Zware 19e eeuwse bronzen wandkandelaar in historisme-stijl (Empire, Renaissance etc.) Bazuinen met heraldiek. Afmeting: 42 x 42 x 20 cm. In goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 57 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.
Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Grote oude koperen scheeps-petroleumlamp. Gemerkt Toplicht. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Eén grote gemerkte tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Eén klepkan, 19e eeuw. Twee kaarskandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek tin. Eén Empire kraantjeskan. Twee antieke snavelkannen. Eén Historisme bierpul, circa 1880. Eén grote klepkan, 19e eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In redelijk/goede staat.