Grote antieke Japanse benen figurengroep. Man met kalebas en jongen met stok. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Romeins terracotta vaasje + terracotta bijzet urn. Circa 1000 voor Christus. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Antiek Romeins terracotta vaasje en schaaltje. Afmeting: 14 x 10 cm ø en 3,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
8e - 10e Eeuwse ring + Romaans heilig kruis van koper. Oxydatie. Circa 1400. Afmeting: 2,5 - 4,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek ivoor. Art Deco. Circa 1930. Eén bureau-set met vogel en houten basement. Eén wrattenzwijntand met olifanten en krokodil. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat. met certificaat ter...
Groot oud Japans benen plateau met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 29 cm. In goede staat.
Oude barometer met batterij functie, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Beukenhout, donker gebeitst. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
Hollandse oude Louis Seize-stijl bakbarometer. Mahonie met intarsia. Naar oud voorbeeld. Eén kwikbuis kapot. Afmeting: 130 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1900. Glas haarscheur, verder in goede staat. Afmeting: 91 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten stickbarometer voor de Duitse markt. Met bandintarsia en plated aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing staafbarometer. Tonnelot a Paris. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse barometer met originele beschildering + vergulding. Circa 1820. Baserja Ainé A. Besancon. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen tafelbel met haan. Circa 1890. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antiek Schwarzwald houtgesneden tafelstuk met patrijzen en varens. Circa 1880. Afmeting: 31 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Hollands huis-ikoon met spreuken. Circa 1900. Doek aangestreken aan geeselkolom van de plaats waar het kruis was weergevonden. Met gouddraad etc. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.
Grote oude albasten tafellamp met vergulde bewerkte omranding. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 32 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.
Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat
Antieke parelmoer belijnde lepeldoos. Circa 1900. Afmeting: 4 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje los erbij. Afmeting: 4 x 15,5 x 7,5 cm. In goede staat.