19e Eeuwse Franse notenhouten Henry Deux regulateur met barometer en thermometer. Met volle zuilen en emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Duitse Urgos metalen staande klok met skelet uurwerk, klangpijpen (5x), kwartier-slag Westminster. Wit metaal + chrome. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 26 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met albast. Jager met jachthoorn. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Schwarzwald wandklokjes. Eén maal verguld latoenkoper. Eén maal schilderijklok, beschadigd. Functies niet getest. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.