Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Groot lot interessante voor-oorlogse briefkaarten, brieven, div. veldpost etc. Met postzegels + lakstempels. Circa 1890 - 1945. Afmeting: circa 19 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.
37-Delige Thieme Becker Lexicon en 6-delige Vollmer Kunstenaarslexicon. Afmeting: 35 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke terracotta tabakspijp, voorstellende Heilige Jacob met tulband. Circa 1900. Stukje van emaille beschilderde neus af. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.
Arabische wandelstok met parelmoer belijmd en schorpioen op knop in glas gegoten. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.
Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...
105 Meter koperen sierlijsten (in doos) voor stoffering van banken en stoelen + koperen nagels (zak vol). Afmeting: 107 x 24 x 18 cm. In goede staat.
Veertien stuks authenthieke bronzen etc. Egyptische grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: Bazuin, symboliet, medaillon etc. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.
Twee oude emaille reclameborden. 20e Eeuw. Eén maal: 'De Jong Machinefabriek'. Eén maal: 'Erkend waterfitter'. Afmeting: 28 - 41 cm. In redelijke staat.
Acht maal Oosters antiek. Eén bronzen dekselpotje met ibis. Zes plated bewerkte Perzische schalen, floraal. Twee Japanse antieke Geisha schoenen van hout en filigrain. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede s...
Houten jaren 60 design aapje van Kay Bojesen. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.
19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Antieke speeldoos Majolica onderzetter met florale + vogel decor. Bretons, met houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 6 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Twee grote Art Deco messing kerkelijke kandelaren. Circa 1930. Afmeting: 34 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder beren boekensteun. Circa 1900. Afmeting: 30 x 12,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Amsterdamse school, kopergeslagen Art Deco spiegel. Circa 1930. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon bolvaas. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 5,8 x 7,7 cm ø. In goede staat
Prachtige koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Deukje in deksel. Afmeting: 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee Duitse verzamelalbums. Olympische winter en zomerspelen 1936. Compleet met plaatjes. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek houtsnijwerk. Eén kerfsnede presenteerblad. Eén kerfsnede tabaksdoos. Eén kerfsnede mangelplank Arnhem. Eén speculaasplank, stier/haan. Eén zoutvat. Afmeting: 17 - 50 cm. In goede sta...
Vier maal oud Russisch lakwerk. Twee maal dekseldoos. Twee maal plaquettes. Allemaal handbeschilderd. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude/antieke dekseldozen. Drie maal Japans lakwerk etc. Eén achter-glas-schildering, Driemaster. Eén mahonie bandintarsia. Afmeting: 10 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten lokeend met lood en touw bevestiging. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 30 x 12 cm. In goede staat
Drie maal antiek tabak. Eén terracotta tabakspot, chips. Eén grote tabakspijp met portret. Eén pijpenkop met dame. Afmeting: 10 - 60 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke glazen knijpflessen met tinnen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke natuurstenen dierenfiguren. Onder andere: Vogels, kat, vossen. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse koperen met messing samovaar met kolenlade. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse speculaasplanken met diverse motieven. Afmeting: 29,5 - 57 cm. In goede staat.
Oude messing bureaulamp met antiek glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten snijwerk juwelenkistje met bloemen. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gestoken boekensteun met eikels en eikenbladeren. Circa 1900. Afmeting: 21 x 44 x 19 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Corpus Christi op eikenhout gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 65 x 39 x 8 cm. In goede staat.