Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
Grote oude albasten tafellamp met vergulde bewerkte omranding. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 32 cm ø. In goede staat.
Twee oude Japanse erotische aquarellen. 20e Eeuw. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 22 cm. In goede staat.
Chinees composiet gegoten figuur. Chinese vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese natuurstenen handknopen met boeddha decors. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke toneelkijkers. Eén messing met parelmoer, Preisler. Eén metaal/creme met bakeliet, haarscheur. Eén chrome met leder. Afmeting: 6 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten weegschaal met messing en één gewicht. Circa 1880. Afmeting: 15 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten reisschrijfkist. Slotplaatje mist, plated sierlijst mist. Afmeting: 15 x 38 x 26 cm. In redelijke staat.
Antiek mes met houtgestoken heft. Joseph Fenton and Sons. Anno 1880. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Oude Turkse koperen tafellamp met albasten poot. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke snuffbottles. Eén maal porselein met draken decor. Eén maal emaille met landschappen beschilderd. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In goede staat.
Antieke creme terracotta Porceleyne Fles gevelsteen met tekst 'Niet zonder moeite'. Afmeting: 5 x 26 x 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten humidor. Duitsland. Circa 1920. Afmeting: 23 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van een hondenkop op eikenhout gemonteerd. Circa 1920. Afmeting: 24 x 24 cm. In goede staat.
Atieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. L. Kern en Zn. Amsterdam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Verchroomde wijnkoeler op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier oude koperen Franse sauspannetjes en koperen cake-vorm. Circa 1900. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.