Twee messing vergulde zakkroonluchters in Louis Seize-stijl met porseleinen fitting. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse Empire-stijl messing wandkandelaren. Geëlektrificeerd. Afmeting: 20 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Twee koperen sta-lampen op drie-spant poten. 20e Eeuw. Afmeting: 165 -170 cm. In goede staat.
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...
Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Moderne metalen vogel gemaakt van oud bestek. Door sierkunstenaar Ruud Jaspers, Pijnacker. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke 2-lichts messing wandblaker, electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 46 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Antieke Chinese ivoren geluksbal met geisha en draken decors. Acht lagen. Circa: 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Vier oude Japanse cloisonne vazen met florale, vlinders en vogels decor. Twee sets. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Drie delen antiek cloisonne. Eén sigarettenhouder met draken decor, sluiting kapot. Twee kommen met florale decors, goed. Afmeting: 8,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Twee Jugendstil-stijl messing fotolijsten met standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Drie antieke notenhouten foto-camera platen. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 26 x 20 x 2 cm. In goede staat.
Lot van vier oude camera's. Eén Kodak Brownie Flash. Eén Kodak Brownie Holiday. Eén Lumiere L'automatique a pellicules. Eén Zeiss Ikon. Functies niet getest. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Oude Leica gemerkte camera in lederen houder, ook Leica gemerkt. Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar No. 00049. Functies niet getest. Afmeting: 10 x 14,5 x 6 cm. In redelijk/goede staat.