Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oosters brons
Startprijs 110 EUR

Drie stuks Oosters brons. 21e Eeuw. Eén boeddha in hand. Hanger met boeddha (groot). Hanger met boeddha in oester (groot). Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

6 Zilveren lepeltjes in parelmoerdoos
Startprijs 110 EUR

Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat

2x Antiek Duits snijwerk, 1910
Startprijs 110 EUR

Twee maal antiek Duits snijwerk met beren. Circa 1910. Eén maal liggende beer met messing bakje. Eén maal beren barometer. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Klomp malachiet gesteente
Startprijs 110 EUR

Grote klomp malachiet gesteente. Afmeting: 17 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Schwarzwalder snijwerkstuk
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder snijstuk met koekoeken en vos. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Lot van 2 Japanse inro's
Startprijs 120 EUR

Twee Japanse benen inro's. 20e Eeuw. Eén met bamboe decor. Eén met haas en libelle. Afmeting: 5,5 - 6,5 cm. In goede staat.

2x Romeins terracotta
Startprijs 120 EUR

Romeins terracotta vaasje + terracotta bijzet urn. Circa 1000 voor Christus. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Franse messing staafbarometer, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse messing staafbarometer. Tonnelot a Paris. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese natuurstenen wierookbrander met rondom boeddha's en draken op deksel. Circa 1900. Afmeting: 8 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Lamp met putti
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse Christoffle bronzen tafellamp met putti. Circa 1920. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Tabaksdoos
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaks-dekseldoos met spreuken en religieuze figurenvoorstelling. Afmeting: 17 x 4 x 6 cm. In goede staat.

Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuse voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Mexicaanse man
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur op albasten basement. Mexicaanse man en vrouw bij cactus. Afmeting: 29 x 24 cm ø. In goede staat.

Ingelijst kistje met brons
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startprijs 125 EUR

Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Kerfsnede paraplubak, 1900
Startprijs 130 EUR

Zeskantige antieke eikenhouten kerfsnede paraplubak met metalen binnenbak. Circa 1900. Afmeting: 69 x 26 x 30 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist met plated lijstwerk etc. 'Vogelaugen furnier'. Afmeting: 13 x 28 x 37 cm. In goede staat.

Oosterse staande olielamp, 1900
Startprijs 130 EUR

Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Startprijs 140 EUR

Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Afrikaanse Joruba trommel
Startprijs 150 EUR

Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.

Jugendstil lamp
Startprijs 150 EUR

Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne vazen
Startprijs 150 EUR

Twee groene Japanse cloisonne vazen met florale decors en vogels. Afmeting: 27 x 16 cm ø. In goede staat.

Zwitserse speeldoos (klein)
Startprijs 150 EUR

Kleine defecte antieke Zwitserse speeldoos. Veer kapot, tand mist. Kist in goede staat. Afmeting: 13 x 35 x 16 cm. In matige staat.

Schwarzwalder snijstuk, ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek Schwarzwald houtgesneden tafelstuk met patrijzen en varens. Circa 1880. Afmeting: 31 x 24 x 20 cm. In goede staat.

2x Antieke tinnen klepkannetjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse tinnen klepkannetjes. Mis-kannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Paar vergulde bronzen wandkandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.

Japanse cloisonne trekpot
Startprijs 150 EUR

Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

J.J. Bourassé, Summa aurea 13 delen
Startprijs 150 EUR

Complete 13-delige serie: Joannes Jacobus Bourassé; Summa aurea de laudibus Beatissimae Virginis Mariae, dei genitricis sine labe conceptae 1862. Complete serie van dertien boeken in redelijk tot goed...

2x Ivoren Maria beelden
Startprijs 150 EUR

Twee antieke ivoren Art Deco Maria beelden. Circa: 1930. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Oosterse documentenkist
Startprijs 160 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

2x Japanse bronzen bloempotten
Startprijs 175 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen bewerkte bloempotten met vogels en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 19 cm ø en 18 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oost-Duitse trommel sextant
Startprijs 175 EUR

Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.

Art Deco marmeren schaal, ca. 1930
Startprijs 180 EUR

Art Deco marmeren schaal met drie bronzen eenden. Circa: 1930. Afmeting: 10 x 25 cm ø. In goede staat.

Duitse humidor, ca. 1890
Startprijs 190 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten humidor met majolica medaillons. Circa: 1890. Afmeting: 24 x 34 x 36 cm. In goede staat.

Perzische bronzen vaas met zilver inlay
Startprijs 200 EUR

Antieke Perzische bronzen vaas met zilver-inlay. Circa 1900. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.

Japanse benen figurengroep
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Man met kalebas en jongen met stok. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender
Startprijs 200 EUR

Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.

2x Messing kaarskandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee grote antieke vergulde messing kaarskandelaren. Kerkelijk. Circa 1880. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Groot beeld als tafellamp
Startprijs 220 EUR

Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne vaas
Startprijs 225 EUR

Grote Japanse vergulde messing cloisonne vaas met florale emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Vaasje+schaaltje, Romeins/Brons-tijd
Startprijs 225 EUR

Antiek Romeins terracotta vaasje en schaaltje. Afmeting: 14 x 10 cm ø en 3,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 225 EUR

Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...

2x Porseleinen lampen met brons
Startprijs 240 EUR

Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.

2 Bronzen kandelaren, 18e eeuw
Startprijs 240 EUR

Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lepelrek + vijzel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Antiek lepelrek met negen tinnen lepels en messing vijzel. Circa 1800. Afmeting: 73 x 55 x 16 cm. In goede staat.

Goudweegschaal, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...

Bronzen tafelbel (kloosterbel)
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse bronzen tafelbel (kloosterbel). Naar voorbeeld uit 1363, met rondom figuren decor en Latijnse schrift en jonge beer met schild. Afmeting: 20 x 13,3 cm ø. In goede staat.

2-Armige bronzen kandelaar
Startprijs 250 EUR

Antieke vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Circa: 1870. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Chinees ivoren Okimono + certificaat
Startprijs 250 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Oude man met kalebas. 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Chinees ivoren figuur + certificaat
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

2x Kerfsnede planken
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.

Marmeren zuil, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke/oude marmeren piedestal met schroefdraad. Stukje marmer hoek af. Circa 1900. Afmeting: 112 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Briefopener, Napoleon
Startprijs 250 EUR

Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel + stamper
Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: 23 x 22 cm ø. In goede staat.

Bronzen vogel op granieten basement
Startprijs 250 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen roofvogel (Vlaamse gaai) met ring in zijn snavel op granieten basement. Circa: 1900. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2x Japanse bronzen vazen
Startprijs 260 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met paradijsvogels en bloesemtakken. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 260 EUR

19e Eeuwse bronzen lijst met schildpad inleg, en een ivoren crucifix Afmeting: 40 x 23 x 4 cm. In goede staat.

Bronzen lamp leeuw
Startprijs 275 EUR

Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.

Reiskist met inhoud
Startprijs 290 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...

2x Roodbruin marmeren zuilen
Startprijs 300 EUR

Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.

Kolenbak met parelmoer
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde metalen kolenbak met gietijzeren klauwpoten en hengsels. Op deksel parelmoer + florale beschildering. Stukjes weg. Afmeting: 50 x 62 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oosterse visitekaarthouders
Startprijs 300 EUR

Twee oude gesigneerde Oosterse houtgestoken visitekaarthouders met Japanse figuren. Gesigneerd Dauienne. 20e Eeuw. Afmeting: 91 - 95 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 300 EUR

17e Eeuwse bronzen vijzel met Renaissance ranken rondom. Afmeting: 11,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Portugese Joodse kandelaar
Startprijs 350 EUR

Antieke Portugese Joodse messing 9-lichts kaarskandelaar. Circa 1930. Afmeting: 78 x 61 x 17 cm. In goede staat.

Antieke statenbijbel
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam in compagnie anno 1719. Gerestaureerd. Bevat gravures. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke statenbijbel
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

2x Empire-stijl hanglampjes
Startprijs 350 EUR

Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.

2x Ivoren figuren, ca. 1930
Startprijs 350 EUR

Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Empire kroonluchter, Napoleon III
Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse microscoop in kist
Startprijs 360 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.

Japanse cloisonne wierookpot
Startprijs 380 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.

Empire-stijl messing hanglamp
Startprijs 400 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.

Lamp met bronzen beeld
Startprijs 450 EUR

Grote messing/marmer tafellamp met bronzen Griekse figuur en kristal. 20e Eeuw. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Joodse olielamp, Chanoeka
Startprijs 500 EUR

Antieke Oosterse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 19e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.

Droste Cacao blik
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Speeldoos met 10 melodieën
Startprijs 600 EUR

Grote antieke Zwitserse speeldoos met tien melodieën . Mahoniehout met beschildering. Functionerend. Afmeting: 18 x 26 x 47 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR

Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Japanse ivoren figuren groep
Startprijs 650 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Speeldoos met platen
Startprijs 720 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Venetiaanse moorlamp
Startprijs 850 EUR

Zeldzame antieke houtgestoken gepolychromeerde Venetiaanse moorlamp met vergulding. Originele polychromie. Afmeting: 157 cm. In goede staat.

Naaikastje met been
Startprijs 900 EUR

Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...

Staande bronzen lamp
Startprijs 1.250 EUR

Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.

Paar grote Arabische figuren met dienblad
Startprijs 1.500 EUR

Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

Gesigneerd Japans ivoren beeld
Startprijs 1.600 EUR

Groot 19e eeuws gesigneerd Japans ivoren beeld met originele restpolychromie. Oudere man met baard en wandelstok. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

3 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp met emaille beschildering. Circa 1915. Eén staafje kaphouder mist. Afmeting: 50 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

4 Delen koper, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Vier delen 19e eeuws koperwerk. Eén maal hengselbak, één treef, één beddepan, één koekenpan. Afmeting: 33 - 50 cm. In goede staat.

2 Bureausets
Resultaat: 25 EUR

Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

2x Lederen houders
Resultaat: 25 EUR

Twee lederen houders. Eén maal sigarenhouder. Eén maal met kristalglazen flacon. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Tinnen bierpul, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antieke 18e eeuwse tinnen bierpul. Circa 1900. Naar voorbeeld 1749 gedateerd. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Hollandse bijbel, ca. 1800
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollandse bijbel met messing sluitingen. Uitgave van Joh. de Liefde Utrecht. Circa 1800. Met lederen band. Afmeting: 8 x 26 x 32 cm. In redelijke staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 25 EUR

Oude Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan met landschap decor, boerderij met figuren. 20e Eeuw. Deukje bovenrand. Afmeting: 43 cm. In goede staat.