Twee antieke kaarskandelaren. Circa 1880. Compositie metaal met albast, overgeschilderd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Indonesische teakhout gestoken lectuurbak met floraal snijwerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 x 75 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing met ijzeren haardscherm, compleet met vuurbokken. Afmeting: 105 x 26 x13 cm. In goede staat.
Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek. Historie der Jooden of alle werken van Flavius Josephus 1736. Met gravures van Jan en Kasper Luyten. Afmeting: 5,5 x 20,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Lot divers 18e - 19e eeuws tin etc.. Onder andere: Klepkannen, maten + schaal (later). Diverse merktekens. Afmeting: ca. 5 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands antiek eikenhouten hang-tabakspijpen kastje met terracotta pijpen. Circa 1915. Afmeting: 25 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Oud Hollands eikenhouten keuken-wandkastje met keramieken houders. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde opaline glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 57 x 25 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa 1900. Eén eikenhouten kolenbak. Eén kopergeslagen stokkenhouder. Eén kopergeslagen kist. Figuren decors. Afmeting: 35 - 57 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...
Antieke Chinese of Japanse bronzen wierookbrander met bodemmerk. Circa 1900. Gepoetst. Eén pootje gerepareerd. Afmeting: 20 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1900. Glas haarscheur, verder in goede staat. Afmeting: 91 cm. In redelijk/goede staat.
Oude 30-er jaren Kebrdle accordeon. Functies niet getest. Afmeting: 70 x 47 x 23 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuws tin. Diverse maten + schoen. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Russisch orthodox bronzen kruis met daarbij twee bronzen hang-ikoontjes met emaille beschilderinjg. Afmeting: 5,5 - 14 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met gekleurde glazen reservoirs, messing branders. Circa 1900. Eén maal messing albast voet. Eén maal plated voet. Afmeting: 54 - 60 cm. In goede staat.
Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiquarische boekjes. Eén maal Judaica Flowers and vieuws of the holy land Jerusalem met lithografieën en gedroogde bloemen. Verlag A.L. Kattane Jerusalem Palestine. Eén maal Davids Psalmen door...
Acht maal oude Oosterse snijwerken/figuren/dekseldozen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Twee oude goudweegschalen. Beide met gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Zware antieke vergulde messing Duitse historisme schaal op vier poten met Roccoco decor + putti. Circa 1890. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke messing blaker met cloisonne inleg. Circa 1890. Afmeting: 5,5 x 10 x 13 cm ø. In goede staat.