Antieke Franse wandklok met parelmoer inleg. Oel du Boeff, 'Koeienoog'. Circa 1900. Wijzerplaat craquelures, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang, slagwerk op gong en korte slinger. Afmeting: 19 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokken. Circa 1900- 1920. Eén van Amerikaans notenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Eén van Duits eikenhout, met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Afmeting: 35 - 38 cm. In...
Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met bloemslinger en paardenbustes. Achtdaags-uurwerk, slagwerk op gongspiraal en datum aanduiding. Afmeting: 41 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Oude kopergeslagen wandklok in Barok-stijl. Klok heeft halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In zéér goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder rozenklok. Circa 1900. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen en paarden opzet. Circa 1890. Afmeting: 121 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten tafelklokje. Gemerkt Telma. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met halfuur-slag uurwerk op grote bel. 'Gravrand a Belleville Porqueilleuse'. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry Deux wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Oude kleine Hindeloopen beschilderde Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 21,5 x 15 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald wandklok met achter glas twee vrouwen-medaillons. Circa: 1870. Dagloper-uurwerk met slagwerk op bel. Afmeting: 27 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Westminster bim-bam regulateur met kwartier-slag, slagwerk op acht gongstaven. Mahoniehout gebeitst. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...
Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en adelijk wapen. Prachtige vergulding. A...