Antieke Franse romantische pendule onder glasstolp. Circa 1860. Haarlijn in compositie metaal en voetje figuur beschadigd. Emaille wijzerplaat haarlijnen. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag ...
Antieke Franse romantische pendule. Compositie met albast onder glazen stolp. Circa 1860. Albast gelijmd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 18 cm. In redel...
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Decoratieve, nautische messing klok met telegraph. 20e Eeuw. Klok werkt. Telegraph decoratief, zonder hendel. Afmeting: 49 cm. In redelijke staat.
Grote messing vergulde Imhof Swizz quarts bureauklok in foudraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede ori...
19e Eeuwse Franse pendule met vergulding. Ridder met paard. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 46 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse mahoniehouten kolompendule met florale intarsia en vergulde messing ornamenten. Circa 1860. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch Jugendstil tafelklok. Notenhout met messing. Lenzkirch 1 Million 498915. Stil uurwerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws verguld bronzen Frans pendule stel. Met coupes, facet geslepen glas, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, knikslinger. Napoleon III. Gesigneerd Paris. Afmeting: 24,5 - 36 cm. In zeer go...
19e Eeuwse Franse palissanderhouten kolompendule, floraal ingelegd en met verguld brons sierwerk. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten tafelklok met getoogde wijzerplaat. Circa 1900. Afmeting: 42 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gustav Becker twee-gewichten regulateur met geslepen glas. Jugendstil, circa 1900. Weekloper. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie op speelwerk. Circa 1900. Kam op rol. Kam gaaf. Verlijming kop los. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke eikenhouten Westminster regulateur met kwartier-slag en losse console. Circa 1915. Afmeting: 105 x 40 x 21 cm. / 22 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Oude Engelse pubklok. 20e Eeuw. Gemerkt G. Featmet Keighley England. Functie niet getest. Afmeting: 12 x 38 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Oudere wormbeval. Afmeting: 135 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia en plated gegraveerde wijzerplaat met seconden aanduiding met scheepsmechaniek. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Afmeting: 253 cm. In goede staa...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Franse boulle portaalklok met getorste zuilen en vergulde messing versieringen. Circa 1870. Louis Philippe. Met achtdaags-uurslag, halfuur-slag en veerslinger. Minimale restauraties. Afmeting:...
Antieke Engelse messing tafelklok onder stolp met zakhorloge uurwerk. John Walker London. Twee opwindgaten. Afmeting: 30 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse staande Franse comtoise klok met pronkslinger en mechaniek in slinger. Gedateerd 1882 + monogram L.P. Grenenhouten klokkast. Comtoise is in goede staat. Afmeting: 231 cm. In goede staat.
Antieke Duitse geeboniseerde Louis Philippe regulateur. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Genummerd vierkant uurwerk. Mogelijk Lenzkirch. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Oude duivenklok, vier aluminium Art Deco bureauklokjes en één bureauklok. Functies niet getest. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met halve zuilen en paarden opzet. Circa 1890. Afmeting: 121 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten tafelklokje. Gemerkt Telma. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Duitse antieke eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1920. Afmeting: 207 cm. In goede staat.
Leuke vuurvergulde kleine Louis Seize pendule. Griekse vrouw met bron en ampfora's. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Breguet a Fils. Mooie vergulding. Afmeting: 29 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Amerikaans notenhouten Ansonia tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 48 x 35 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse ossenoog-wandklok met plated bewerkte omranding en rosetten. Oeil du Boeuf. Louis Philippe. Circa 1870. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 63 x 49 x 14 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met florale decors. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten historisme tafelklok met volle zuilen. Circa 1890. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mini comtoise met ankergang, slagwerk op gong en korte slinger. Afmeting: 19 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Franse vergulde messing reiswekker met temperatuurmeter, hygrometer en seconden aanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en spiegels. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Zeven oude bureauklokken. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Kienzle, Swiza coquet, Lance, Schmid. Functies niet getest. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Medaille d'argent. Twee haarscheuren marmer. Afmeting: 26 x 21 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil notenhouten vrijslinger. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 93 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Henry Deux regulateur met barometer en thermometer. Met volle zuilen en emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Duitse antieke Jugendstil eikenhouten tafelklok met speelwerk + wekkerfunctie. Kam op rol. Circa 1915. Vijf tanden af. Afmeting: 33 x 26 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Urgos metalen staande klok met skelet uurwerk, klangpijpen (5x), kwartier-slag Westminster. Wit metaal + chrome. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 26 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde romantische pendule met albast. Jager met jachthoorn. Circa 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.