Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot lot divers interessant oud/antiek tin etc. 18e - 19e Eeuw. Diverse maten, bekers, kannen etc. Afmeting: ca. 5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch bijbels prentenboek voor de jeugd met dichterlijke bijschriften van J.J.L. ten Kate Amsterdam. Uitgeverij Arnhem J.W. Swaar met gekleurde lithografieën. Afmeting: 24,5 x 23 x 1 cm. In goe...
Antieke tinnen inktpot met stempels. Circa 1800. Afmeting: 6 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Antieke diorama. Driemaster in notenhouten vitrine. Circa 1920. Afmeting: 59 x 48 x 11 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met Griekse dames. Empire. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee grote Oosterse plated messing kemphanen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Laat Biedermeier mahoniehouten haardscherm met petit point borduurwerk. Circa 1850. Afmeting: 117 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Drie grote authentiek beschilderde lederen Wayang poppen voor theater Indonesië. Circa: 1930. Afmeting: circa 75 - 80 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek ivoor. Art Deco. Circa 1930. Eén bureau-set met vogel en houten basement. Eén wrattenzwijntand met olifanten en krokodil. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat. met certificaat ter...
Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.
Zeldzame Duitse reservisten drankfles uit 1910. 'Hab nen schluck für meinen durst, dann ist mir die ganze welt wurst'. Parde Res Ruh Heimat, Minden etc. Afmeting: 20 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Twee gesigneerde antieke Duitse messing kaarskandelaren. Door Max Hartmann, Nr. 9112. Circa 1880. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde messing processielampen voor op stok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke speelgoed miniatuurkast. Linnenkast met lade, spiegel + schappen. Circa 1915. Bamboe decor. Afmeting: 49 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke staande gietijzeren kapstok met lekbakken. Circa 1900. Afmeting: 195 cm. In goede staat.
Antieke zware grote eikenhouten scheepsstuurwiel. Afmeting: ø 96 cm. In goede staat.
Vijf oude koraal doodskoppen aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse flexibele zweep. Gemaakt van been, met perzikboom decor en lotusbloem. Circa: 1920 - 1930. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Twee grote natuurstenen tafellampen in ampforavorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.
Drie oude gesigneerde houten Chinese Kokeshi poppen. Handbeschilderd en gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl houten tafellamp met marqueterie intarsia en glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 31 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.
Zware 19e eeuwse bronzen wandkandelaar in historisme-stijl (Empire, Renaissance etc.) Bazuinen met heraldiek. Afmeting: 42 x 42 x 20 cm. In goede staat.
Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 57 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam voor-oorlogs dubbelzijdig scheepskompas. L.J. Harri - Amsterdam. Afmeting: 13 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met kunstglazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 55 x 28 cm ø. In goede staat.
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse Frans-talige boeken. Drie maal Vies des peintres anciens et modernes door Estienne Roger, gedrukt in Amsterdam MDCCVI. Eén maal Traité de la dyssenterie dans lequel on donne...
Prachtige grote 19e eeuwse rood-koperen appelketel met monogrammen en jaartal 1872. Afmeting: 38 x 40 x 25 cm ø. In goede staat.
Grote oude koperen scheeps-petroleumlamp. Gemerkt Toplicht. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Eén grote gemerkte tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Eén klepkan, 19e eeuw. Twee kaarskandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Origineel Brevete plated comfoor met Majolica. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 25 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke handbijlen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke tabakspijpen + onderdelen. Afmeting: 8 - 60 cm. In goede staat.
Drie oude lange bontjassen. 20e Eeuw. Eén wol met cashmere. Eén nerts. Eén vos. Afmeting: 110 cm. 2 In goede staat. een met scheurtje en gat in de mouw
Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Hollands huis-ikoon met spreuken. Circa 1900. Doek aangestreken aan geeselkolom van de plaats waar het kruis was weergevonden. Met gouddraad etc. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek tin. Eén Empire kraantjeskan. Twee antieke snavelkannen. Eén Historisme bierpul, circa 1880. Eén grote klepkan, 19e eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In redelijk/goede staat.