Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee historisme metalen dekseldozen. Circa 1880 - 1930. Eén maal Neo-Renaissance met figuren, vogels etc. + messing. Eén maal met filigrain deksel. Gemerkt Wilhelm. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/g...
Prachtige grote 19e eeuwse rood-koperen appelketel met monogrammen en jaartal 1872. Afmeting: 38 x 40 x 25 cm ø. In goede staat.
Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke roodkoperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaks-dekseldoos met spreuken en religieuze figurenvoorstelling. Afmeting: 17 x 4 x 6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuse voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...
Drie maal antiek. Circa 1900. Eén eikenhouten kolenbak. Eén kopergeslagen stokkenhouder. Eén kopergeslagen kist. Figuren decors. Afmeting: 35 - 57 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Grote oude koperen scheeps-petroleumlamp. Gemerkt Toplicht. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Origineel Brevete plated comfoor met Majolica. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 25 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde porseleinen tafel-petroleumlamp met messing en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde opaline glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 57 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke Majolica stalamp. Historisme petroleumlamp met dubbele brander en compositie metalen monturen. Circa 1880. Glasoliereservoir kapot, verder in goede staat. Afmeting: 66 x 18 cm ø. In goede sta...
Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors en leeuwen. Circa 1915. Afmeting: 77 x 50 cm ø. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met emaille beschildering. Circa 1915. Eén staafje kaphouder mist. Afmeting: 50 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.