Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Messing bewerkte kist
Startprijs 60 EUR

Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.

2x Historisme dekseldozen
Startprijs 60 EUR

Twee historisme metalen dekseldozen. Circa 1880 - 1930. Eén maal Neo-Renaissance met figuren, vogels etc. + messing. Eén maal met filigrain deksel. Gemerkt Wilhelm. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/g...

Koperen appelketel 1872
Resultaat: 70 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse rood-koperen appelketel met monogrammen en jaartal 1872. Afmeting: 38 x 40 x 25 cm ø. In goede staat.

Paraplubak in vorm van paraplu
Startprijs 80 EUR

Messing paraplubak in de vorm van een paraplu. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 cm. In goede staat.

Antieke roodkoperen kraantjeskan, 1800
Startprijs 100 EUR

Grote antieke roodkoperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 80 EUR

Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Tabaksdoos
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaks-dekseldoos met spreuken en religieuze figurenvoorstelling. Afmeting: 17 x 4 x 6 cm. In goede staat.

Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuse voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.

3x Antiek koper werk
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek koperwerk. Twee 19e eeuwse doofpotten. Eén Jugendstil kopergeslagen houder met deksel. Circa 1910. Afmeting: 38 - 40 cm. In goede staat.

Kavel divers koperwerk, 7x
Startprijs 100 EUR

Zeven delen antiek. Bestaande uit: Messing vijzel, messing gewichtenblok, antieke doofpot, Oosterse houten vijzel met messing, grote messing bloempot op klauwpoten, messing blik en een antieke eikenho...

Kolenbak+paraplubak+kistje
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek. Circa 1900. Eén eikenhouten kolenbak. Eén kopergeslagen stokkenhouder. Eén kopergeslagen kist. Figuren decors. Afmeting: 35 - 57 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing wandkandelaren. Afmeting: 30 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 25 EUR

Drie maal kopergeslagen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal paraplubak. Twee maal wandschotels met figuren decors. Afmeting: 37 - 52 cm. In goede staat.

2x vergulde bronzen tafellampen, 1930
Resultaat: 70 EUR

Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.

Grote scheepslamp
Resultaat: 65 EUR

Grote oude koperen scheeps-petroleumlamp. Gemerkt Toplicht. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Brevete comfoor met Majolica
Resultaat: 65 EUR

Origineel Brevete plated comfoor met Majolica. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 25 x 26 x 22 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke handbeschilderde porseleinen tafel-petroleumlamp met messing en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 82 cm. In goede staat.

Beschilderde petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Antiek beschilderde opaline glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 57 x 25 cm ø. In goede staat.

Staande Majolica petroleumlamp
Resultaat: 140 EUR

Antieke Majolica stalamp. Historisme petroleumlamp met dubbele brander en compositie metalen monturen. Circa 1880. Glasoliereservoir kapot, verder in goede staat. Afmeting: 66 x 18 cm ø. In goede sta...

Antieke staande lamp
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen petroleum stalamp, later geëlektrificeerd. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 46 cm. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren en rozen decor. Circa 1915. Vier rose glazen kaarsenranden missen. Afmeting: 60 x 55 cm ø. In goede staat.

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp met florale decors en leeuwen. Circa 1915. Afmeting: 77 x 50 cm ø. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp met emaille beschildering. Circa 1915. Eén staafje kaphouder mist. Afmeting: 50 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke petroleumlamp , 1890
Resultaat: 65 EUR

Mooie antieke messing, in hoogte verstelbare petroleumlamp met bewerkte glazen bolkap. Circa 1890. Afmeting: 64 x 32 x 20 cm. In goede staat.

2x Petroleumlamp
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke petroleumlampen met gekleurde glazen reservoirs, messing branders. Circa 1900. Eén maal messing albast voet. Eén maal plated voet. Afmeting: 54 - 60 cm. In goede staat.

1x Olielamp
Resultaat: 35 EUR

Mooie antieke olielamp met floraal beschilderd mat glas en compositie metalen voet. Circa: 1880. Afmeting: 55 x 13 cm ø. In goede staat.

Staande lamp met latoenkoperen voet
Startprijs 30 EUR

Staande lamp met putti's. Historisme. Latoenkoper. Afmeting: 48 x 40 x 27 cm. In goede staat.

Oud Hollands voorraadkastje
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands eikenhouten keuken-wandkastje met keramieken houders. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 53 x 20 cm. In goede staat.

Antiek pijpen-kastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands antiek eikenhouten hang-tabakspijpen kastje met terracotta pijpen. Circa 1915. Afmeting: 25 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Lot Romeins (2x)
Startprijs 60 EUR

Lot Romeinse sieraden, ring en broche, stukje afgebroken, gelijmd

Voor-oorlogs scheepskompas
Resultaat: 70 EUR

Zeldzaam voor-oorlogs dubbelzijdig scheepskompas. L.J. Harri - Amsterdam. Afmeting: 13 x 29 cm ø. In goede staat.

Lot jacht-bestek etc.
Startprijs 100 EUR

Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Theestoof met messing binnenbak
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Fineerschades. Afmeting: 44 x 36 cm ø. In redelijke staat.

Reservisten pijp
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Duitse reservisten tabakspijp. Res. Werning Parde Heimat Wesel 1906 - 1908. Pijpkop haarlijn + stukje uiteinde af. Afmeting: circa 65 cm. In redelijk/goede staat.

Reservisten kruik
Resultaat: 80 EUR

Zeldzame Duitse reservisten drankfles uit 1910. 'Hab nen schluck für meinen durst, dann ist mir die ganze welt wurst'. Parde Res Ruh Heimat, Minden etc. Afmeting: 20 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Miniatuur schilderij, Dame met hoed
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur schilderij op ivoor met ivoren lijst. Circa 1900. Naar Garisbourgh. Dame met hoed en veren. Gouache op paneel. Afmeting: 12 x 14 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren vuurbokken
Resultaat: 90 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met Griekse dames. Empire. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Terracotta tabakspijp
Startprijs 80 EUR

Zeldzame antieke terracotta tabakspijp, voorstellende Heilige Jacob met tulband. Circa 1900. Stukje van emaille beschilderde neus af. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.

Koloniale tabaksset
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige Oosterse Sirih tabaksset. Indonesië. Hout met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.

5 Delen oud/antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen oud/antiek tin. Eén Empire kraantjeskan. Twee antieke snavelkannen. Eén Historisme bierpul, circa 1880. Eén grote klepkan, 19e eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse tinnen kan
Startprijs 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Duitse tinnen pronk schenkkan met Duitse adelaar en Duits leeuwenwapen. Paar kleine deukjes. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Doos divers interessant oud/antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers interessant oud/antiek tin etc. 18e - 19e Eeuw. Diverse maten, bekers, kannen etc. Afmeting: ca. 5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tin
Resultaat: 50 EUR

Lot 19e eeuws tin. Diverse maten + schoen. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers tin, 18e-19e eeuws
Resultaat: 50 EUR

Lot divers 18e - 19e eeuws tin etc.. Onder andere: Klepkannen, maten + schaal (later). Diverse merktekens. Afmeting: ca. 5 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot tinnen klepkan-deksels
Startprijs 50 EUR

Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

7 Tinnen maatbekers
Startprijs 50 EUR

Lot van zeven antieke tinnen maten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.

Antiek tinnen theesetje + samovaar
Resultaat: 110 EUR

Antieke tinnen theeset met samovaar, dienblad + twaalf houders met porseleinen kopjes. Weidmann. Historisme. Afmeting: 50 x 50 x 44 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan + Hollandse kraankan
Resultaat: 100 EUR

Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antieke tinnen snavelkan, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke historisme snavelkan. Circa 1900. Door F. Sanlesson Stockholm. Neo Renaissance. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Tinnen kruik (moffenkruik)
Startprijs 100 EUR

Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.

Lot antiek tin, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.

4x 17e-18e Eeuwse boeken
Resultaat: 70 EUR

Vier maal 17e - 18e eeuwse Frans-talige boeken. Drie maal Vies des peintres anciens et modernes door Estienne Roger, gedrukt in Amsterdam MDCCVI. Eén maal Traité de la dyssenterie dans lequel on donne...

Kleine bijbel, 'Komst en welkomst tot Christus'
Resultaat: 60 EUR

Extra kleine bijbel. 'Komst en Welkomst tot Christus', door J. Bunjan tot Harderwijk bij Herman Rampen 1711. Afmeting: 13,5 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke statenbijbel
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam in compagnie anno 1719. Gerestaureerd. Bevat gravures. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke statenbijbel
Startprijs 350 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Helmich van Cappel compagnie met Ian Barentsen Smient te Dordrecht 1662. Afmeting: 12 x 25 x 35 cm. Gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Boek met vele gravures
Resultaat: 170 EUR

Groot antiek 18e eeuws boek vol gravures. Alle werken van Flavius Josephus by Marten Schagen Amsterdam, Boekverkoper 1732. Eerste pagina's schade. Afmeting: 8 x 26 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bijbel, 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

17e Eeuwse Staten Generaal- bijbel met vijf landkaarten door Jacobs van Wouw 1692. Band beschadigd + diverse vlekken + randschades. Afmeting: 40 x 17 x 28 cm. In redelijke staat.

Statenbijbel 1714
Resultaat: 475 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel anno 1714. Met gravures Jan Luyken, Jacob + Pieter Keur Dordrecht + Pieter Rotterdam te Amsterdam. Afmeting: 12 x 28 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch boek, Historie der Jooden
Resultaat: 50 EUR

Antiquarisch boek. Historie der Jooden of alle werken van Flavius Josephus 1736. Met gravures van Jan en Kasper Luyten. Afmeting: 5,5 x 20,5 x 6,5 cm. In goede staat.

2x Antigquarische boekjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antiquarische boekjes. Eén maal Judaica Flowers and vieuws of the holy land Jerusalem met lithografieën en gedroogde bloemen. Verlag A.L. Kattane Jerusalem Palestine. Eén maal Davids Psalmen door...

Thieme Becker Lexicon, compl. Duits
Startprijs 80 EUR

37-Delige Thieme Becker Lexicon en 6-delige Vollmer Kunstenaarslexicon. Afmeting: 35 x 47 x 35 cm. In goede staat.

Bijbels prentenboek
Resultaat: 90 EUR

Antiquarisch bijbels prentenboek voor de jeugd met dichterlijke bijschriften van J.J.L. ten Kate Amsterdam. Uitgeverij Arnhem J.W. Swaar met gekleurde lithografieën. Afmeting: 24,5 x 23 x 1 cm. In goe...

2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr
Resultaat: 120 EUR

Twee boeken: 1x Missale Romanum. Ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. PII V Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum A Pio X Reformatum et Benedicti XV Auc...

2x Album Olympische winter/zomerspelen 1936
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse verzamelalbums. Olympische winter en zomerspelen 1936. Compleet met plaatjes. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.

60-er Jaren lamp
Startprijs 80 EUR

60-er Jaren aluminium tafellamp met groen kunststof en rood glas. Klein deukje. Afmeting: 44 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.

Tafellamp met messing
Startprijs 90 EUR

Antieke Engelse keramieken lampenvoet met messing en florale decors. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Kristalglazen kroonluchter
Resultaat: 60 EUR

Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.

Kristalglazen kroonluchter
Resultaat: 70 EUR

Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 57 cm ø. In goede staat.

Staande lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude tafellamp met speciale lampenkap met 18e eeuwse staalgravure. Handingekleurd. Optica gravure. Vensters gebouw verlichten. Afmeting: 59 x 28 cm ø. In goede staat.

Kroonluchter met kristalglas
Resultaat: 80 EUR

Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.

2x Natuurstenen tafellampen
Resultaat: 75 EUR

Twee grote natuurstenen tafellampen in ampforavorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.

Opaline lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Oude opaline tafellamp met vergulding en messing in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Resultaat: 180 EUR

Antiek koperen hanglamp met glazen kappen en facet geslepen bol. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.

Messing kroonluchter, ca. 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Barok-stijl messing kroonluchter met glazen kappen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 70 x 70 cm ø. In goede staat.

Geel bureaulampje, 60-er/70-er jaren
Resultaat: 40 EUR

60-er / 70-er Jaren bureaulamp. Aluminium voet + geëmailleerd geel + chrome beugel. Afmeting: 34 x 30 cm ø. In goede staat.

Art Deco lamp, Vrouw
Resultaat: 225 EUR

Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.

Franse turfkist
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.

19e Eeuws haardscherm met vuurbokken
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws messing met ijzeren haardscherm, compleet met vuurbokken. Afmeting: 105 x 26 x13 cm. In goede staat.

2 Delig messing haardset
Startprijs 30 EUR

Twee-delig 19e eeuws messing haardstel. Afmeting: 72 - 75 cm. In goede staat.

Kolenbak met parelmoer
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde metalen kolenbak met gietijzeren klauwpoten en hengsels. Op deksel parelmoer + florale beschildering. Stukjes weg. Afmeting: 50 x 62 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Vuurbokken
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vuurbokken, divers. In Rococco-stijl. Afmeting: circa 30 x 22 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Houtkacheltje, 20e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Oude gietijzeren houtkachel. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 44 x 37 cm. In goede staat.

Hollandse houtbak, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse beschilderde houtbak met florale decors. Met leeuwenpoten en kelk op deksel + hengsels. Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. In goede staat.

Gietijzeren houtkachel
Resultaat: 360 EUR

Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.

2x Heksenhaak met waterketels
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.

Haard-voorzet, ca. 1900
Resultaat: 220 EUR

Antieke gietijzeren haard-voorzet met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.

Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 35 EUR

Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.

Indonesische lectuurbak
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Indonesische teakhout gestoken lectuurbak met floraal snijwerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 x 75 x 25 cm. In goede staat.

Koperen aker, 18e - 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.

Perzische bronzen vaas met zilver inlay
Startprijs 200 EUR

Antieke Perzische bronzen vaas met zilver-inlay. Circa 1900. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.

3x Oud China
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud China. 20e Eeuw. Eén doosje met drie natuurstenen gesigneerde lakstempels. Eén maal houtgestoken figuur op lotusbloem. Eén maal Chinees vaasje, composiet. Afmeting: 7,5 - 22 cm. In goed...

2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR

Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

Koperen schaal met tinnen inleg
Resultaat: 100 EUR

Antieke Ottomaanse Turkse schaal met Arabische symbolen. Kopergeslagen met tinnen inleg. Circa 1900. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

3x Oosters brons
Startprijs 110 EUR

Drie stuks Oosters brons. 21e Eeuw. Eén boeddha in hand. Hanger met boeddha (groot). Hanger met boeddha in oester (groot). Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.

Arabische tassa
Startprijs 100 EUR

Interessante 18e - 19e eeuwse Arabische tassa met inschrift en spijkerschrift. Scheurtje in bovenblad. Afmeting: 16 x 21 x 25 cm. In redelijk/goede staat.