Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zweepje, gemaakt van slang
Resultaat: 75 EUR

Antieke Chinese of Japanse flexibele zweep. Gemaakt van been, met perzikboom decor en lotusbloem. Circa: 1920 - 1930. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Chinees Mahjong spel
Resultaat: 40 EUR

Chinees Mahjong spel in houtbeschilderde doos. 21e Eeuw. Afmeting: 5 x 41 x 14 cm. In goede staat.

Een grote Chinese lampenvoet met salamander
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne vazen
Startprijs 150 EUR

Twee groene Japanse cloisonne vazen met florale decors en vogels. Afmeting: 27 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese opiumpijp
Startprijs 60 EUR

Grote Chinese opiumpijp gemaakt van composiet. Gegoten figuren voorstelling. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 12 x 6 cm. In goede staat.

5 Delen Asiatica
Startprijs 60 EUR

Vijf delen China/Japan. 20e Eeuw. Eén houtgestoken wijsheer. Eén bewerkte benen naaldenkoker. Eén bewerkt benen heft met koper. Eén houtgestoken wijsheer. Eén hangflacon met been. Afmeting: 6,5 - 11 c...

Antieke viool
Resultaat: 600 EUR

Antieke viool met papieren etiket. 19e Eeuw. Jean Baptiste Vuilliaume, 3 Rue Demours Teimes. Scheur in vioolkast. Zoldervondst. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

Antieke Fiorani accordeon
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Fiorani accordeon in originele koffer. 120 Basser. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 60 x 26 cm. In goede staat.

Oude viool in koffer
Resultaat: 70 EUR

Oude viool in koffer, met twee strijkstokken. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Speeldoos met platen
Startprijs 720 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten symphonium speeldoos met dubbele kam. Circa: 1890. Met circa tien extra speelplaten. Afmeting: 22 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Accordeon in koffer
Resultaat: 70 EUR

Oude accordeaon in koffer. Paolo Soprani Italia. Gemerkt. Afmeting: 42 x 42 x 23 cm. In goede staat.

Kebrdle accordeon, 30-er Jaren
Resultaat: 50 EUR

Oude 30-er jaren Kebrdle accordeon. Functies niet getest. Afmeting: 70 x 47 x 23 cm. In redelijke staat.

Speeldoos met 10 melodieën
Startprijs 600 EUR

Grote antieke Zwitserse speeldoos met tien melodieën . Mahoniehout met beschildering. Functionerend. Afmeting: 18 x 26 x 47 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 210 EUR

Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 68 x 41 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.

Lot Hohner harmonica's (14x)
Startprijs 80 EUR

Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Zwitserse speeldoos (klein)
Startprijs 150 EUR

Kleine defecte antieke Zwitserse speeldoos. Veer kapot, tand mist. Kist in goede staat. Afmeting: 13 x 35 x 16 cm. In matige staat.

3x Reclame borden
Startprijs 90 EUR

Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...

Modelboot
Resultaat: 130 EUR

Houten modelboot. 20e Eeuw. Hollandse 17e eeuwse 1-master. Afmeting: 96 x 80 x 21 cm. In goede staat.

Chinees ivoren snijstuk.
Resultaat: 475 EUR

Groot 19e eeuws Chinees ivoren snijstuk met figuren en florale decors. Struisvogel-ei is later gemonteerd. Basis stuk ingelijmd. Afmeting: 47 x 10 cm ø. In redelijke staat. met certificaat ter behoeve...

Ivoren beeldje, Mandenverkoper
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Chinese theekist + bussen
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinese lakwerk theekist met tinnen theebussen. Circa 1880. Eén theebus rand los. Lakwerk iets sleets. Foo-honden als pootjes. Afmeting: 14 x 20 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees ivoren Okimono + certificaat
Startprijs 250 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Oude man met kalebas. 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Chinees ivoren figuur + certificaat
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.

Japanse benen figurengroep
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Man met kalebas en jongen met stok. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Japanse benen figurengroep. Figuur met fruit en kind. Gesigneerd. Circa 1920. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Romeins terracotta
Startprijs 120 EUR

Romeins terracotta vaasje + terracotta bijzet urn. Circa 1000 voor Christus. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Vaasje+schaaltje, Romeins/Brons-tijd
Startprijs 225 EUR

Antiek Romeins terracotta vaasje en schaaltje. Afmeting: 14 x 10 cm ø en 3,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Ring + Romaans Heilig kruis
Startprijs 100 EUR

8e - 10e Eeuwse ring + Romaans heilig kruis van koper. Oxydatie. Circa 1400. Afmeting: 2,5 - 4,5 cm. In goede staat.

2x oud/antiek ivoor, Art Deco
Resultaat: 80 EUR

Twee maal oud/antiek ivoor. Art Deco. Circa 1930. Eén bureau-set met vogel en houten basement. Eén wrattenzwijntand met olifanten en krokodil. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat. met certificaat ter...

Oud Japans benen plateau
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Japans benen plateau met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 61 x 29 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 30 EUR

Oude barometer met batterij functie, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Beukenhout, donker gebeitst. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Hollandse Bakbarometer
Resultaat: 100 EUR

Hollandse oude Louis Seize-stijl bakbarometer. Mahonie met intarsia. Naar oud voorbeeld. Eén kwikbuis kapot. Afmeting: 130 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 225 EUR

Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...

Engelse barometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1900. Glas haarscheur, verder in goede staat. Afmeting: 91 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke notenhouten stickbarometer
Resultaat: 120 EUR

Antieke notenhouten stickbarometer voor de Duitse markt. Met bandintarsia en plated aanduiding. 19e Eeuw. Afmeting: 180 cm. In goede staat.

Franse messing staafbarometer, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse messing staafbarometer. Tonnelot a Paris. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Franse barometer, ca. 1820
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse barometer met originele beschildering + vergulding. Circa 1820. Baserja Ainé A. Besancon. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Engelse stick barometer
Resultaat: 210 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten stick barometer met intarsia. Door Ja. Gatty London. Circa 1800. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Bronzen tafelbel, 1890
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse bronzen tafelbel met haan. Circa 1890. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Schwarzwalder snijstuk, ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek Schwarzwald houtgesneden tafelstuk met patrijzen en varens. Circa 1880. Afmeting: 31 x 24 x 20 cm. In goede staat.

Huis relikwie
Resultaat: 60 EUR

Hollands huis-ikoon met spreuken. Circa 1900. Doek aangestreken aan geeselkolom van de plaats waar het kruis was weergevonden. Met gouddraad etc. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

2x Kerfsnede planken
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse kerfsnede planken. Eén maal: 'Waar liefde woond gebiedt de Heer den zegen, eiland Marken'. Eén maal: Neutraal zonder tekst. Afmeting: 84 - 89 cm. In goede staat.

Albasten lamp + vergulding
Startprijs 50 EUR

Grote oude albasten tafellamp met vergulde bewerkte omranding. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 32 cm ø. In goede staat.

Franse Art Nouveau spiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse vergulde messing Art Nouveau spiegel met facet geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 83 x 53 cm. In goede staat.

6 Zilveren lepeltjes in parelmoerdoos
Startprijs 110 EUR

Parelmoerendoosje met 6 zilveren lepeltjes, 835/000. met een deels getorste steel bekroond met een knopje. MT.: J.Schijfsma, Sneek 8 cm. ca 35 gram. 10,5x6x5cm. In goede staat

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijnde lepeldoos. Circa 1900. Afmeting: 4 x 8 x 15 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje los erbij. Afmeting: 4 x 15,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Parelmoer lepeldoos
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde lepeldoos. Circa 1900. Eén stukje + pootje los erbij. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Parelmoer visitekaartendoos
Startprijs 90 EUR

Antieke parelmoer belijmde visitekaartenhouder. Circa 1920. Afmeting: 10,5 x 8 x 0,7 cm. In goede staat.

Parelmoer theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke parelmoer belijmde theedoos. Eén stukje gerestaureerd. Circa 1900. Afmeting: 7 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

Parelmoer sieradendoos + spiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke parelmoer belijnde sierradendoos met binnenin spiegels. Afmeting: 6 x 19 x 15 cm. In goede staat.

3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender
Startprijs 200 EUR

Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.

Lot voor-oorlogse brieven/kaarten
Startprijs 80 EUR

Groot lot interessante voor-oorlogse briefkaarten, brieven, div. veldpost etc. Met postzegels + lakstempels. Circa 1890 - 1945. Afmeting: circa 19 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Lot briefkaarten, ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Lot briefkaarten. Onder andere Artis-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 3 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot partituren (28x)
Startprijs 100 EUR

Groot lot (28 st.) voor-oorlogse partituren. Zeer interessant. Afmeting: circa 3 x 35 x 28 cm. In goede staat.

Sieradenkistje
Startprijs 60 EUR

Grote Duitse 19e eeuwse houten sieradenkist met spiegels en lades + dekselluik. Folk Art. Afmeting: 21 x 32 x 27 cm. In goede staat.

2x Kandelaar met albasten voet
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke kaarskandelaren. Circa 1880. Compositie metaal met albast, overgeschilderd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Tafellamp met figuur
Startprijs 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet met Griekse danseres. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl hanglampjes
Startprijs 350 EUR

Twee Empire-stijl messing hanglampen, twee-lichts + vijf-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 53 cm ø. In goede staat.

Marmeren zuil, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke/oude marmeren piedestal met schroefdraad. Stukje marmer hoek af. Circa 1900. Afmeting: 112 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 260 EUR

19e Eeuwse bronzen lijst met schildpad inleg, en een ivoren crucifix Afmeting: 40 x 23 x 4 cm. In goede staat.

Groot beeld als tafellamp
Startprijs 220 EUR

Grote antieke compositie metalen tafellamp. Griekse dame. Circa 1900. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

2x Oud Hollandse tinnen snotneuzen, 1880
Startprijs 80 EUR

Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Antieke tinnen klepkannetjes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse tinnen klepkannetjes. Mis-kannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

3-Delig plated WMF koffieservies, 1880
Startprijs 80 EUR

Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Scheepsstuurwiel (groot)
Resultaat: 75 EUR

Antieke zware grote eikenhouten scheepsstuurwiel. Afmeting: ø 96 cm. In goede staat.

Japanse plaquette
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Japanse lakwerk plaquette met parelmoer belijmd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

2x Erotieke voorlichtings prent
Startprijs 50 EUR

Twee oude Japanse erotische aquarellen. 20e Eeuw. Aquarellen op papier. Afmeting: 25 x 22 cm. In goede staat.

3x Tand-ivoren Chinees beeldje
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke tand-ivoren Chinese vrouwen figuren. Gemaakt van tijgertand. Circa 1900. Eén hoofdje gelijmd. In redelijk/goede staat.

Chinees figuur, Chinese vrouw
Startprijs 50 EUR

Chinees composiet gegoten figuur. Chinese vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Chinees gesneden figuren van been
Startprijs 100 EUR

Twee oude Chinese benen gesneden figuren. Keizer en keizerin. Afmeting: 17,5 - 18 cm. In goede staat.

Scheepskompas in blikken doos
Startprijs 100 EUR

Antiek scheepskompas in metalen doos. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startprijs 120 EUR

Antieke Chinese natuurstenen wierookbrander met rondom boeddha's en draken op deksel. Circa 1900. Afmeting: 8 x 11,5 cm ø. In goede staat.

5x Koraal doodshoofdjes
Resultaat: 75 EUR

Vijf oude koraal doodskoppen aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.

2x Chinese stenen hangknopen
Startprijs 50 EUR

Twee oude Chinese natuurstenen handknopen met boeddha decors. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 6,5 cm. In goede staat.

Chinese miniatuur commode
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinese lakwerk miniatuur commode met zeven laden. Houtgestoken en met goud decor. Circa 1900. Afmeting: 37 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Lot diverse stenen (8x)
Startprijs 60 EUR

Lot met diverse stukken edelstenen, o.a. tijgeroog, jade, labradoriet grootte ca 8 cm

3x Oude Oosterse/Chinese voorwerpen
Startprijs 60 EUR

Drie oude Oosterse/Chinese voorwerpen. Eén bronzen figuur met staart. Eén bronzen paard met beweegbaar zwaard. Eén opiumpijp met goud decor. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Gestoken buffelhoorn, 20e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Oude Oosterse gestoken buffelhoorn met florale decors en karper. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Chinees natuurstene dekseldoosje, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antiek Chinees natuurstenen dekseldoos met salamanders etc. Circa 1900. Afmeting: 6 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

3x Wayang poppen, ca. 1930
Resultaat: 80 EUR

Drie grote authentiek beschilderde lederen Wayang poppen voor theater Indonesië. Circa: 1930. Afmeting: circa 75 - 80 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Mexicaanse man
Startprijs 125 EUR

Bronzen figuur op albasten basement. Mexicaanse man en vrouw bij cactus. Afmeting: 29 x 24 cm ø. In goede staat.

Scheepsstuurwiel (klein)
Resultaat: 60 EUR

Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.

Lamsleren jas met bont
Resultaat: 50 EUR

Oude lamsleren jas met bont. Kort model. 'Lyka Fur Made in England for Priscilla Modes'. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen tulp als bloempot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil bronzen tulp op marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: 22 x 15 cm ø. In goede staat.

Smeedijzeren vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Benen schedel
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.

2x Zuid-Duitse handwerk medaillons
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

2x Empire kaarskandelaren, ca. 1820
Resultaat: 325 EUR

Een stel zeldzame vuurvergulde bronzen drie-lichts Empire kaarskandelaren met verstelbare armen. Circa: 1820. Afmeting: 60 x 28 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

14 Authenthieke bronzen
Startprijs 75 EUR

Veertien stuks authenthieke bronzen etc. Egyptische grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: Bazuin, symboliet, medaillon etc. Afmeting: 1 - 4 cm. In goede staat.

10 Authenthieke bronzen
Resultaat: 250 EUR

Tien Egyptische authenthieke bronzen grafgave. Bodem vondsten. Onder andere: bustes, valk, bok, dolk, bijl + dieren. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits snijwerk, 1910
Startprijs 110 EUR

Twee maal antiek Duits snijwerk met beren. Circa 1910. Eén maal liggende beer met messing bakje. Eén maal beren barometer. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Antiek dekenkistje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke eikenhouten dekenkist met messing beslag. Slotplaatje mist + zijkant één beslag mist. Afmeting: 23 x 23 x 33 cm. In redelijke staat.

2x Miniatuurportret
Startprijs 60 EUR

Twee oude miniatuurportretten op ivoor geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 -15 cm. In goede staat.

Lot plated
Startprijs 50 EUR

Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.