmeting: 28 x 18 x 14 cm. In goede staat.

Lectura pendule
Startprijs 2.850 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen empire lectura pendule in goede complete originele staat. Deukje in zijkant klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Afmeting: 43 x 28 ...

Biedermeier opzet secretaire
Startprijs 2.800 EUR

Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...

Jozef Jodocus Moerenhout, Wintergezicht
Startprijs 2.800 EUR

Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.

Orgelgebogen wortelnoten kabinet
Startprijs 2.650 EUR

Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.

Kleine Barok damessecretaire
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...

Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Startprijs 2.500 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.

Zilveren kaarskandelaren
Startprijs 2.500 EUR

Stel zilveren kaarsenkandelaren, 800/000, 5 lichts. Rijkelijk versierd met blad en bloemmotieven op een ronde gecontourneerde voet. Lichten zijn met een gekrulde krul aan de kolom bevestigd. ø32x39cm....

Rosé gouden ring met diamant
Startprijs 2.500 EUR

Brede roodgouden ring, 750/000, met een triangelvormig geslepen diamant. ca 1,5 crt G-P. breedte ring 8 mm. ca 15,3 gram. ø 57 In zeer goede staat

Witgouden cocktailring met diamanten
Startprijs 2.400 EUR

Prachtige witgouden cocktailring, 750/000, met diamanten en spinel. Kapitale ring met in het midden een natuurlijke rode spinel, ovaal gefacetteerd, 9x7,5mm, Om de spinel zitten diverse diamanten, mar...

Witgouden ring met diamanten
Startprijs 2.300 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met 3 rijen met princesgeslepen diamanten. De opstaande zijkanten zijn versierd met in totaal 12 trapezium geslepen diamanten. Totaal ca 0,60 crt. Breedte ...

Witgouden ring met briljanten
Startprijs 2.300 EUR

Brede witgouden ring, 750/000, met 4 rijen bezet met princes geslepen diamanten. De middelste rijen liggen wat hoger op de ring. Totaal ca 1,00 crt. breedte 11 mm. ø 55 ca 12,1 gram. Als nieuw

Final torah rimonim
Startprijs 2.200 EUR

Unieke zilveren final torah rimonim, 925/000, op houten basement. Voorzien van biedermeierdecor versierd met cartouchen en geschubde randen. De rimonim is bekroond met een adelaar en de deels onedele ...

Witgouden ring met zwart diamant
Startprijs 2.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met witte en zwarte diamant . Ring pave gezet met briljant geslepen diamanten, ca 2,44 crt met 3 rozetten bezet met zwarte diamanten, totaal ca 0,44 crt. Breedte 13 mm. ø53 ca...

Bronzen beeld met ivoren hoofd
Startprijs 2.000 EUR

Antiek bronzen beeld met ivoren hoofd. Door Josef Jossen. Vissersjongen met speelgoedboot. Op albast basement. Circa 1910. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrine opzetkast, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...

Bellen tafelklok
Startprijs 2.000 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag, Westminster en Silent functie. Bovenste bronzen fakkels missen. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Startprijs 2.000 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

Gouden hanger met edelstenen, Keizerin Eugenie
Startprijs 1.950 EUR

Bijzonder kristallen medaillon met geelgouden getorste scharnierende rand en ogen, 750/000,en voorzien van een ingelegde vlinder uit goud, diamanten, parel, robijnen en peridot. "Abeille de France"af...

Franse Carrara pendule , 1780
Startprijs 1.800 EUR

Grote antieke Franse Carrara marmeren Louis Seize pendule met grote vuurvergulde figuren en vuurvergulde bronzen versieringen. Ongerestaureerd. Circa 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl
Startprijs 1.800 EUR

Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.