Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kopergeslagen Laatste avondmaal
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen Laatste Avondmaal, met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

Microscoop in kist, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig WMF plated servies
Startprijs 80 EUR

Drie-delig antiek Duits historisme WMF koffieservies, plated met messing. Circa 1880. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Keramiek (wijn)vat op console
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws keramieken vat met druivenranken, kraan en houten voet. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.

3x Antieke foto-camera platen
Startprijs 80 EUR

Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.

Scheerset, Solingen Gerbault
Startprijs 80 EUR

Antieke scheerset met twee scheermessen in dekseldoos. Gemerkt Solingen Gerbault. Circa 1910. Afmeting: 17,5 x 6 x 25 cm. In goede staat.

Antieke scheermessenset
Startprijs 80 EUR

Antieke scheermessenset met ivoren heften. C.V. Heljestrand Sweden Lemet. In coromandel-houten houder. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Palissander theekistje + theebussen
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten theedoos met daarin twee porseleinen handbeschilderde flacons. Afmeting: 15,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR

Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.

Lamp als zonnewijzer
Startprijs 85 EUR

Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.

Handbeschilderd doosje, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lakwerk dekseldoos met handgeschilderd portret van een oude man met baard en tulband. Mogelijk Russisch. Afmeting: 8,3 x 5,5 x 2 cm. In goede staat.

Tafellamp met messing
Startprijs 90 EUR

Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

3x Reclame borden
Startprijs 90 EUR

Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...

Parelmoer visitekaartendoos
Startprijs 90 EUR

Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Circa 1920. Afmeting: 10,5 x 8 x 0,7 cm. In goede staat.

2x Antieke koperen olielampenvoeten
Startprijs 90 EUR

Twee antieke koperen olielampenvoeten. Circa: 1900. Later geëlektrificeerd. Twee deukjes. Afmeting: 43 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Art Deco-stijl dekselterrines, Hutschenreuther
Startprijs 90 EUR

Twee Hutschenreuther zwaar plated dekselterrines in Art Deco-stijl. Afmeting: 15 x 22 cm ø. In goede staat.

Lederen sigarenkoker met zilver
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.

2x Oude goudweegschalen
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...

Model buffelkastje, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten model buffetkastje. Kinderspeelgoed. Circa 1900. Afmeting: 71 x 48 x 24 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse Hollandia flambeer-set
Startprijs 100 EUR

Twee-delige voor-oorlogse Hollandia plated flambeerset met spiritusbrander. Circa 1920. Afmeting: 26 x 49 x 26 cm ø. In goede staat.

Jugendstil tinnen verdeelschaal, 1915
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tafelverdeelschaal in waterlelieblad vorm. Circa 1915. Gesigneerd A.E. Chanas. Afmeting: 19 x 35 x 37 cm. In goede staat.

Cloissone bloempot
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.

4x Japans lakwerk, divers
Startprijs 100 EUR

Vier maal Japans lakwerk. 20e Eeuw. Twee vaasjes, circa 1920. Eén visitekaartenhouder. Eén speld. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In goede staat.