Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke historisme snavelkan. Circa 1900. Door F. Sanlesson Stockholm. Neo Renaissance. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse Frans-talige boeken. Drie maal Vies des peintres anciens et modernes door Estienne Roger, gedrukt in Amsterdam MDCCVI. Eén maal Traité de la dyssenterie dans lequel on donne...
Extra kleine bijbel. 'Komst en Welkomst tot Christus', door J. Bunjan tot Harderwijk bij Herman Rampen 1711. Afmeting: 13,5 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam in compagnie anno 1719. Gerestaureerd. Bevat gravures. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Groot antiek 18e eeuws boek vol gravures. Alle werken van Flavius Josephus by Marten Schagen Amsterdam, Boekverkoper 1732. Eerste pagina's schade. Afmeting: 8 x 26 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Staten Generaal- bijbel met vijf landkaarten door Jacobs van Wouw 1692. Band beschadigd + diverse vlekken + randschades. Afmeting: 40 x 17 x 28 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Historie der Jooden of alle werken van Flavius Josephus 1736. Met gravures van Jan en Kasper Luyten. Afmeting: 5,5 x 20,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boekjes. Eén maal Judaica Flowers and vieuws of the holy land Jerusalem met lithografieën en gedroogde bloemen. Verlag A.L. Kattane Jerusalem Palestine. Eén maal Davids Psalmen door...
37-Delige Thieme Becker Lexicon en 6-delige Vollmer Kunstenaarslexicon. Afmeting: 35 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Antiquarisch bijbels prentenboek voor de jeugd met dichterlijke bijschriften van J.J.L. ten Kate Amsterdam. Uitgeverij Arnhem J.W. Swaar met gekleurde lithografieën. Afmeting: 24,5 x 23 x 1 cm. In goe...
Twee boeken: 1x Missale Romanum. Ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. PII V Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum A Pio X Reformatum et Benedicti XV Auc...
Twee Duitse verzamelalbums. Olympische winter en zomerspelen 1936. Compleet met plaatjes. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 57 cm ø. In goede staat.
Oude tafellamp met speciale lampenkap met 18e eeuwse staalgravure. Handingekleurd. Optica gravure. Vensters gebouw verlichten. Afmeting: 59 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote natuurstenen tafellampen in ampforavorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.
Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antiek koperen hanglamp met glazen kappen en facet geslepen bol. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.
Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.
60-er / 70-er Jaren bureaulamp. Aluminium voet + geëmailleerd geel + chrome beugel. Afmeting: 34 x 30 cm ø. In goede staat.
Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws messing met ijzeren haardscherm, compleet met vuurbokken. Afmeting: 105 x 26 x13 cm. In goede staat.
Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse beschilderde metalen kolenbak met gietijzeren klauwpoten en hengsels. Op deksel parelmoer + florale beschildering. Stukjes weg. Afmeting: 50 x 62 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude gietijzeren houtkachel. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 44 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Indonesische teakhout gestoken lectuurbak met floraal snijwerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Perzische bronzen vaas met zilver-inlay. Circa 1900. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Ottomaanse Turkse schaal met Arabische symbolen. Kopergeslagen met tinnen inleg. Circa 1900. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Drie stuks Oosters brons. 21e Eeuw. Eén boeddha in hand. Hanger met boeddha (groot). Hanger met boeddha in oester (groot). Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Interessante 18e - 19e eeuwse Arabische tassa met inschrift en spijkerschrift. Scheurtje in bovenblad. Afmeting: 16 x 21 x 25 cm. In redelijk/goede staat.