Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Duitse officiers dolken (kopie)
Resultaat: 50 EUR

Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard
Resultaat: 150 EUR

Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, achtkantige lopen
Resultaat: 120 EUR

19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Bureaumodel U.S. Air Force
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Lot jachtmessen
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Poortwachters sleutelpistool
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse poortwachters sleutelpistool (Kardinaalssleutel) met lont ontsteking. Holland of Duitsland. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

G. Krol, Herfstmorgen 1925
Resultaat: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.

Franz Nechutny, Opa en oma met kleinkind
Startprijs 700 EUR

Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose borden
Resultaat: 1.700 EUR

Twee prachtige oude/antieke Chinese Familie Rose borden met keizerlijke figuren en goud decors. Afmeting: 3 x 15,6 cm ø. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 420 EUR

Twee zeer grote 17e eeuwse Chinees porseleinen kommen met figuren en landschappen in coulissen decors. Eén met haarscheur. Eén scherven ingelijmd. Afmeting: 11,5 x 24,2 cm ø. In redelijke staat.

Franse comtoise, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.

Collier van Gitten
Startprijs 60 EUR

Collier van gitten, gefacetteerd ø 9,5 mm, met kleine kraaltjes ertussen bevestigd aan een zilveren sluiting, 925/000. Lengte 45 cm.

Zilveren schakelcollier
Resultaat: 60 EUR

Zilveren schakelcollier, 925/000, met deels matte en deels gepolijste schakels. Breedte 6 mm. Lengte 42cm, met verlengketting tot 46 cm. ca 14 gram. Nieuw

Zilveren mosterdlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren mosterdlepel, 835/000, model puntfilet. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. ca 10 gram. 9 cm. In goede staat

Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 500 EUR

Aparte oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel en Foo hond en pioenrozen. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 15,5 x 9 cm. In goede staat.

1 Diamant
Resultaat: 100 EUR

Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.

3x Antieke kastkommen
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke kastkommen. Twee maal groot Imari, 19e eeuw. Eén heel, één beschadigd. Eén Petrus Regout Maastricht, decor Canton, goed. Afmeting: ø 19,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lantaarnklok
Resultaat: 80 EUR

Messing lantaarn-model tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, echappement uurwerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Gouden broche met camee
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.

Zweedse cartelklok
Resultaat: 100 EUR

Vergulde Zweedse houtgestoken cartelklok uit Stockholm. 20e Eeuw. Afmeting:; 48 cm. In goede staat.

Franse mini pendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen miniatuur pendule op marmeren basement. Franse boer draagt kind. Zakhorloge uurwerk met seconden aanduiding. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Gesigneerd H. Ronner, Yorkshire terriër met halsband
Startprijs 300 EUR

Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.